Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Babí léto a podzim v Orlických horách pro dva nebo pro rodinu

4,2 / 5 Chata pod sjezdovkou Orlické hory (mapa) 9 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Miluše Fačkovcová

: Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda by byla možnost ubytování. Jsme 2 rodiny. Vždy 2 dospěli a 1 dítě. Líbila by se nám možnost ubytování od čtvrtka od odpoledne pro me a kamarádku a naše děti. Manželé by přijeli v pátek. Předem Vám velice děkuji za odpověď a přeji pěkný den. S pozdravem Fačkovcová

Chata Pod Sjezdovkou

Dobrý den, velice nás těší Váš zájem o pobyt u nás v penzionu Chata pod sjezdovkou Čenkovice. Ubytování od čtvrtka do neděle je možné v jakémkoli víkendu mimo 12.10.-15.10. a 9.11–12.11.2017. Před zakoupením voucheru se se mnou, prosím, spojte, abychom vyhotovili předběžnou rezervaci. Děkuji Horská, manager penzionu, 778 759 009, penzioncenkovice@gmail.com

Markéta

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jestli máte ještě volno na podzimní prázdniny, konkrétně 26.-28. 10. 2017? Děkuji.

Chata Pod Sjezdovkou

Dobrý den,
ano, na podzimní prázdniny, konkrétně termín 26.-28.10.2017 zatím volné kapacity máme. Před zakoupením voucheru mě, prosím, kontaktujte telefonicky na čísle 778 759 009, abychom pro Vás vyhotovili předběžnou rezervaci pro správný počet osob. Hezký den a jsem s pozdravem Horská, manager penzionu

Pavla

Dobrý večer, mate volný pokoj pro dvě osoby v termínu 28.9.-1.10.2017?
Děkuji za odpověď.

Chata Pod Sjezdovkou

Dobré ráno, bohužel jsme plně obsazeni. Ráda bych Vám nabídla jiné víkendové termíny (pobyt i při všedních dní). Hezký den Horská, manager penzionu

Vendula Musilová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte ještě volný termín 18.-21.9 pro 2 osoby a 1 dítě (10 let)? Předem děkuji za odpověď, Musilová

Chata Pod Sjezdovkou

Dobrý den, již jsem se Vám k dané poptávce po ubytování vyjadřovala emailem, kterým jste se tedy ale dotazovala na termín 18.-.20.9. i s pejskem. Předběžně máte rezervováno viz. zmiňovaný email. Děkuji za odpověď již emailem. Horská

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru