Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Do pokojíčků malých i velkých kluků: bavlněné povlečení s jejich hrdiny

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Iveta PEŠKOVÁ

Dobrý večer ráda bych věděla.zda budete mít povlečení CARS, vnuk je miluje,ale nedaří se mi je sehnat a ještě jeden dotaz ohledně dětských županů, které jsem ve vaší nabídce nenašla
Díky za brzkou odpověd
Iveta Pešková

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, akce na licenční povlečení včetně motivu CARS momentálně připravujeme a reálně budou nové vzory zveřejněny v akčních nabídkách na slevomat.cz cca za dva týdny. Bohužel dětské župany v nabídce nemáme (pouze ponča https://www.slevomat.cz/akce/1245564-detske-frote-ponco-s-hrdiny-oblibenych-pribehu). Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Jolana Hrubá

Dobrý den, nemáte náhodou k prodeji povlečení s motivem Harryho Pottera? Děkuji velice, Jolana Hrubá

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, tento motiv bude k dispozici od ledna 2018. Tým AARYAN TRADE

Veronika Paličková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda-li nebude ještě k dispozici povlečení LEGO CITY? děkuji moc

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, bohužel tento motiv povlečení se již nebude opakovat. Děkujeme za pochopení, Tým AARYAN TRADE

Eva Hanáková

Dobrý den,právě jsem zaplatila kartou povlečení.KDy budete odesílat děkuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, zašlete prosím číslo Vaší objednávky e mailem (info@supersale.cz) s požadavkem na urgentní dodání. Zásilka bude expedována nejpozději do dvou pracovních dnů. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Katka

Prosím upřesněnte gramáž bavleného povlečení.
Děkuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den. Gramáž licenčních povlečení je 150 g/m2

Petra Kačmaříková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je možno obdržet zboží do pátku, když si ho hned objednám. potřebuji povlečení nutně na neděli. Napiště mi prosím, zda je to možné. Jedná se o povlečení lego ninjago, to světlé. Děkuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, pokud zboží uhradíte on line kartou, pak objednávku obdržíme ještě dnes. Zašlete nám prosím e mail (info@supersale.cz) s požadavkem na urgentní dodání. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Marcela Vejsová

Dobrý den, nebudete ještě naskladňovat vyprodané povlečení s Pikachu? Díky za odpověď.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, ano, motiv 029, který poptáváte bude opět uveřejněn v akci na slevomat.cz v průběhu listopadu. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Anna Mikolášová

Dobrý den,chci se zeptat zda mi přijde nějaký potvrzovací e mail o zaplaceni.V Pátek 6.10 2017jsem platila a zatim mi nic nepřišlo.Předem děkuji za odpověd Mikolášová

Slevomat.cz

Dobrý den, určitě by Vám měl přijít e-mail o stavu objednávky, popřípadě si můžete její stav ověřit také ve svém účtu v sekci Mé objednávky. Pokud by jste nic nedohledala napište nám e-mail a podíváme se na to :-)

Alena

Dobry den.

Kompenzaci jako omluvu rada prijimam. Preji Vam hodne spokojenych zakazniku .

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den

děkujeme za odpověď , zítra Vám zašleme zdarma nový vzor povlečení POKEMON (2017) : https://www.slevomat.cz/akce/1177500-povleceni-do-pokojicku-malych-i-velkych-kluku#3153022

Děkujeme
Tým AARYAN TRADE

Alena

Dobrý den, objednala jsem si jako první zakazník v 01:33 Povlečení do pokojíčků malých i velkých kluků — Povlečení LEGO NEXO KNIGHT 378. Dnes v 13:36 mi prislo potvrzeni, že povleceni bylo odeslano. V 16:22 mi volal pan, ze bohuzel povleceni neni na sklade, že si mohu vybrat jine. Na mou otazku proc neni, mi odpovedel, ze behem dvou hodin bylo vyprodano 15 kusu ktere meli na sklade. Ale ja jsem byla prvni zakaznik, když tato akce zapocala, objednavala jsem to v noci! Do dnesniho dne si zbozi objednalo jen 29 zakazniku . Zda se mi to nefer jednani a klamani zakazniku. Jsem velice zklamana timto jednanim. Stalo se mi to u teto firmy jiz po druhe a jednalo se o povleceni Pokemon. Tez bylo udajne vyprodano behem chvilky.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den , dovolujeme se Vám znovu omluvit ohledně nedodání vzoru LEGO NEXO KNIGHT 378, které je opravdu vyprodané a tedy nejsme schopni ho dodat. Povlečení s motivy Pokemonů máme skladem ve dvou variantách a nestalo se tedy , že bychom někdy někomu tvrdili, že není… Pokud je pro Vás přijatelnou forma kompenzace zaslání povlečení s Pokemony zdarma na naše náklady, rádi to uděláme. Stačí jen napsat odkaz z této diskuze na náš e mail : info@supersale.cz. Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

Irena Nováková

Dobrý den!
Jakou má gramáž dětské povlečení Skylander?
Děkuji Nováková

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, gramáž je 135 g/m2.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru