Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Dětské bavlněné povlečení s oblíbenými hrdiny

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Martina

Dobry den, bude prosim jeste v nabidce povleceni s pokemony?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, ano, akce budeme doplňovat příští týden.

Monika

Dobry den, již je to 5 dnů, co jste slibovali, že doručíte reklamované zboží. Nepřišel žádný email jak k doručení správného, tak vyzvednutí chybně zaslaného zboží. Zboží chci vrátit a peníze za něj zaslat zpět na účet. Poprosím o zpětnou vazbu.. Děkuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, omlouváme se za prodlení s vyřízením reklamace. Kontaktujte nás prosím e mailem : info@supersale.cz a uveďte číslo Vaší objednávky, které se reklamace týká. Platbu Vám vrátíme obratem a svoz zboží zajistíme na naše náklady. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Monika

Děkuji za instrukce k zaslání nového povleceni. Včera jsem obratem vyplnila a odeslala reklamační formular, bohužel jsem neuvedla adresu, dohledate dle objednávky? Nepřišel mi potvrzovaci email nebo nějaké info. Dekuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, zašlete prosím adresu doručení e mailem (info@supersale.cz) a uveďte číslo Vaší objednávky. Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

Monika

Dobrý den,
dnes mi dorazilo objednané povlečení CARS 44300 01.077 dle obj. č. 7057229590.
Jedná se o flanelové povlečení se zapínáním na knoflíky, nikoliv bavlněné povlečení se zapínáním na zip. Poprosím o informaci, jak vrátit chybné zboží. Máte nějaké svozy reklamovaného zboží?
Děkuji. S pozdravem Monika

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den

velice se omlouváme za dodání nesprávné zásilky a dovolujeme si Vás
požádat o vyplnění formuláře pro reklamaci -
http://aaryan-trade.abcreklamace.cz/

Poté Vám reklamované zboží odešleme na naše náklady do 5 pracovních dnů,
uveďte prosím adresu doručení.

Svoz nesprávně dodané zásilky zajišťujeme sami na naše náklady.






Děkujeme za pochopení

Tým AARYAN TRADE

Šárka Dolanská

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat na slevomat u máte více nabídek. ..pokud si vyberu 2 povlečení ale z každé jiné nabídky je možnéry platit jen jedno poštovné? ?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, ano , nákup různých položek z jednotlivých akcí naší společnosti AARYAN TRADE s.r.o. je možné odeslat za jedno poštovné, vložte prosím všechny položky do jednoho nákupního košíku a poté uzavřete nákup, zboží bude odesláno za cenu jednoho poštovného. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Markéta Havlová

Dobrý den, budete mít prosím ještě do Vánoc povlečení s peppa pig?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, nové akce na licenční povlečení budou zveřejněny v průběhu listopadu a budou doplněny nové motivy včetně Pepa pig. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Míla

Jsou v nabídce povlečení v rozměru 100×130 a 40×60

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den povlečení do postýlky nabízíme v akci : https://www.slevomat.cz/sleva/1157367-povleceni-do-detske-postylky-vesela-zviratka

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru