Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Bavlněné osušky s oblíbenými filmovými a pohádkovými motivy

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Marie

Dobrý den,prosím doplníte osušku Mášy a Medvěda?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, nové akce na licenční osušky budou zveřejněny v průběhu příštího týdne (včetně motivu Máša a mědvěd). Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Hana

Dobrý den, psali jste, že bude v nejbližších dnech nová akce, s novými motivy.
Prosím, kdy tuto akci plánujete? Každý den koukám na Slevomat a stále akce není.
Děkuji, Hanka

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, omlouváme se za prodlení, nové akce budou uveřejněny v průběhu listopadu, sledujte naše nabídky na slevomat.cz.
Děkujeme za pochopení
Tým AARYAN TRADE

Simona

Dobrý den, budete mít prosím ještě v nabídce osušku s myškou Minnie? Děkuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, nové akce na licenční osušky budou zveřejněny v průběhu příštího týdne a budou doplněny nové motivy. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Drahomira Prokopova

Dobrý den, bude ještě osuška Cars?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, akce za licenční osušky se budou opakovat cca za 14 dnů a budou doplněny nové motivy. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Hana.P

Dobrý den,
budete mít v nabídce ještě Minnie?
Děkuji
 Hana.P

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, akce za licenční osušky se budou opakovat cca za 14 dnů a budou doplněny nové motivy. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Zdeňka Houdková

Zdravím, 24.9. jsem objednávala a zaplatila dvě osušky. Dosud nemám hlášení ze zásilkovny, že je tam zboží a dle telefonického hovoru jsem zjistila, že zboží ještě není předané zásilkovně, ale v u mého zboží je napsáno, že je připraveno k vyzvednutí a bude možné do 6.10. Zdeňka

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den
zašlete nám prosím číslo Vaší objednávky na info@supersale.cz. Zásilku prověříme a zašleme Vám odpověď. Děkujeme za pochopení, Tým AARYAN TRADE

Renata

Pekný deň, prosím je možné tovar doručiť i na SK Zásielkovňu ? ďakujem za odpoveď

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, bohužel u akcí na slevomat.cz zboží na SK nedoručujeme. Doporučujeme Vám stejné akce na zlavomat.sk, kde pochopitelně doručení přes Zásilkovnu je v nabídce. Děkujeme za pochopení, Tým AARYAN TRADE

Jana

Dobrý den, budou ještě osušky s Mášou? Děkuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, ano, osušky s motivem Máša a medvěd se objeví v dalších akcích na slevomat.cz asi za 14 dní. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Kristýna Čápková

Dobry den,bydlím ve Zlíně kam bych si osušky mohla nechat poslat? Máte pobočku ve Zlíně? Děkuji za odpoved

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, výdejní místo ve Zlíně bohužel nemáme. Doporučujeme využít služeb zasilkovna.cz, aktuální seznam poboček Zásilkovny naleznete zde : https://www.zasilkovna.cz/pobocky

iveta Balážová

chtěla bych zboží osobně převzít ostrava nejde mi to ob děkuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, aktuální seznam poboček Zásilkovny naleznete zde : https://www.zasilkovna.cz/pobocky . Pokud se Vám nepodaří doručení objednat, kontaktujte nás prosím e mailem: supersale.cz a my prověříme dostupnost pobočky přímo na Zásilkovně. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Romana Matyášová

Dobrý den bohužel jsem objednala jiné motivy nežli jsem chtěla. Lze to preobjednat? Děkuji R.M

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, odešlete prosím požadavek na změnu motivu osušky na info@supersale.cz a uveďte číslo Vaší objednávky. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru