Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vstupenka do světa traktorů: staré i nové kousky v Zetor Gallery

4,8 / 5 Zetor Gallery Brno  (mapa) 253 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Martin

Dobrý den, nemohu najít do kdy je nabídka validní. Nemyslím validitu voucheru (ta uvedena je), ale validitu nabídky jako takové. Tedy do kdy bude možné vouchery koupit. Díky, Martin

Slevomat.cz

Dobrý den, Martine, před vypršením nabídky se Vám objeví odpočítávání, nicméně neodkládala bych to na příští měsíc ;-) Krásný den, Míša

Otto Zouhar

Dobrý den.
Je možné po prohlídce muzea traktorů navštívit výrobní linku a prohlédnout si
vlastní výrobu. Jedná se mi o zájezd 50 osob, seniorů. Mám na mysli něco podobného jako je např. exkurze ve Škoda Ml. Boleslav.
Děkuji za informaci. Zouhar Otto komise seniorů Minerva Boskovice

Zetor Gallery

Dobrý den, bohužel exkurze do výroby nezprostředko­váváme. K nahlédnutí je dostupná pouze galerie.

Petr

Dobrý den , po zakoupení poukazů jsem přešel na rezervaci a Váš portál vyhazuje že v sobotu 25.11 máte zavřeno. Jedná se o omyl ?

Zetor Gallery

Dobrý den, v sobotu 25. 11. máme otevřeno (klasicky od 10:00 do 17:00). Rezervace Vám však udělat nepůjde, na víkend je možné udělat rezervaci pouze z naší strany. Pokud si nás přejete navštívit, můžete a není nutné rezervaci udělat. Rezervace je nutná pouze v případě komentované prohlídky, kterou však o víkendu neposkytujeme.

Minxová

Dobrý den, nemůžete udělat variantu, která by platila do dalšího roku? Ráda bych něco takového jako dárek na Vánoce a toto bohužel nejde :o( V loňském roce to bylo to samé… Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, jestli se nabídka objeví znovu s platností do dalšího roku Vám v tuto chvíli bohužel neřekneme, takovou informaci zatím nevíme. Určitě se o to ale přinejmenším pokusíme. Aby jste ale případně tuto možnost nezmeškala, doporučujeme nastavit odběr nových nabídek daného partnera. U nabídky
kliknete na název partnera a poté kliknete na Upozornit na nabídky tohoto podniku. Děkujeme za dotaz, hezký den, Simča

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru