Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zdravotní bambusové termo ponožky 6 párů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Kristýna Buršová

Dobrý den, chtěla jsem si objednat několik balení ponožek od stejné firmy a myslela jsem, že to bude za jedno poštovné, ale ponožky se mi v objednávce rozdělily na dvě poštovné, ještě jsem to neobjednala, ale chtěla bych co nejdřív. Můžete mi prosém poradit, co udělat, abych platila pouze jedno poštovné?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Kristýno, pokud se jedná o jednu stejnou nabídky, mělo by to jít. Teď jsem zkoušela objednat ponožky jak dámské, tak pánské a poštovné jsem měla jen jedno. Pokud máte na mysli více produktů z více nabídek od tohoto poskytovatele, musím Vás obrátit přímo na něj a zkusit to nějak domluvit. E-mail je: info@eshoppoint.cz Hezký den Janča

Barbora

Dobry den,
jsou tyto ponozky vhodne pro diabetiky?

Dekuji za odpoved

EshopPoint

Dobrý den,
všeobecně se má za to, pokud ponožky mají zdravotní lem (jako tyto) tzn. nemají na konci pevnou gumu, která případně může nohu utlačovat, jsou vhodné i pro zákazníky tohoto typu. Nicméně vždy je lepší vyzkoušet, zda-li vyhovují. Rozhodně ale v porovnání s klasickými ponožkami jsou tyto opravdu vhodné. Hezký den

MILAN EDL

Dobry den,v pondeli 20.11 jsem objednaval 6 paru bambusovych termo ponozek panskych 40–43 a jeste svitilnu multifunkcni na jmeno Milan Edl.Jeste jsem to nezaplatil v Moneta jak jsem uvedl protoze sem cely tyden v DE a vzpomel sem si ze bych si je taky mohl objednat v jednom baliku za jedno postovny.BYLO BY MOZNE JE K TOMU PRIDAT VEL.44–47?Predem moc dekuji za odpoved Edl.

EshopPoint

Dobrý den,
systém slevomatu umožňuje objednávky spojit a účtovat pouze jedno poštovné, pokud jsou od jednoho prodejce, případně od jiných je pak další poštovné účtováno. Vše se vám zobrazuje při dokončení procesu objednávky. Doručování objednaných produktů je poté automaticky vyřizováno těmi prodejci od kterých jste dané zakoupil, prosíme tedy objednejte si vše co požadujete. Hezký den

Květuše Rottová

Mám od vas 50 kreditů,jak je můžu využít při koupi pánských ponožek děkuji. K.Rottová

Slevomat.cz

Dobrý den, Květuše, při vytváření objednávky a před výběrem typu platby za ponožky se Vám zobrazí nabídka, jestli chcete kredity využít. Tuto volbu označíte a výsledná cena se Vám sníží o výši kreditu, který máte k dispozici. Pěkný den

Alena

Dobrý den, mohla by příští nabídka na ponožky být pouze v jedné barvě?

Slevomat.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš návrh, ale momentálně nemám informace o tom, zda se tato nabídka bude opakovat ani jak bude vypadat. Děkuji za pochopení a přeji hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru