Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

4 hodiny paintballu ve vojenských kasárnách + munice, nápoj a foto

4,3 / 5 Paintball Entertainment Klecany  (mapa) 194 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Vladana Prokopová

Dobry den chtela jsem se zeptat zda je zde možnost zajistit i ubytováni a v jake ceně dekuji prokopova

Paintball Entertainment

Dobrý den, ubytování na hřišti neposkytujeme. S pozdravem, Paintball Entertainment

david pokorny

dobry den, platil jsem dne 11.1 objednavku pro 5 lidi,ješte dnes 17.1 nemam voucher. diky za odpoved

Slevomat.cz

Dobrý den, Davide, je možné, že vouchery spadly do spamu nebo hromadných zpráv (občas nám tam utečou). Raději jsem je Vám zaslala znovu na Vaši emailovou adresu. Doufám, že již bude vše v pořádku. Hezký den Jana

Martin

Dobrý den, jsme pouze dva hráči, je rezervace zorganizována tak, aby se na hřišti potkala větší skupina hráčů, nebo si musime sami sehnat protihráče? Děkuji za odpověď

Paintball Entertainment

Dobrý den, rezervujte si víkendový termín. O víkendu probíhají veřejné hry, začátek v 9 nebo ve 14 hod. Rezervace na www.pcp.cz/rezervace
S pozdravem
Paintball Entertainment

Pája Barillová

Dobrý den, je tento voucher vhodný pro 18ti- letého kluka?
Píšete, že je vhodný i pro děti starší šesti let, což zní, že je to spíše pro děti, tak jestli tam přítel nebude s malými kluky.
Děkuji za odpověď. :)

Paintball Entertainment

Dobrý den, voucher vhodný je. Na hřišti z 90% procent hrají dospělí. S pozdravem, Paintball Entertainment

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru