Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Regenerace pro vaše vlasy: keratinový zábal nebo hloubková kúra vč. střihu

4,7 / 5 Kadeřnictví Relax Praha - Dejvice  (mapa) 114 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Zuzana Mikulášová

Dobrý den, je možno doplatit i barvení? Potřebovala bych celkově „zkulturnit“ :)

Kadeřnictví Relax

Dobry den, ano je mozne priplatit si barvicku za cca 550kc. Dekuji s pranim hezkeho dne Cermakova

Kadeřnictví Relax

Dobry den, ano je mozne priplatit si barvicku za cca 550kc. Dekuji s pranim hezkeho dne Cermakova

Klara

Dobry den, rada bych si koupila voucher k Vam do salonu. A premyslim ktery by byl pro me vhodnejsi. Mam velmy jemne vlasy bez objemu, radi se lamou a trhaji. Vlni se takze casto vypadaji krepate. Vlasy si musim myt kazdy den. Jakou variantu by jste mi doporucila? Je to vubec vhodne na jemne vlasy? Neni to spise pro tvrde a pevne? Dekuji za odpoved. Klara

Kadeřnictví Relax

Dobrý den, dle Vašeho popisu bych doporučovala keratinový zábal. Je dělaný za tepla a tím proniká hlouběji do vlasu a vyrovnává poškozené struktury. Míra úspěchu záleží na míře poškození vlasů. Zábal je vhodný na každý typ vlasů, jelikož se jedná o regeneraci. Pokud máte ještě nějaké dodatečné otázky můžete mi psát na e-mail: kadernictvi.relax@seznam.cz
Děkuji s přáním hezkého dne Čermáková

Nika

Dobrý den, rada bych se zeptala jaký je rozdíl v keratin masce a hloubkové kuře ? Mám rozštěpene konecky a polámané co je lepší ? Díky

Kadeřnictví Relax

Dobrý den,
bohužel žádná kúra Vám již roztřepené konečky nezachrání. Soudím dle popisu, že máte spíše vlasy suché a na to bych určitě doporučovala keratinový zábal, působí za tepla a proniká hlouběji do vlasu. Hloubková kúra je spíše určena na lehce mastící se vlasy nebo vlasy méně poškozené protože funguje na principu ultrazvukových vln a infračerveného záření a zahřívá se pouze na přirozenou lidskou teplotu. Bohužel roztřepené konce je třeba stejně ustřihnout. Když je necháte být, bude se vlas štěpit dále a vlasy budou působit oškubaně a stále kratší a kratší. Ve Vašem případě bych doporučovala obrácený postup, nejdříve umýt a zastřihnout a teprve po té udělat zábal, zbytky lehce roztřepených konců se mohou zatáhnout. Doporučovala bych kúru minimálně 3× opakovat v rozmezí 1 kúra 1× za měsíc s lehkým střihem konečků. Při objednávce je třeba uvést, že žádáte o obrácený postup po naší komunikaci. Nebo než se objednáte, napište mi e-mail a já tam kadeřnicím situaci vysvětlím.

Děkuji s přáním hezkého dne
Čermáková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru