Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Poznejte kouzlo adventu v bavorských městech Vánoc: Rothenburg a Würzburg

4,4 / 5 CK Jukej Německo 33 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
M. Kohlickova

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak to vypadá s naplněním zájezdu 9. 12. do Rothenburgu. Vím, že prodáváte i v CK, na Slevomatu zbývá ještě hodně míst, tak se obávám, aby se zájezd vůbec uskutečnil.
Díky za info, Kohlíčková

CK Jukej

Dobrý den, děkujeme za zájem, k naplnění minimální kapacity nutné k uskutečnění nyní schází jen cca 10 míst.

Galina

Dobry den, prosim Vas ,v kolik hodin budete zpet v Praze? dekuji

CK Jukej

Dobrý dne, předpoklad je spíše po půlnoci okolo 1. hodiny. Děkujeme. Ck Jukej

J. Roubalová

Dobrý den,
je možné tento zájezd 9. 12. 2017 do Rothenburgu za 1090,–Kč uhradit poukázkami Sodexo Flexi Pass, které mám od zaměstnavatele? Mám blízko do vaší pobočky v Nádražní ul. na Smíchově, bez problémů mohu zítra 27. 10. 2017 dodat osobně.
Děkuji za informaci, J. Roubalová

CK Jukej

Dobrý den, ano Sodexo Flexi Pass přijímáme – pouze však jako přímou platbu naší CK. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat telefonicky. Děkujeme za zájem.

Julie Polevaja

Dobrý den , rada bych hodnotila zájezd do Regensburgu ale jelikož vouchery koupila pro mne jiná osoba nemůžu napsat hodnocení z vlastního profile. Příšerná organizace zájezdu

Slevomat.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš zájem. Zájezd můžete ohodnotit tak, že své hodnocení pošlete osobě, která vouchery kupovala a ta je vloží mezi hodnocení. Nepište, prosím, hodnocení do diskuze, která slouží především pro dotazy ostatních zákazníků, děkuji! :-) Hezký den, Tereza.

Jiří Kuchta

Neplánujete přípoje pro nás z Moravy ?

CK Jukej

Dobrý den, bohužel na tento zájezd svoz z Moravy neplánujeme. Děkujeme za zájem.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru