Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Zdravé mlsání: vyladěné směsi oříšků, semínek a ovoce od Pohody

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Aneta Pufferová

Dobrý den, když si dnes objednám, zaplatím online a nechám poslat na Zásilkovnu, stihneme to do Vánoc? V objednávce mi vyskočí datum doručení 2.1.
Děkuji za odpověď.

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Aneto,
připomeňte se v pondělí telefonicky nebo mailem, pošleme Vám to v pondělí. Jestli to dojde do Vánoc, záleží na Zásilkovně.
Hezký večer, Radka

Zuzana Brůžová

Dobrý den,
pokud bych si to dnes nebo zítra objednala a chtěla si to vyzvednout v Ústí na pobočce, stíhám to do Vánoc prosím?
Děkuji, Brůžová

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Zuzano,
ano je to možné. Stihate.
Hezký den, Radka

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Zuzano,
ano je to možné. Stihate.
Hezký den, Radka

Eva Vlachova

Dobrý den,
objednala jsem si u Vás 3× směs POHODA a 2× Studenstká směs , dnes jsem v Zásilkovně vyzvedla balíček a v balíčku chybí 1y Studenstká směs? Jak mám dále postupovat? Zaplaceno bylo za všech pět směsí.
Děkuji.
 Eva

Katarína Remiarová

Dobrý deň,
doručujete objednaný tovar aj na územie Slovenska do Nitry cez zásielkovňu?

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den,
ano doručujeme.
Hezký den, Radka

Bozena Beranova

Dobrý den mám prosbu jelikož použila jsem platbu přes mobil poprvé tak se mi zdařilo odeslat vám platbu 227,– Kč dvakrát za 2 balíčky oříšků. Prosím nechci platbu zpět, ale o zaslání 4 ks oříšků. Byla jsem rychlá a než mi přišlo, že mám zaplatit hotově tak jsem odeslala peníze přímo na váš účet. Věřím, že to nebude vadit a moc děkuji za kladné vyřízení. S pozdravem Beranová

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Boženo,
v pondělí se s Vámi spojíme a vyjdeme Vám vstříc.
Hezký víkend, Radka

Krisztina

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda tyto směsy jsou konzervovány cukrem (hlavně je to typické u rozinek a brusinek)? Nebo jsou to čistě sušené ovoce bez přidaného cukru? zajímají mě všechny varianty, kde jsou ovoce. děkuji

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den,
brusinky jsou doslazované, rozinky nejsou. Bez přidaného cukru, čistě přírodní, je ovoce sušené mrazem.
Hezký den, Radka

Zdeňka

Dobrý den, jak jsou všechny směsy konzervovány? jsou bez oxidu siřičitého?

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Zdeňko,
složení každého výrobku je uvedeno na obalu.
Hezký den, Radka

Ondřej Parák

Dobrý večer, chtěl bych využít dodávku zboží na dobírku při dodávce poštou. Je to možné? Díky za odpověď. Ondřej Parák

Slevomat.cz

Dobrý den, Ondřeji, můžete využít doručení přes českou poštu, ale platba na dobírku bohužel možná není. Můžete využít platbu kartou online, bankovní převod, službu Twisto nebo platit hotově na jakékoli pobočce banky Moneta :-) hezký den

Anna Hulínová

Dobrý den, omlouvám se za svůj dotaz, kde je zásilkovna v Praze – a jestli mi můžete doporučit nějakou směs pro diabetiky? Děkuji. S pozdravem AnnaK.

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Anno,
pro diabetiky bych doporučila ořechy a ovoce sušené mrazem.
A tady je odkaz na Zasilkovny v Praze .
https://www.google.cz/search?q=zásilkovna+praha&oq=zasilkovna+praha&aqs=chrome.1.69i57j0l3.6676j0j4&client=ms-android-lenovo&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8
Hezký den, Radka

Renata

Dobry den chtela bych se zeptat zda posilate i do zasilkovny ve Frenstate pod Radhostem ? dekuji Renata

Lenka Petríková

Dobrý den.
Chtěla bych se zeptat jestli máte para ořechy a nebo kdy asi budou. Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, v rámci této akce para ořechy nemáme. Další nabídku ořechů včetně para můžete najít na stránkách prodejce www.pohodausti.cz . Hezký den

Míša Míšová

Dobrý den, zajímalo by mě, zda ve směsích ořechů a rozinek, a rozinky samostatné jsou či nejsou ošetřeny siřičitany. Předem děkuji za odpověď.

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Míšo,
rozinky nejsou ošetřeny siřičitany.
Hezký den, Radka

Frinolina

Jaká je záruční doba Studentské směsi a Směsi Pohoda?

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den,
teď aktuální záruční doba je u obou směsi listopad 2018.
Hezký den, Radka

Iveta

Dobrý den,objednala jsem si z Pohody arašídy solené,pražené bohužel po otevření šílenost žluklý, smradlavý,mrzí mě to jelikož tam moc ráda nakupuji a těch nákupů jsem již udělala mnoho.Hold příště arašídy nikdy více..musela jsem to komentovat…děkuji váš stálý zákazník Iveta

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Iveto,
zavolejte na číslo 778078660. Určitě se domluvíme a vyjdeme Vám vstříc.
Hezký den, Radka

Josef

Dobrý den, můžu platit v sekci zboží – potraviny a nápoje, přes benefity Gallery Beta?
Předem děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Josefe, bohužel nemůžete. Benefity Gallery Beta lze uplatnit pouze v kategoriích Rekreace, Zdraví, Sport, Kultura a Vzdělávání. Krásný den :-)

Petr

Dobry den,
jedná se o produkt bez obsahu síry? Jaký je poměr rozinek a ostatního ovoce? Mám zkušenost od jiných výrobců, že převažuji rozinky. Děkuji.

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Petře,
nevím, jaký konkrétni produkt máte na mysli.
Hezký den, Radka

Eva Nováková

Jak se dostanu na adresu nejbližšízásilkovny když to nejde bydlím v Hradci Králové prosím o informaci ohledně adresy zásilkovny nováková

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Evo,
tady je seznam výdejních míst.
https://www.zasilkovna.cz/pobocky?region=442463&city=Hradec+Králové
Hezký den, Radka

Eva Nováková

Dobrý den chci se zeptat tou zásilkovnou to zboží dostanu domů na moji adresu nebo si pro to budu muset někam zajít Nováková

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo :)

Zásilkovna Vám zboží dopraví na Vám nejbližší pobočku Zásilkovny, kde si zboží vyzvednete. Přímo na adresu doručuje jen Česká pošta. S pozdravem, Anežka.

Eva Nováková

Dobrý den jaká je cena poštovného Nováková

Velkoobchod Pohoda

Dobry den, Evo,
Česká pošta 89,– Kč, Zasilkovna 59,– Kč, osobní odběr zdarma.
Hezký den, Radka

Iveta Lampirova

Dobry den,chtela bych se zeptat,jak mam postupovat,kdyz jsem si u vas objednala zbozi,platbu jsem zadala pres Twisto,ale bohuzel jsem musela odjet mimo Cr a zasilku nevyzvedla. Jak mohu zrusit platbu. Dekuji Vam za odpoved. S pozdravem

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Iveto,
zavolejte na číslo 778078660. Po­radíme, jak situaci vyřešit.
Hezký den, Radka

Jana Noháčová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jak je to s poštovným, když bych si chtěla objednat z různých akcí zde na slevomatu. (Např. oříšky + sušené ovoce). Zda budu muset objednat na jedné akci, zaplatit poštovné, objednat si z další akce a opět zaplatit poštovné. Nebo zda jde objednávku spojit do jednoho balíčku.
Děkuji.

Velkoobchod Pohoda

Dobry den, Jano,
můžete to spojit do jednoho balíčku.
Hezký den, Radka

Kristina Hašplová

Dobrý den, prosím jsou směsi bezlepkové nebo mohou obsahovat stopy? Děkuji, hezký den!

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Kristino,
směsi mohou obsahovat stopy.
Hezký den, Radka

Ilona

Dobry den, z jakych zemi prosim pochazi jednotlive orechy, seminka, ovoce? Dekuji Vam. Ilona

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Ilono,
rozklikněte si balíček, o který máte zájem, jsou tam informace.
Hezký den, Radka

Veronika

Dobrý den, ráda bych vámi nabízené směsi darovala jako vánoční pozornost.
Plánujete do Vánoc ještě tuto akci zopakovat? Případně šlo by si zakoupit voucher a dodávku uskutečnit třeba až v listopadu? Děkuji předem za odpověď
Veronika

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Veroniko,
zakupte si voucher a napište nám na mail, kdy budete chtít zboží poslat. Rádi Vám vyjdeme vstříc.
Hezky den, Radka

spelinova jindriska

Má Zásilkový a pobočku pro doručení také v Plzni a na jak adrese? Děkuji za odpověď.

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Jindřiško,
Zasilkovna v Plzni samozřejmě je a poboček je spousta.
https://www.zasilkovna.cz/pobocky?limit=24®ion=442466&city=Plzeň&do=Update
Hezký večer, Radka

Alili

Dobrý den,

asi neumím hleat, ale prosím Vás kde najdu obsah jednotlivých směsí? Děkuji za odpověď!

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den,
stačí si rozkliknout jednotlivou směs.
Např.
https://www.slevomat.cz/akce/1173534-vyladene-smesi-orisku-seminek-a-ovoce-pohoda#3136718
Hezký večer, Radka

Dominika ondrackova

Dobrý den, objednala sjem dnes smes kukurice, kterou jsem zaplatila, zvolila jsem postovne ceskou postu. Ale rada bych k tomu jeste nejake orisky, jak mam postupovat pri objendavce, kde je volba postovneho?

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Dominiko, napište nám mail, vyjdeme Vám vstříc a určitě se domluvíme.
Hezký večer, Radka

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru