Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Bezbolestné odstranění pih, znamének a kožních výrůstků pomocí laseru

4,8 / 5 EverGreen Medical Center (2 pobočky) Kladno  (mapa) 64 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
sandra

Dobrý den ,
mám na bradě malou bouličku , která je plná kožního mazu , ale je hlouběji a nelze mačkáním vyprázdnit , zkusila jsem to a měla jsem jen část venku a bradu celou sedřenou od mačkání a bohužel mi to nepomohlo, lze toto odstranit laserem ? předpokládám , že je to nějaká kapsička s mazem .děkuji

EverGreen Medical Center

Dobrý den, moc se omlouvá, ale přesně Vám nedokáži odpovědět bez vyšetření Vaší cysty. Mohu Vám nabídnout nezávaznou konzultaci, kde Vám útvar vyšetříme. Pokud by jste měla zájem o konzultaci, tak nás kontaktujte na tel: 774 037 811. S poz­dravem M. Kráčmarová

Jakub

Dobrý den,

zeptám se, před odstraněním vyšetříte dané znaménko? Proč se ptám, kolegyně byla na zákroku, paní ji znaménko odstranila a pak měla problémy a dnes je už po operaci a má nález… tak jen chci vědět, že když je to takhle přes slevový portál není nic opomenuto. Výrůstků mám více, je na mě kterým chci začít? Děkuji

EverGreen Medical Center

Dobrý den, ano každé znaménko či výrůstek je nutné vyšetřit, jelikož né všechny znaménka lze odstranit pomocí laseru. Záleži na Vás, kterým výrůstkem budete chtít začít. S pozdravem M. Kráčmarová

Martina

Dobrý den,
je nějaká kontraindikace zákroku. Před 3 lety jsem měla mrtvici a nevím, zda mohu zákrot podstoupit. Děkuji

EverGreen Medical Center

Dobrý den, po cmp je možné zákrok podstoupit. S pozdravem M. Kráčmarová

Lenka Nedorostová

Dobrý den,
mám cca 3 malinkaté bradavičky na obou očních víčkách. Na kolik znamének si mám pořídit voucher? Stačí ten na 2–3? Lenka

EverGreen Medical Center

Dobrý den, pokud se jedná o 3 malé bradavičky, tak Vám postačí voucher na odstranění 2 –3 útvarů. S pozdravem M. Kráčmarová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru