Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Trvalá epilace vybraných částí těla: podpaží, lýtka nebo brazilka

4,0 / 5 Estetické studio Ronia Praha  (mapa) 79 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jana

Dobrý den, je toto ošetření vhodné i pro těhotné? Děkuji.

Estetické studio Ronia

Dobrý den, Jano, z preventivních důvodů nedoporučujeme toto ošetření v těhotenství podstupovat a jedná se o kontraindikaci ošetření. Děkujeme za pochopení.

Nikola

Dobrý den!
Mám uvažuji o odstranění chloupku na lýtkách, ale jsem blondýnka a nemám uplně tmavé chloupky. Četla jsem, že pro tyto proceduru se světlé chloupky nehodí. Mohu se zeptat, jak to funguje u Vás? děkuji

Estetické studio Ronia

Dobrý den, Nikolo, omlouvám se za opožděnou odpověď. Tato procedura je vhodná k odstranění jak světlých, tak i chloupků. Záleží také na tloušťce chloupků, čím menší, tím lépe je lze odstranit. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Kristýna

Dobrý den, zaměřujete se i na obličejovou část? Děkuji :-)
Kristýna

Estetické studio Ronia

Dobrý den, Kristýno, ano je možné po dohodě ošetřit určité obličejové části. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Katka

Dobrý den, prosím, které partie zahrnuje Brazilka?

Estetické studio Ronia

Dobrý den, Katko, tato varianta zahrnuje intimní partie, třísla a genitál. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Katka

Dobŕ den, chci se zeptat kolik ošetřeni je přibližně potřeba na intimní partie?

Estetické studio Ronia

Dobrý den, Katko, doporučujeme 3, až 5 opakování ošetření, přesný počet opakování se předem nedá určit. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Aliaksandra Astapenka

Dobrý večer. Mám takovou blbou otázku. Je to ceník za 1 či 2 podpaží?

Estetické studio Ronia

Dobrý den, uvedená cena zahrnuje ošetření obou podpaží. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru