Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Podzimní romantika v Kutné Hoře: pobyt v historickém centru města

4,8 / 5 Libušina Villa Kutná Hora (mapa) 33 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jana

Dobrý den, mohu se optat kdy a nebo popřípadě kde najdu akce na pobyt pro rok 2018? Chtěla bych koupit poukaz k Vánocům. Děkuji

Libušina Villa

Dobrý den, můžete se obrátit přímo na mne tel.kontakt 603586287 nebo počkat až spustíme další akci na Slevomatu S pozdravem J.Kubalová

Dáňa Fialová

Dobrý den, máte volno 30.11. – 1. 12., nebo o týden později, tj. 7. – 8. 12.? Mockrát děkuji. Případně je možné využít poukaz na pobyt od čtvrtku s odjezdem v sobotu, pokud koupím voucher na 2 noci? Hledám kompromis vzhledem k nedostatku dovolené v práci. Mockrát děkuji.

Libušina Villa

Dobrý den, asi nejjednodušší bude když mi zavoláte a domluvíme se. Tel.kontakt na mne je 603 586 287 S p­ozdravem J.Kubalová

Iva

Dobrý den, budete dávat i další akce s platností po novém roce? Chtěla bych zakoupit jako dárek. Děkuji. Iva

Libušina Villa

Dobrý den, ano právě připravujeme akci k Vánocům, bude již brzy spuštěna. Pěkný večer S pozdravem J.Kubalová

Daniela Kloučková

*Oprava 17.11 – 19.11

Libušina Villa

Dobrý den, vouchery jsou pouze na dny v týdnu. Pokud budete chtít ubytovat o víkendu můžete mi zavolat a domluvit se na volném termínu pěkný den S pozdravem J.Kubalová

Daniela Kloučková

Dobrý den, byl by možný pobyt ve dnech 17.10 až 19.10? Nebo alespoň 18.10 – 19.10? Děkuji Kloučková

Angelina Gimishliu

Hello,I would like to ask if possible to stay on 27.10–29.10?

Libušina Villa

Dobrý den, místo v tomto termínu ještě máme . Vouchery se vztahují na všední dny 25–27.10. Víkendový pobyt by jste si museli hradit v plné ceně. Pěkný den S pozdravem J.Kubalová

Martinnka Slezakova

Dobrý den chtěla bych se zeptat chtěla bych tento pobyt pro mě a přítele jako dárek k Vánocům ale nikde nevidím dokdy ta sleva platí jde to objednat třeba teď a voucher uplatnit třeba v lednu? Děkuju za odpověď Slezáková

Slevomat.cz

Dobrý den, Marti. Bohužel, voucher platí do 10.12. , takže na Vánoce to ještě nepůjde :-(

Tereza Filípková

Dobrý den, omlouvám se napsala jsem špatně termín bylo by to tento měsíc 29.10

Libušina Villa

Dobrý den, bohužel volno máme až od pondělí 30.10. S pozdravem J.Kubalová

Martin Pešta

Dobrý den, máte prosím volno v termínu 16.10. – 17.10. ? Děkuji

Libušina Villa

Dobrý den, ano máme volno v tomto termínu S pozdravem J.Kubalová

Patrik

Dobrý den, máte volný termín 11.10–13.10? Děkuji.

Libušina Villa

Dobrý večer, ano v tomto termínu máme ještě volno S pozdravem J.Kubalová

Radka

Dobrý večer, termín 13.10– 15.10 je volný?? Děkuji radka

Libušina Villa

Dobrý den, ano v tomto termínu máme volno:-) S pozdravem J.Kubalová

Michaela

Dobry den, je mozny pobyt i s miminkem? Dekuji.

Libušina Villa

Dobrý den, zajisté můžete přijet i s miminkem, jen to prosím hlaste při objednávání, ať dostanete větší pokoj. S pozdravem J.Kubalová

Veronika Amounehová

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je volný termín 20.-22.9.2017.Předem děkuji za odpověď.S pozdravem Amounehová

Libušina Villa

Dobrý den, pokojik s příplatkem je ještě volný S pozdravem J.Kubalová

Stolínová

Dobrý den, byl by možný pobyt od 28.9. do 30.9.2017 a byla by možná přistýlka a kolik by tento pobyt stál? Předem děkuji za odpověď

Libušina Villa

Dobrý den, bohužel v tomto termínu máme již plno S pozdravem J.Kubalová

dana kaňovska

je možný silvestrovský bobyt

Libušina Villa

Dobrý den, jistě ale né na voucher poukázku . Pěkný den S pozdravem J.Kubalová

Libušina Villa

Dobrý den, jistě ale né na voucher poukázku . Pěkný den S pozdravem J.Kubalová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru