Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Ilustrovaná encyklopedie Všichni panovníci českých zemí

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Josef

Kde sehnat artefakty k živé historii

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za přízeň. Artefakty můžete objednat společně s magazínem Živá historie na emailu predplatne@epublishing.cz. Děkujeme.

Kuba

Rozměr plakátu

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za důvěru. Velikost plakátu je cca 77×57 cm. Děkujeme.

Ana

Kdy bude předplatné 100+1 historie?

Věra

Dobrý den,
nebudete navyšovat počet knih v nabídce? Nyní je volná pouze 1× varianta 2 knihy. Mně by stačila 1 kniha.Ale měla bych o ni velký zájem!

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za důvěru. Na navýšení této varianty pracujeme. Určitě tedy bude moci ještě objednat. :-)

Alena

Dobrý den. kdy se můžeme těšit na slevomatu na 100+1 histori­e,100+1 zahr. zajím nebo předplatné živé historie?

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za přízeň. Na některé z akcí se můžete těšit ještě během podzimu. :-)

Zdeněk Sasák

Jaký je rozdíl 1× encyklopedie Všichni panovníci českých zemí a
2× encyklopedie Všichni panovníci českých zemí

Extra Publishing

Dobrý den. 1× = odešleme Vám 1 ks knihy. 2× = v jedné zásilce Vám odešleme 2 ks knihy.

aniz

Dobrý den,
nevyšla kniha i v angličtině?

Extra Publishing

Dobrý den, ne. Ale děkujeme Vám za zajímavý tip. :-)

Pavla

Dobrý den,
chápu to správně, že jsou v této knize panovníci od prahistorie až po současného prezidenta? Děkuji za informaci.

Extra Publishing

Ano – od Sáma, přes Velkomoravskou říši, Přemyslovce (jedna strana je věnována i mytickým Přemyslovcům) a všechny dynastické i nedynastické panovníky po Habsbursko-Lotrinskou dynastii. A poté od T. G. Masaryka zahrnuje všechny prezidenty ČSR, Protektorátu Čechy a Morava, Československa i Česka a končí prezidenty Klausem a Zemanem.

Petr

Kniha je nejlepší jakou jsem kdy četl. Kdo váhá ? Neváhejte nemá chybu.

Pavla

Budete zde nabízet i knihu První Republika?

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za důvěru. Knihu První republika na Slevomatu nabízet nebudeme. Děkujeme.

Eva

Kolik má kniha stran?

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za důvěru. Kniha má 72 stran.

Jana

Prosím Vás, dá sa objednať aj na Slovensko?

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za důvěru. Zasíláme pouze na adresy v České republice. Děkujeme.

Adam

Je to super kniha .Akorát mě štvě, že jsem si to koupil za plnou pálku.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru