Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Vkusný a užitečný doplněk: Tabatěrka s rytinou textu dle vlastního návrhu

4,7 / 5 Šperky4U s.r.o. Hradec Králové  (mapa) 84 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Martina Vaňková

Dobrý den, mohu poprosit foto tabatěrky zevnitř? Zajímalo by mě, jestli jsou tam gumičky nebo takové ty pružinky, které drží ty cigarety. Děkuji za odpověď

Šperky4U s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Tabatěrka je uvnitř opatřena rameny s pružinkou, která drží cigarety na svém místě. Fotografie jak tabatěrka vypadá uvnitř napeznete přímo v e-shopu zde: http://www.sperky4u.eu/tabaterka-s-ornamenty

Krásný den! Jitka

Michaela Lukasova

Dobrý den.
Tabatěrka je jen na krátké cigarety? Nebo se tam vejdou i stovkové (nevím jaký mají rozměr). Případné nabízíte i nějaké větší tabatěrky, za případný doplatek?
Děkuji Michaela

Šperky4U s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Tato tabatěrka je vhodná pro klasickou velikost cigaret, stovkové se tam bohužel nevejdou. Na našich stránkách naleznete velký výběr dalších typů tabatěrek. Krásný den!

Veronika

Dobrý den, cena je tedy včetně poštovného a rytiny? Nebo se rytina hradí zvlášť?

Šperky4U s.r.o.

Dobrý den, v cena obsahuje produkt, rytinu i poštovné. Krásný den!

Ina

Už jsem našla rozdíl- na vašich stránkách je účtováno rytí zvlášt za 300,– . Proto ten rozdíl v ceně, kdy se mě zobrazilo nejdříve pouzdro bez rytiny :)

Šperky4U s.r.o.

Dobrý den, ano je to tak, původní cena se skládá z hodnoty zboží + ceny rytiny + 50Kč poštovné.

Krásný den!

Ina

Nějak nemohu přijít na výpočet ceny. Ve vašem obchodě je nabízena tabatěrka za cenu 229,– a zde 349,– a jak je to s poštovným. Díky za info

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru