Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Salát pro odvážné: hodování na vyhlídkové plošině zavěšené 50 m nad zemí

4,7 / 5 Dinner in the Sky Praha  (mapa) 103 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Jana Dostálová

A ještě poslední dotaz nenabízí se na slevomatu datum 9.9 a 10.9 kdyz to nabizite do 10.9 je to přinejmenším zvláštní

Jana Dostálová

Chci si koupit 2× voucher na sobotu a jelikož pojedeme 300km zajímá mě v kolik hodin se bude zážitek konat v nabídce časy nejsou

Jana Dostálová

pokud by bylo 10.9 skarede na kdy by se termin presunul

Lucie Temiak

Dobry den, chci se optat jiné menu pro dítě? Dekuji

Dinner in the Sky

Dobrý den,

zde je menu na výběr:
1× avokádovo-rajčatový salát, uzený losos, papričky jalapeño a řeřicha
(možná i vegetariánská varianta bez lososa, se sýrem burrata)

T.

Dobrý den, z opravdu vážných důvodů potřebuji přehodit termín 6.9. na 8.9., je to možné?

Janička Černá

Dobrý den,
objednala jsem si dva vouchery na tuto neděli a počasí nevypadá moc slibně. Chci se zeptat jak to pak bude? Jedeme kvůli tomu do Prahy až z Liberce a neradi bychom cestovali zbytečně. Děkuji za odpověď

Dinner in the Sky

Dobrý den, děkujeme za Váš zájem o Dinner in the Sky. Níže kopíruji body týkající se nepřízně počasí z našich obchodních podmínek: 26.V případě bouřky a rychlosti větru 15 a více m/s se akce nemůže uskutečnit. Jestliže akce bude z těchto důvodů zrušena, bude se občerstvení podávat ve stanech a hoste obdrží poukazy na Dinner in the Sky v hodnotě jejich zaplaceného lístku. 27.V případě, že akce bude zkrácena v důsledku nepříznivých povětrnostních podmínek a hosté budou ve vzduchu méně než 50 % plánovaného času, obdrží hosté poukaz na 50 % hodnoty daného lístku.

Kačka

Nebude se akce opakovat na listopad, či je možné zakoupit i normálně? Na webu jsem nenašla nic krom nabídky pro firmu. Děkuji

Dinner in the Sky

Dobrý den,
děkujeme za Váš zájem o Dinner in the Sky.
Akci pro veřejnost pořádáme pro letošní rok pouze v Praze a to od 1. – 10. září 2017.

Nikol

Dobrý den, jak bude akce probíhat v případě nepříznivého počasí? Děkuji

Dinner in the Sky

Dobrý večer,
děkujeme za Váš zájem o Dinner in the Sky. Níže kopíruji body týkající se nepřízně počasí z našich obchodních podmínek:
26.V případě bouřky a rychlosti větru 15 a více m/s se akce nemůže uskutečnit. Jestliže akce bude z těchto důvodů zrušena, bude se občerstvení podávat ve stanech a hoste obdrží poukazy na Dinner in the Sky v hodnotě jejich zaplaceného lístku.
27.V případě, že akce bude zkrácena v důsledku nepříznivých povětrnostních podmínek a hosté budou ve vzduchu méně než 50 % plánovaného času, obdrží hosté poukaz na 50 % hodnoty daného lístku.

Michaela Gřibová

Lze tuto nabídku zaplatit přes TWISTO

Slevomat.cz

Dobrý den,
ano, tato nabídka zle zaplatit přes Twisto. Přeji hezký den, Domča.

Eva

Nevím hledat kód? Nemohu přijít zaplatit na místě?

Dinner in the Sky

Dobrý den,
děkujeme za Váš zájem o Dinner in the Sky. Bohužel, možnost platby na místě není.

Zuzana

Dobrý den, houpe se ta plosina?

Dinner in the Sky

Dobrý den, nehoupe.

Irena

Dobrý den, lze jeden voucher na 2.9.2017 stornovat? Měl to být dárek, ale bohužel se ukázal být nevhodný, neboť ten člověk trpí závratěmi, což jsem netušila. Děkuji předem za odpověď.

Dinner in the Sky

Dobrý den,
v tomto případě kontaktujte prosím podporu Slevomatu. Díky.

Opltová

Dobrý den,pokoučela jsem se koupit dva vouchry na 6.9.2017 a nejde mi to,poradíte prosím,proč Děkuji

Dinner in the Sky

Dobrý den,

děkujeme za Váš zájem o Dinner in the Sky. Tento termín je již vyprodán.

 Pavel

Michaela Kubicová

Dobrý den, je možné jiné menu než avokádovorajčatové? Konkrétně mám problém s rajčaty.

Dinner in the Sky

Dobrý den,
máte-li nějakou alergii na potraviny, sdělte nám jí a kuchař se přizpůsobí. Zašlete prosím email s kopií Vaší rezervace na info@dinnerinthesky.cz a sdělte nám tyto požadavky alepsoň 1 den předem. Děkuji.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru