Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Vytvořte si nástěnné, stolní i plánovací fotokalendáře

4,8 / 5 MCLAB Modřice  (mapa) 3 420 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Ro Budějcká

Dobrý den, měla bych zájem o kalnedář S31. Zakoupila jsem potřebný voucher, ale na Vašich stránkách mi to píše, že produkt již není k dispozici. Proč je tedy na Slevomatu stále v nabídce?

Computer MCL Brno

Dobrý den,
daný produkt jsem zkontrolovala a na našich stránkách funguje. Můžete to prosím zkusit ještě jednou a případně nás kontaktovat na info@mcl.cz

Diana Máčalová

Dobrý den, prosím za jak dlouho by byl kalendář hotový? Potřebuji ho do 11 října a můžu si ho i vyzvednout v kamenném obchodě. Bylo by to možné?

Computer MCL Brno

Dobrý den,
v současné době máme výrobní a doručovací dobu do 10 dnů. Pokud potřebujete nějakou konkrétní domluvu, kontaktujte nás na info@mcl.cz

Lucie Kottová

Dobrý den,

měsíční kalendář A3 letos nenabízíte? Objednávám několik kusů každý rok ..

 Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den, ano nabízíme. Jedná se o třetí variantu za 169Kč.

Petra P.

dobrý den, nikde jsem nenašla informaci do kdy je nutné voucher uplatnit? děkuji

Computer MCL Brno

dobrý večer, v akci je to napsané hned pod nabídkou produktů vpravo – tj. do 30.11.2017

Pavlína

Dobrý den.
V programu MCLAB pro fotokalendáře je minimální nabídka pozadí oproti starému ALBUM MAKER.Chybí pozadí děti, abstraktní, vánoce atd… Bude se aktualizovat nabídka pozadí? Nyní je nabídka zcela nedostačující.
Děkuji za odpověď

Computer MCL Brno

Dobrý den,
již nyní si můžete stáhnout do programu rozšíření, které je dostupné zde: http://fotoknihy-mcl.cz/rozsireni-programu-mclab-2/ Další nová pozadí a kliparty budeme postupně dohrávat. Pokud máte konkrétní přání, kontaktujte nás na info@mcl.cz

tereza

Dobry den, objednala jsem si 14denní kalendář (s30)a nabízí mi to šablonu na dvě fotky na jednu stranu jde to nějak přenastavit na jednu fotku na stranu ? tady na fotkách to tak máte děkuji Veselá

Computer MCL Brno

Dobrý den,
v jakém programu objednávku vytváříte? Kontaktujte nás na info@mcl.cz. Děkuji.

Zdeňka Čápová

Dobrý denc,
mam jeste jeden dotaz. Dá se nástěnný kalendář A4 měsíční i někde opřít aby držel, nebo musí byt na zdi. Děkuji.

Computer MCL Brno

Dobrý den


Nástěnný kalendář by měl viset na zdi. Jinak se asi prohne.

Štěpán Šabršula

Dobrý den, chci si u Vás objednat 2 kalendáře A3 měsíční,pro rok 2018. Kolik fotek mohu umístit maximálně na jednotlivé měsíce? Děkuji za odpověď.

Computer MCL Brno

Dobrý den.

To opravdu záleží na Vás. :-) Můžete přidávat vše co Vás napadne.

Verunka Nesvadbová

Dobrý den,
kolik kalendářů jde zaslat na jedno poštovné?

Computer MCL Brno

Dobrý den,
nad 5ks kalendářů účtujeme zvýšené poštovné.

Tereza Veselá

Dobry den, jak se pracuje s programem na kalendare ? Mam objednany voucher na 14ti deni kalendar a zajmalo by me jestli to musim udělat za jeden den a nebo treba za 3dny ? A motivy si mužu zmenit podle sebe nebo je to urcene ? Dekuji Vesela

Computer MCL Brno

Dobrý den,
rozpracovaný kalendář si můžete určitě uložit a posléze se k němu vrátit. V programu nabízíme mnoho pozadí, které můžete využít. Šablony na kalendáře máme variabilní i fixní.

Denisa

Nechápu, proč 10× kalendář, kdo uplatní deset kalendářů? Podaruju babičky a co dál? Komu dám kalendář s mým (třeba rodinným) motivem? :/ Nebyl by možné vystavit jeden?

Computer MCL Brno

Dobrý den,
jedná se o 10 ročních kalendářů. Samozřejmě každý list můžete mít v jiném motivu. V této akci nabízíme 10 ročních kalendářů za danou cenu. Přímo jeden kus bohužel nenabízíme.

Zdeňka Čápová

Dobrý den,
v nabídce mate napsané 10× A3 kalendář, roční. Hned ten první řádek. Chci se zeptat to je 10 kalendářů nebo 10 stran, popřípadě kolik stran bude mit ? Díky

Computer MCL Brno

dobrý den, jedná se o 10ks kalendářů. Tj. každý kalendář má 1 stranu A3 formátu.

Camelka

Dobrý den,
bylo by možné vytvoření i slovenského kalendáře?
Předem děkuji za odpověď.

Computer MCL Brno

dobrý den, určitě, podívejte se na www.fotoknihy-mcl.sk

Klára

Dobrý den, již několik let si u Vás nechávám dělat fotoknihy a kalendáře a vždy jsem s nimi moc spokojená. Jsem však zvyklá na Váš starý program, který mám v PC a ještě nyní v něm pracuji a připravuji fotoknihy. Je možné i tyto kalendáře zpracovávat ve starém programu nebo se již musí v novém? Kdy případně plánujete celkový přechod na nový program a starý tak již nebude možno používat? Abych si zbytečně nevytvořila fotoknihy či kalendáře a nemusela je pak celé předělávat v novém programu. Děkuji za odpověď.

Computer MCL Brno

dobrý den, v album maker si můžete opět produkty vytvořit. Nicméně ten nový program je v oblasti kalendářů a fotoknih špička.

Eliška Jurková

Dobrý den, měla bych zájem o 2 vouchery. Chci se zeptat za jak dlouho to máte vytvořené? potřebovala bych to 23.09. mít u sebe. Myslíte, že je to možné?
Děkuji, za odpověď.

Computer MCL Brno

dobrý den, když dneska vytvoříte a zašlete, tak bychom to stihnout měli.

Zuzana

Dobrý den,
mám již koupené dva vouchery s poštovným do uloženky. Je možné přikoupit ještě dva další a uplatnit jedno poštovné na 4 kalendáře?Při objednávce by asi bylo nutné zadat osobní odběr zdarma a poté ty 4 vouchery uplatnit při jedné objednávce.

Děkuji.

Computer MCL Brno

dobrý den, na jedno poštovné jsou 4 kalendáře v pořádku. Ideální, když zavoláte do MCL a domluvíte se přesně na postupu.

Veronika

Dobrý den, je možné změnit produkt ? Z nepozornosti jsem zrovna koupila voucher na roční kalendář A3 ale ráda bych měsíční kalendář A4.

Computer MCL Brno

dobrý den, to se musíte obrátit na slevomat.cz a tam to vykomunikovat.

Lucie Byszowiec

Dobrý den,
lze na jedno poštovné zaslat jak kalendáře (2ks), tak i 1–2 kroužkové fotoknihy?
Děkuji a přeji příjemný den! Lucie

Computer MCL Brno

dobrý den, zašlete-li objdnávky v rámci jedno dne, tak ano.

Tereza

Dobry den,

chtela jsem se zeptat ten velky nastenny kalendar, když bych chtela udelat ho 6× tak musim zakoupit 6 voucheru a pak v tom programu kdyz udelam jeden jde tam dat ze ho chci 6 krat stejny? nebo musim kazdy zvlast kvuli cislu voucheru?

dekuji Terka

Computer MCL Brno

Dobrý den,
ano přesně tak jak píšete. Můžete vytvořit jeden kalendář a do objednávky uvést, že chcete 6ks a vložíte 6 voucherů.

Eliastepa

Dobrý den, je možné si nechat udělat kalendář z vlastních fotek včetně vlastního kalendária? Nebo jsou v programu jen šablony s Vaším kalendáriem? Děkuji za odpověď.

Computer MCL Brno

Dobrý den. Kalendárium je možné si vložit vlastní. Raději si to ale nechte vysvětlit telefonicky.

Jana

dobrý den nenašla jsem platnost voucheru. děkuji JS

Computer MCL Brno

dobrý den Jano, platnost voucheru je do 30.11.

Iva Zelenková

Dobrý den, je možné si po zakoupení voucheru objednat i nástěnný kalendář ve formátu A 3 – plánovací pro více osob? I.Z.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
ano je to možné. Pokud je kalendář stejný ve formátu a počtu stran, můžete určitě využít Vámi uvedený voucher.

Bára

Dobrý den,

když objednám 3 kalendáře, budu platit jen 1× poštovné? Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den,
pokud objednávky zašlete na stejné objednací údaje v rámci 24 hodin, budou kalendáře poslány v jednom balíčku.

Veronika Mrázková

Dobrý den, jak dlouho bude prosím nabídka vystavena? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den,

nabídka poběží do 20.9.2017. Přeji hezký den, Domča

Karolína Balcarová

Dobry den, v popisu mate uvedeno, ze vsechny kalendare plati na rok 2017 a uvedene datum na fotkach je pouze ilustracni. Na uvodni fotografii nabidky je zas rok 2018, na ktery rok tedy jsou tyto kalendare? V pripade, ze se v popisu jedna o preklep, tak by bylo vhodne ho opravit, aby to nikoho nematlo. Dekuji za upresneni :).

Computer MCL Brno

Dobrý den,
kalendáře jsou na rok 2018. Všechny nabízené kalendáře jsou obsaženy v programu. Pokud je na ilustračním obrázku na našich webových stránkách fotoknihy-mcl.cz rok 2017, kalendář se zatím připravuje na rok 2018. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, kontaktujte nás na info@mcl.cz.

Eva Klementová

Dobrý den, můžu použít váš program na vytvoření kalendáře, který jsem si stáhla minulý rok? Píše mi to rok 2017, nevím, zda nejsou potřeba nějaké aktualizace. díky Eva

Computer MCL Brno

Dobrý den,
je potřeba stáhnout nový program.

Alena Žučková

Omlouvám se, nástěnný kalendář formátu A3 už jsem nalezla.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
jsem ráda, že je tedy vše v pořádku.

Alena Žučková

Dobrý den, v textu uvádíte nástěnný kalendář na pověšení ve formátu A3, ale v nabídce k objednání je napsaný formát A4. O jaký formát tedy jde a bude na Slevomatu i nástěnný kalendář A3? Děkuji za odpověď Alena

Computer MCL Brno

Dobrý den,
v nabídce je i formát A3. Pokud budete potřebovat poradit, určitě nás kontaktujte.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru