Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Vítejte v olympijském regionu: All inclusive pobyt s wellness v srdci Rakouských Alp

4,2 / 5 Hotel Tyrol Alpenhof Alpy - Rakousko (mapa) 16 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jana Kejklířová

Dobrý den,
Je volný pokoj basic pro 2 osoby v termínu 28.9. – 1.10.? A je možné vzít s sebou malého psa?
S pozdravem
Jana Kejklířová

Hotel Tyrol Alpenhof

Dobrý den paní Kejklířová,
děkuji za Vaši poptávku. Musím prověřit na hotelu. Napište mi ještě poptávku na mail monika@sky-tours.cz a pravděpodobně v pondělí Vám dám vědět. Děkuji Monika

Eva Peclová

Dobrý den, byl by možný tento hotel rezervovat na silvestrovský pobyt pro dvě rodiny s dvěma dětmi? A to v termínu 30.12. – 3.1.2018. S úpravou ceny samozřejmě počítám.

Hotel Tyrol Alpenhof

Dobrý den,
děkuji za Vaši poptávku. Prosím, napište mi Vaši poptávku na monika@sky-tours.cz a upřesněte věk dětí a já poptám na agentuře.
Děkuji Monika

Jana Müllerová

Dobrý den, měla bych zájem od pobyt od 12.10. do 16.10.2017. Je v tuto dobu termín volný? Děkuji za odpověď Jana

Hotel Tyrol Alpenhof

Dobrý den paní Müllerová,
zkusím Vám to prověřit, ale mám obavu, že hotel je otevřen pouze do 07.10.. Můžete mi poslat ještě Vaši poptávku na mail: monika@sky-tours.cz. Nevím, zda mi přes víkend odpoví. Děkuji a přeji pěkný den Monika

Hotel Tyrol Alpenhof

Dobrý den, ještě prosím o upřesnění počtu osob. Děkuji Monika

Eliška Smutná

Dobrý den,
chtěla bych se informovat na volné pokoje pro 2 osoby typu Basic nebo Standard na 6 dní (5nocí) v termínu od 11.9.
Předem děkuji, pěkný den. Eliška

Hotel Tyrol Alpenhof

Dobrý den, děkujeme za Vaši poptávku po ubytování v hotelu. Ubytování Vám musím prověřit na agentuře, prosím o napsání Vaší poptávky ještě jednou na email nikola@sky-tours.cz. Děkuji a přeji hezký den! Vláčilová Nikola

Adam Janiš

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je volný pokoj Basic nebo Standard pro dvě osoby na 4 noci někdy v období 7.9. – 14.9.? Děkuji Adam Janiš

Hotel Tyrol Alpenhof

Dobrý den, děkujeme za Vaši poptávku po ubytování v hotelu. Ubytování Vám musím prověřit na agentuře, prosím o napsání Vaší poptávky ještě jednou na email nikola@sky-tours.cz. Děkuji a přeji hezký den! Vláčilová Nikola

Michala

Dobrý den,
Chtěla jsem se zeptat, jestli má hotel volný dvojlůžkový pokoj Basic v termínu 27.9. – 1.10.2017?
Děkuji za odpověď.

Hotel Tyrol Alpenhof

Dobrý den, děkujeme za Vaši poptávku. Ano, volno je. V případě, že budete mít zájem o rezervaci, tak napište na nikola@sky-tours.cz a kolegyně Vám pokoj ve vybraném termínu potvrdí a pošle vše potřebné. S pozdravem Monika

dv

prosím o info o způsobu dopravy… dkuji

Hotel Tyrol Alpenhof

Dobrý den, doprava vlastní. V případě, že byste chtěli přijet vlakem nebo busem, tak bych se pokusila zjistit jaké jsou možnosti. Pěkný den Monika

Tibor Čirč

Dobrý den, máme zájem o pobyt v termínu 26.9.- 30.9. pro 2 osoby v pokoji Basic? Je tento termín volný? Děkuji
Tibor Čirč

Hotel Tyrol Alpenhof

Dobrý den, pane Čirč, děkujeme za Vaši poptávku. Ano, volno je. V případě, že budete mít zájem o rezervaci, tak napište na nikola@sky-tours.cz a kolegyně Vám pokoj ve vybraném termínu potvrdí a pošle vše potřebné. S pozdravem Monika

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru