Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Rozzářený předvánoční Amsterdam se světelnou show: 1× ubytování se snídaní

4,4 / 5 CK Metal Amsterdam - Nizozemsko (mapa) 79 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
N.

Zdravím, chci se zeptat jestli je moznost nastivit muzeum Anny Frankové, nektery z coffie shopu, dale jestli je nekdy moznost individualniho volna. Jak to je se zavazadly? V sobotu rano je psana hned prohlidka, je predtim ubytovani na hotelu? Dekuji za odpoved

CK Metal

Dobrý den,

U muzea Anny Frankové je nutná registrace 2 měsíce dopředu. Ohledně individuálního programu záleží jen na Vás, ale je nutné informovat průvodce. Do hotelu odjíždíte v pátek.

Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Barbora Uzlová

Dobrý den, prosím v jakém hotelu je zajištěno ubytování? Děkuji za odpověď Uzlová

CK Metal

Dobrý den,

jedná se o síť hotelů Tulip Inn *** velmi pěkné hotely.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Kristýna Zajícová

Dobrý den,
Chtěla bych si zájezd koupit ale pořad mi vyskakuje chyba.
Dále bych se chtěla zeptat, jestli je zájezd vhodný také pro mladé či studenty, nebo spíše pro starší lidi. Děkuji.

CK Metal

Dobrý den,

zavolejte nám prosím na tel.: +420 547 385, abychom zjistili, co Vám systém hlásí, protože by vše mělo být v pořádku.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Eliška Hájková

Dobrý den, dal by se ještě přehodit termín který jsem rezervovala na termín dřívější ? Děkuji

CK Metal

Dobrý den,

určitě to nebude problém, zavolejte si prosím na tel.: 547 385 464 a my s Vámi vše vyřešíme.
Přejeme hezký den
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Radomír Grossmann

Dobrý den,chci se zeptat zda je možná přistýlka na pokoji. Chtěli by jsme jet 3 dospělé osoby. Děkuji za odpověď. S pozdravem Radomír Grossmann

CK Metal

Dobrý den,

budete mít zajištěný třílůžkový pokoj :-)
Přejeme hezký den
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Milena Rykrová

Dobrý den Petro, jedna noc v autobuse cestou tam a jedna noc cestou zpět.Milena

CK Metal

Dobrý den,

děkujeme Vám za vysvětlení paní Rykrová :-).
Přeji hezký den

Bc. Alexandra Konvalinková
Vedoucí cestovní kanceláře
Tel.: +420 547 385 464

Petra

Dobrý den, 4 dny a 1× ubytovani to znamená, že si další dvě noci musíme zajistit ubytovani sami?

CK Metal

Dobrý den,

první den odjíždíte v odpoledních hodinách a jedete přes noc autobusem, 2. den jste v Amsterdamu a večer odjíždíte do hotelu , 3.den jste znovu v Amsterdamu a večer přes noc autobusem odjíždíte zpět do ČR. 4. den jste zpět v ČR.
Snad jsem Vám to takto vysvětlila v pořádku.

Přeji hezký den

Bc. Alexandra Konvalinková
Vedoucí cestovní kanceláře
Tel.: +420 547 385 464

Marcela Rosecká

Dobrý den, jako člověk s celiakií, myslíte, že se najde něco na snídani i pro mě? a ta večeře je povinná nebo se mohu najíst individuálně někde jinde(je pro mě snazší si dát někde v bistru hranolky než se ptát co kde je za alergeny a co mohu a co ne.Děkuji za odpověď.

CK Metal

Dobrý den,

určitě večeře je jen individuální, záleží na Vás, co si budete chtít dát. Vždy je lepší si vzít sebou na snídani pečivo, to není možné zajistit, i když to máme od hotelů slíbené, tak raději je lepší, aby jste si pečivo vzala. Jogurt, cornflakesy, maslo a margarín, marmeláda, to je zajištěné.


Přeji hezký den
Bc. Alexandra Konvalinková
Vedoucí cestovní kanceláře
Tel.: +420 547 385 464

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru