Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Set silikonových pokliček pro zachování čerstvosti vašich potravin

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Olga Škrancová

Dobry den zaplatila jsem pres paypal ale stale zbozi nemam.
Škrancová

La Fe

Dobrý deň, podľa mena sme vás nenašli. Poprosím vás napíšte nám email na info@lafe.sk kde nám napíšte číslo voucheru a pozrieme sa na to.

s pozdravom

Bronislava Brhlová

Dobrý den. Pokličky nechtějí přilnout, ač se snažím podle videa. Dvě jsem již roztrhla. Velice se mně líbily, teď lituji peněz, co jsem za to dala. Nikdy více.

La Fe

Mrzí nás to ale niečo musíte robiť zle. Tu v diskusii som pridal odkaz na video návod pre každú veľkosť. Povrch nesmie byť ostrí a nesmie byť mastný to je jediné na čo treba dať pozor.
Je to dobrý tovar ale trocha zložitejší ako sa na prvý pohľad môže zdať.
Ak vám ešte môžeme nejako pomôcť​ tak nás neváhajte kontaktovať.

Petra Čelobentič

Dobrý den, pokličky dorazily, pěkně drží, jen je to škola cviků při nasazování, ale dá se to. Mám ale dotaz ohledně propustnosti pachů. Pokličku jsem použila na misku s cibulí a bohužel je to cítit ven, přitom v popisu píšete, že to nepropouští.
Děkuji za Vaši odpověď, Petra Čelobentič

La Fe

Dobrý deň, cibuľa je dosť špecifická zelenina :-). Svojou arómou dokáže až nemožné niekedy. Určite ale zapáchala menej ako keby ste ju nechala v sáčku alebo len tak na tanieri. Poklička by ale zápach každopádne nemala prepustiť, myslím si že ide naozaj len o to že cibuľa je proste cibuľa.

Michaela Flíglová

Hezký den,
také musím konstatovat, že jsem čekala větší přilnavost a jednodušší manipulaci. Ale, co jsem včera zažila, bylo k vzteku a ani na několikátý pokus se mi nepodařilo vytvořit pokličku. Video jsem viděla, nejspíš asi nemám talent…

La Fe

Dobrý deň, mne to trvalo týždeň. Poklička musí ísť vždy na vačšiu nádobu ako je ona sama aby sa natiahla v opačnom prípade sa vám bude stále zbierať materiál a bude sa odliepať. Čiže ju použite ako na videu napr. na veľký tanier je vhodná stredná poklička ale nasadiť ju musíte postupne z jednej strany a natiahnutím a nie len položením na tanier a zafixovaním.

Baru

Dobrý den..
Už dlouho jsem nebyla tak zklamaná.
Zboží vůbec neodpovídá tomu,co mi přišlo domů!!
Obal se lepí sám na sebe..Rozložit ho je umění,natož natáhnout na nádobu.
Na té teda drží,to ano..Otáčet jsem to raději nezkoušela,ale do ledničky je to ok.
Ale na videu a všude na obrázku to vypadá jako pevnější materiál a přitom je to tenké a vypadá to jako použítá ochrana..
Ten obrázek,jak je tam ten jeden čtverec položeny a jakoby přeložený napůl – to s tím vůbec neuděláte.Slepí se to dohromady pomalu z toho člověk udělá slepenou kuličku..Jako na obrázkách je vyfoceno úplně něco jiného, než je skutečnost!!!
Ještě že jsem objednávála se slevou,díky kreditům.Protože za tohle bych nedala ty peníze.

La Fe

Mrzí nás vaše sklamanie ale tento produkt prešiel skúškou aj kontrolou kvality a funkcnosti.
Mne osobne trvalo asi týždeň kým som sa s poklickami naučil robiť ale momentálne by som ich nevymenil.
Pár som ich aj poškodil a práve preto je k dispozícii aj video podľa ktorého viete zopakovať postup. Ak by tento materiál nelepil tak by nemohol mať funkciu lepivosto na nádoby a spĺňať tak funkciu poklicky. Ak sa vám zdá materiál tenší poprosím vás do emailu info@lafe.sk fotky každej poklicky aby sme vedeli takúto vec riešiť s výrobou.

S pozdravom

Markus

Dobrý den,
Pokličky jsou katastrofa, špatně přilnou…jakž takž drží pouze na hladkém skle a skleničku s touto pokličkou 100% neobrátíte vzhůru nohama…celý obsah by byl na zemi ..zkusili jsme to nad dřezem a komplet sklenička s náplní vytekla…(ty z videa jsou asi jiné, určitě ne typ, co nám přišel domů). Za mě palec dolů, tyto poklice už nikdy.

La Fe

Dobrý deň, keď som ju použil prvý krát ja sám tak sa mi stalo to isté. Preto sme pre zákazníkov získali video na ktorom pekne vidíte ako ich máte na misku alebo pohár nasadiť. Poprosím vás teda aby ste postupovali podľa videá na youtube.

https://youtu.be/wH_cI50Xc2s
https://youtu.be/0ShtROycVd8

Fungujú naozaj skvelé ale je potrebné naučiť sa s nimi pracovať. Sám ich používam a som veľmi spokojný.

Martina Kendzierská

Dobrý den,

mám dotaz na výrobek. Silikon po čase začne ztrácet na kvalitě, není již tak pružný nebo praská a přestane tzv. „lepit“. Prosím, jaká je životnost Vašeho výrobku? Jde mi o to, že dost spotřebuji freshky (fólie), ale kvůli životnímu prostředí bych ráda něco, co bych mohla používat opakovaně, ale hlavně také dlouhodobě, abych trochu redukovala plastový odpad. A bojím se, že třeba pokličku 5× použiji a už nebude tak funkční a půjde na vyhození. Pak by to bylo jak z bláta do louže.

Předem díky za odpověď.

Martina

La Fe

Pokličky se každém umytí obnovují. Při správné manipulaci vydrží nespočet krát. Nejdůležitější je aby se poklička neroztrhla.

Je to obecné informace, ale abychom odpověděli na Vaši otázku přesně, kontaktovali jsme s touto otázkou výrobce.

La Fe

A již máme odpověď od výrobce. Odeslat v původním jazyce:
Our silicone food wrap is made of natural resin (The best material) , Good toughness, oil resistant, easy to clean.As we know,If we do not broken them, It can last up to 3–10 years

překlad:
Náš silikonový obal na potraviny je vyroben z přírodní pryskyřice, má dobrou tvrdost, je odolný vůči olejům, snadno se čistí. Jak víme, pokud je neroztrhnem, životnost může být až 3–10 let.

Hana

Dobrý den, kdo a kde se pokličky vyrábějí? Děkuji

La Fe s.r.o.

Výroba prebieha v Číne ako takmer na každom tovare ktorý si dnes kupujeme. Tovar z Číny je kategorizovany do tried kvality. My mame tovar prvotriednej kvality priamo od výrobcu a teda sa nemusíte báť lacných napodobenín a nekvalitných výrobkov.

Pavel

Dobrý den, nechci rýpat, ale sleva přes 80%? Identické zboží se dá pořídit za cca 70–100 Kč.

La Fe s.r.o.

Dobrý deň, cena na Slovenskom aj Českom trhu je taká ako ju máme uvedenú. Ak by sme túto cenu prehnali tak by sme tento tovar nemohli predávať na stránke ako je Slevomat.cz nakoľko v Slevomate pracuje tím profesionálov ktorý majú trhové ceny naštudované a venujú sa tomu každý deň. Snažíme sa mať ceny ktoré sú na našom trhu a nie na iných zahraničných stránkach východných štátov kde sa vyváža nižšia kvalita s dobou dodania aj 40 dní. Stojíme si teda za tým že sme vytvorili akciu ktorá zodpovedá cenám na Slovensku aj v Čechách za daných podmienok dodania a kvality produktu.

Milada Peroutová

Dobrý den, je možné objednat vice sad na jedno poštovné?

La Fe s.r.o.

Jo dá se maximálne ovšem 10 voucheru

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru