Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Čištění a tepování auta přímo u vás doma

4,6 / 5 Endyho služby s.r.o. Praha  (mapa) 42 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Jana

Dobrý den,

mám Seat Alhambra interiér v kůži. Kolik by stála varianta Tepování – profi pro můj vůz?

Jarmila Vízková

Dobrý den, co čištění oken? Je v ceně??v

Endyho služby s.r.o.

Dobrý den, Jarmilo,

děkuji za Váš dotaz. Vše je uvedeno v popisu akce na slevomatu, který balíček co obsahuje:-).

Přeji Vám hezký den,

S pozdravem,

Michal Coufal
Endyho služby s.r.o.

Monika

Dobrý den , bydlím v Benešově ,ale do Prahy jezdím je možné auto nechat někde u vás ?

Endyho služby s.r.o.

Dobrý den, Moniko,

děkuji Vám za Váš dotaz. Není problém nechat auto na veřejném parkovišti na Praze 11. Službu Vám provedeme a odpoledne Vám auto předáme. Popřípadě Vám službu můžeme provést u Vašeho zaměstnání :-).

Popřípadě nám zavolejte nebo zašlete tel.číslo a domluvíme se telefonicky.

Přeji hezký den,

S pozdravem,

Michal Coufal
Endyho služby s.r.o.

Ladislav

Dobrý den chtěl jsem se zeptat kolik by stálo vyčištění skvrn sedaček v mém autě ve Velkých Přílepech???Díky Lada prosím o celkovou cenu

Endyho služby s.r.o.

Vše domluvené telefonicky :-).

Michal Coufal
Endyho služby s.r.o.

Karel Smějkal

Prosím dá se služba využít i v sobotu? Už jsem vaší službu využil a byl jsem velice spokojený.

Endyho služby s.r.o.

Dobrý den, Karle,

děkuji za Váš dotaz. Jsem rád, že se na nás opět obracíte. Věřím, že budete opět spokojený :-). Ano, po domluvě se dá služba provést i v sobotu :-).

Přeji Vám hezký den,

S pozdravem,

Michal Coufal
Endyho služby s.r.o.

Aleš

Dobrý den,
byl by nějaký příplatek za místo číštění v Hostivici? (Pha-západ).
 Děkuji

Endyho služby s.r.o.

Dobry den Alesi,

dekuji za Vas dotaz. Celkovy doplatek za cisteni v Hostivicich je 129,–Kc. Tedy to vyjde o 30,–Kc draz nez v Praze.

Preji Vam hezky den,

S pozdravem,

Michal Coufal
Endyho sluzby s.r.o.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru