Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Kvalitní fotokniha na křídovém papíře

4,4 / 5 Efotokniha Praha - Dejvice  (mapa) 168 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Hana T.

Ještě jeden dotaz, pokud bych chtěla přidat další fotku na stránku, jak tam přidám pole pro vložení fotky. V šabloně je možnost zvolení formátu a ten se promítá do všech stran.....děkuji

Efotokniha

Stačí přetáhnout fotografii ze seznamu vpravo přímo na místo na sranu kam chcete umístit.
Pozn: naše šablony nemusít vůmec použít – pokud je již mátre načteny – stačí na ni kliknout a smazat (DEL), případně přetáhnout jinou šablonu z levého seznamu na stranu kde ji chcete použít.

Hana T.

Dobrý den,
hledala jsem na Vašich stránkách telefonní kontakt, můžete mi ho prosím sdělit? Dále pak se chci zeptat, když si objednám knihu 4.9., budu ji moci vyzvednout 15.9.? děkuji

Efotokniha

Dobrý den.

  1. telefonní číslo je uvedeno na našich stránkách – 704 044 750
  2. termín dodání je 14 dní od přijedí platné objednávky
Tomáš

Dobrý den, je možné voucher na 44 stran použít i na fotoknihu, která by měla pouze 32 stran? Děkuji

Efotokniha

Ano, je to možné. Počet stran na voucheru udává „maximální“ možný počet stran hrazený voucherem. Menší množství stran je možné.

Radka Lavičková

Dobrý den, za jak dlouho,po zakoupení voucheru, musím vytvořit knihu. Jakou dobu voucher platí. Budu tvořit dvě knihy

Efotokniha

Dobrý den,
platnost voucheru je uvedena v akci – objednávku musíte učinit nejpozději poslední den platnosti akce.

Hana Fiedorová

Dobry den, kolik se vejde fotografii do jednotlivych knih dle poctu stran?

Efotokniha

Počet fotografií není omezen, záleží pouze na vás, kolik jich na stranu umístíte. Ani není nutní mít „stejnou strukturu“ v celé knize. Na každí straně může být případně jiný počet fotografií.

Pavla

Dobrý den, když si zakoupím 4× stejnou knihu, tak budu pak platit jednu dopravu?Vše bude jen kopie ( mám to pro 4 osoby). Stačí pak teda zaslat fotoknihu 1× a napsat, že chci další 3× kopie? Když pošlu kody? At nemusím na 4× posílat jedno a to samé. Děkuji.

Efotokniha

Dobrý den, ano.
Zašlete jednu objednávku (v ní natavíte 4kopie/ks a uvedete do „komentáře“ čtyři vouchery). Knihy zašleme společně na jedno dopravné 160 Kč – platební údaje vám budou zaslány po kontrole přijaté objednávky.

Eva Švrčková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda jde koupit voucher na slevomatu na 44 stránek a doplatit si další 4 strany? A jakým způsobem, na dobírku? A ještě mám jeden dotaz, zda jsou u velikosti A4 44 stran pevné desky. Děkuji

Efotokniha

Dobrý den,
ano jedná se o variantu pevnými deskami. Za stranu navíc se doplácí 10 Kč – platební údaje vám přijdou až po kontrole přijaté objednávky u nás.

Karlasova jana

Dobrý den,kde najdu číslo voucheru,abych uplatnila slevu že Slevomat?dekuji

Efotokniha

Číslo voucheru (14 místný kód) je uvedeno na voucheru, který jste měli obdržet po zakoupení od Slevomatu.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru