Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

3–4denní dovolená s polopenzí v jižních Čechách a neomezené wellness

4,2 / 5 Hotel Lucia Jižní Čechy (mapa) 351 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Simona

Dobrý večer, koukala jsem, že máte volný termín 24.-26.11. na pokoj standart. Potřebovali by jsme tyto pokoje dva v tomto termínu. Je to reálné? Děkuji

Hotel Lucia

Dobrý den Simono, pokud si rozkliknete přímo náš balíček na stránkách slevového portálu, tak tam máte i dostupnost termínů pod ikonkou „online rezervace“ a Vámi vybraný balíček si rovnou můžete zakoupit. Vámi vybraný termín máme volnou kapacitu. Inka – recepce.

B.

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, pokud si u Vás zakoupím tento voucher a netermínovou variantu do kdy je možné voucher využít. Děkuji B.

Hotel Lucia

Dobrý den, právě běžící akce je platná do 16.11.2017. Další pobytové balíčky naleznete na http://www.hotel-lucia.cz/. Kontaktovat můžete přímo recepci hotelu. S pozdravem Míša, recepce hotelu.

Jan Matulka

Termín do kdy platí tato nabídka Dékuji

Hotel Lucia

Dobrý den, právě běžící akce je platná do 16.11.2017. Další pobytové balíčky naleznete na http://www.hotel-lucia.cz/. Kontaktovat můžete přímo recepci hotelu. S pozdravem Míša, recepce hotelu.

Dobiášová

Máte pobyt pro jednu osobu na Vánoce ? Děkuji Eva

Hotel Lucia

Dobrý den paní Dobiášová, na tomto slevovém portálu nabízíme pouze pobyty pro dva, kdyby jste chtěla pobyt pro jednu osobu, tak se podívejte na naše webové stránky a naše balíčky, nebo mi zavolejte a já Vás navedu kudy kam. Inka, recepce

K.

Dobrý den chtěla jsem se zeptat, jestli je možné zakoupit 2× voucher pro 2 osoby na stejný víkendový termín. Děkuji K.

Hotel Lucia

Dobrý den, ano. S pozdravem Inka – recepce.

Markéta Stránská

Dobrý den, chceme u vás koupit voucher jako dárek. není možné si připlatit nějaké masáže? Děkuji

Hotel Lucia

Dobrý den paní Markéto, je možné si u nás připlatit i masáže, výběr, včetně cen naleznete na našich webových stránkách www.hotellucia.cz, s pozdravem Inka – recepce.

Monika Novotná

Dobrý den, dá se wellness zamluvit privátně? Děkuji. Monika

Hotel Lucia

Dobrý den Moniko, ano, dá se zamluvit i privátně, více informací, včetně cen, naleznete na našich webových stránkách www.hotellucia.cz, s pozdravem Inka – recepce

Michaela Strnadová

Dobrý den prosím máte volno v termínu 27/29 října? děkuji

Hotel Lucia

Dobrý den Michaelo, pokud si rozkliknete přímo náš balíček na stránkách slevového portálu, tak tam máte i dostupnost termínů pod ikonkou „online rezervace“ a Vámi vybraný balíček si rovnou můžete zakoupit. Inka – recepce.

Jana Kroutilová

Dobrý den, zaujala mě vaše nabídka na wellnes pobyt. Chtěla bych se zeptat, zda ho budete nabízet i příští rok leden a únor. Měla bych zájem o víkendový pobyt pro 4 osoby. Děkuji za odpověď Kroutilová

Hotel Lucia

Dobrý den, velice mě těší Váš zájem o služby hotelu Lucia. Vzhledem k velkému zájmu o příjemné wellness pobyty budeme obdobné akce nabízet i nadále. Těšíme se na Vaši návštěvu v nadcházejícím roce.
S pozdravem Michaela – recepční hotelu Lucia

Jarmila Osičková

Dobrý den, prosím máte volný 2lůžkový pokoj v termínu 28.9. až 30.9. nebo 29.9. až 1.10.? děkuji Osičková

Hotel Lucia

Dobrý den Jarmilo, pokud si rozkliknete přímo náš balíček na stránkách slevového portálu, tak tam máte i dostupnost termínů pod ikonkou „online rezervace“ a Vámi vybraný balíček si rovnou můžete zakoupit. Vámi vybrané termíny jsem ověřila i v systému a volné pokoje již nemáme, Inka – recepce.

milan kubička

prosím máte volný termín od 28.9 do 30.9.pokoj standart pro 2 osoby,za kolik?…a jaká je otevírací doba welnes? děkuji…kubicka m.

Hotel Lucia

Dobrý den, pokud si rozkliknete přímo náš balíček na stránkách slevového portálu, tak tam máte i dostupnost termínů a Vámi vybraný balíček si rovnou můžete zakoupit. Vámi vybraný termín jsem ověřila i v systému a volné pokoje již nemáme. Otevírací doba wellness je 12:00 – 22:00, Inka – recepce.

Jana Ouled Sghair

Dobrý den, chci se zeptat zda je volný termín 26. – 29. 10. 2017.
Pro dvě osoby voucher na 4 dny.
Děkuji za odpověd

Hotel Lucia

Dobrý den, pokud si rozkliknete přímo náš balíček na stránkách slevového portálu, tak tam máte i dostupnost termínů a Vámi vybraný balíček si rovnou můžete zakoupit. Vámi vybraný termín jsem ověřila i v systému a volné pokoje zatím máme, Inka – recepce.

Iveta Petrová

Dobrý den,
máte volný termín pobytu na 28–30.9. , nebo 29.9.-1.10. ?
A měla bych dotaz je možné na slevomatu tento pobyt zaplatit sodexo poukazy z Cafetetia Moje benefity. ?

děkuji za odpověď Petrová

Hotel Lucia

Dobrý den Iveto, Vámi vybrané termíny je hotel obsazen, pokud by jste si vybrala jiný termín, tak si můžete zjistit přímo obsazenost: rozkliknout slevový balíček, a tam máte rezervace online, tam si také můžete balíček objednat. Pobyt platíte slevomatu, takže ohledně poukazů kontaktovat přímo slevomat.cz. S pozdravem Inka – recepce

Navrátilová Petra

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte volný pokoj pro 2 dospělé a 1 dítě (7 let) v termínu 29.9.-1.10.2017. Děkuji, Navrátilová

Hotel Lucia

Dobrý den,
velice mě těší Váš zájem o služby hotelu Lucia. Bohužel, ve Vámi vybraném termínu je hotel zcela obsazen. Rádi Vás přivítáme v jiném termínu. Pro více informací o volných termínech navštivte naše webové stránky http://www.hotel-lucia.cz/rezervace/, tam si přímo zadáte Vámi vybraný termín (příjezd + odjezd) a náš systém Vám ukáže volné pokoje.
Pro objednávku Vámi ověřeného termínu nás kontaktujte a my Vám vytvoříme rezervaci.
Do objednávky prosím uveďte telefonní kontakt a kód Vašeho voucheru.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Michaela Čížková
recepční hotelu

David

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi standardním pokojem a romantickým apartmánem?

Hotel Lucia

Dobrý den Davide, mrkněte se na naše webové stránky a máte tam přímo fotky http://www.hotel-lucia.cz/galerie/, rozdíl určitě uvidíte. Luxusní apartmán je náš nejlepší pokoj a určitě Vám ho doporučím. S pozdravem a přáním pěkného dne Inka Vonešová, recepční hotelu – Hotel Lucia *** Třída ČSA 598 391 81 Veselí nad Lužnicí Tel.: +420 381 582 1­23 Mob.: +420 723 407 416 www.hotel-lucia.cz

Kristýna

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda máte volný pokoj pro dva v termínu 22.-24.9.?
 Děkuji

Hotel Lucia

Dobrý den, velice mě těší Váš zájem o služby hotelu Lucia. Bohužel ve Vámi poptávaném termínu je hotel zcela obsazený. Rádi Vás přivítáme v jiném termínu. Dostupnost volných termínů si můžete ověřit přímo v našem rezervačním systému na http://www.hotel-lucia.cz/rezervace/. Zde si zadáte datum příjezdu a odjezdu a rezervační systém Vám ukáže volné pokoje. Pro rezervaci Vámi ověřeného termínu nás kontaktujte na rezervace@hotellucia.cz. S pozdravem Michaela Čížková, recepční hotelu Lucia***

O.

Dobry den je možnost platit Flexipassy?

Hotel Lucia

Dobrý večer, bohužel zatím Flexipassy není možno u nás využít. Přeji Krásný večer, recepční hotelu Petra Capouchová– Hotel Lucia *** Třída ČSA 598 Veselí nad Lužnicí 391 81, Tel.: +420 381 582 1­23 Mob.: +420 723 407 416 www.hotel-lucia.cz

Marek Říha

Dobrý den vužil jsem online rezervaci chci se zeptat zda musím něco ještě učinit . ps Voucher už mám
děkuji Říha Marek

Hotel Lucia

Dobrý večer Marku, pokud Vám přišlo potvrzení rezervace s informacemi k příjezdu, učinil jste vše správně. V případě dodatkových dotazů k Vašemu pobytu se můžete informovat na Tel.: +420 381 582 123, Mob.: +420 723 407 416 . Přeji krásný večer, recepční hotelu Petra Capouchová– Hotel Lucia *** Třída ČSA 598 391 81 Veselí nad Lužnicí, www.hotel-lucia.cz

Lenka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte volné tři pokoje v termínu 27.9.-30.9.2017. Děkuji

Hotel Lucia

Dobrý den, velmi nás těší Váš zájem o ubytování v hotel Lucia, bohužel Vámi vybraný termín je hotel zcela obsazen, pro více informací o volných termínech navštivte naše webové stránky http://www.hotel-lucia.cz/rezervace/, tam si přímo zadáte Vámi vybraný termín (příjezd + odjezd) a náš systém Vám ukáže volné pokoje. Když si takto zjistíte, zda je Vámi vybraný termín volný, tak prosím kontaktujte přímo recepci přes tento mail (včetně zadání Vašeho telefonního čísla, které od Vás potřebujeme k dokončení rezervace) a my už Vám rezervaci vytvoříme a sdělíme veškeré informace k pobytu. S pozdravem a přáním pěkného dne Inka Vonešová, recepční hotelu – Hotel Lucia *** Třída ČSA 598 391 81 Veselí nad Lužnicí Tel.: +420 381 582 1­23 Mob.: +420 723 407 416 www.hotel-lucia.cz

Zdenka Sokupová

Dobrý den.
Máme dotaz je možné přikoupit relaxační masážé ,čí zábaly.
A do kdy je přihlášení u vás na hotelu při víkendovém welnesu.
Děkuji.Soukupová

Hotel Lucia

Dobrý den paní Soukupová, nabídku masáží naleznete na http://www.hotel-lucia.cz/wellness-centrum/. Vybranou masáž si můžete rezervovat přímo na tel. 702 033 698. Nástup na pobyt je možný od 14.00, večeře se podávají od 17.30 do 19.30 a wellness centrum je otevřeno denně od 12.00 do 22.00 hodin. V této době můžete neomezeně (bez nutnosti rezervace) ralaxovat ve vířivce, nahřívat se v parní komoře, finské sauně a odpočívat v příjemně klimatizované relaxační místnosti. Pokud máte zájem o rezervaci termínu nebo v případě dalších dotazů, kontaktujte nás na recepce@hotellucia.cz nebo telefonicky: +420 723 407 4­16. S pozdravem Míša, recepční hotelu Lucia***

Václav Dolejší

Dobrý den,26.8.2017 jsme zaplatili pobyt v Holtelu Lucia na dny 18.9–20.9.2017. Prosíme o informaci kdy obdržíme voucher?
Identifikace platby 7056519484.
Děkuji za odpověď Dolejší.

Hotel Lucia

Dobrý den pane Dolejší, voucher Vám jistě během krátkého času dorazí a poté nám ho budete moci zaslat na ověření. Pobyt u nás máte rezervovaný. Těšíme se naVás! V případě dalších dotazů nás kontaktujte přímo na recepce@hotellucia.cz nebo telefonicky: +420 723 407 4­16. S pozdravem Míša, recepční hotelu Lucia***

Antonín

Dá se nakombinovat dva vouchery : první středa čtvrtek a druhý pátek sobota pro dva, klidně ve standard ubytování a co znamená neomezený přístup do welness , jde mi především o platbu sauny, děkuji za odpověď Antonín

Hotel Lucia

Dobrý den, Antoníne.
Vouchery určitě kombinovat lze a můžete tak u nás strávit i prodloužený víkend nebo delší pobyt. Wellness centrum je otevřeno denně od 12.00 do 22.00 hodin. V této době můžete neomezeně (bez nutnosti rezervace) ralaxovat ve vířivce, nahřívat se v parní komoře, finské sauně a odpočívat v příjemně klimatizované relaxační místnosti. Pokud máte zájem o rezervaci termínu nebo v případě dalších dotazů, kontaktujte nás na recepce@hotellucia.cz nebo telefonicky: +420 723 407 4­16. S pozdravem Míša, recepční hotelu Lucia***

M.

Dobrý den, chápu tedy správně, že u dražšího romantického pobytu není možný pobyt o víkendu, min.do poloviny listopadu, přesto, že u víkendového pobytu standard volné víkendové termíny jsou? Děkuju, M.

Hotel Lucia

Dobrý den, ano, chápete to úplně správně. S pozdravem a přáním pěkného dne Inka Vonešová, recepční hotelu – Hotel Lucia *** Třída ČSA 598 391 81 Veselí nad Lužnicí Tel.: +420 381 582 1­23 Mob.: +420 723 407 416 www.hotel-lucia.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru