Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Osvěžující svačinka: 200 g mraženého jogurtu Funny Danny s posypem

4,7 / 5 Funny Danny Praha - Staré Město  (mapa) 974 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Jaromír

Dobrý den, je k dispozici také šlehačka ?

Funny Danny

Dobrý den, šlehačka je k dispozici. Pokud ji zrovna nenaleznete na pultu, požádejte prosím obsluhu (uchováváme v lednici). Děkujeme za dotaz, tým Funny Danny

Jitka Müllerová

Dobry den,
máte v nabídce také koktejlové třešně jako jste je měli v Palladiu? Ty jsem si na zmrzlinu dávala spolu s posypem oříšků nejraději.
Děkuji.

Funny Danny

Dobrý den, koktejlové třešně samozřejmě máme v nabídce. Těšíme se na Vás!

Pavla Hanzíková

Aha…super…také jsem všechno vyhodila… škoda

Funny Danny

Dobrý den, kontaktujte nás, prosím, přes email. Přejeme hezký den. Tým Funny Danny

Jarka

Je to stejná firma? A proč jste v Palladiu zavřeli?

Funny Danny

Dobrý den, ano – jsme stále stejná firma, jen jsme se přestěhovali do nové provozovny. Přejeme hezký den a těšíme se na Vaši návštěvu!

Jan

Bude to skvělá zpráva pro mé děti, že máte opět otevřeno :-)

Funny Danny

Dobrý den, moc se těšíme na Vaši návštěvu! Tým Funny Danny

Jana

Dobrý den, máte ještě kolo štěstí jako v Palladiu?

Funny Danny

Dobrý den, v této akci kolo štěstí z technických důvodů není, ale pro tu příští již opět něco obdobného plánujeme. Přejeme hezký den!

Iveta

Dobrý den. To jste fakt úžasný :(. Potom co vyhodím všechny slevy a kartičky, tak sem napíšete, že jsou platné… To vám tedy moc děkuji za informaci.

Funny Danny

Dobrý den, to nás velmi mrzí, kontaktujte nás přes email a určitě najdeme řešení. Tým Funny Danny

Marie Petráková

Dobrý den,
mám k vám ještě několik akčních slev a taky kartu z doby kdy jste byly v Palladiu. Platí tyto slevy ještě?

Funny Danny

Dobrý den, všechny slevy i věrnostní kartičky zůstávají v platnosti a můžete je u nás kdykoli uplatnit. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru