Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dobrodružné skotačení v zábavním parku Tongo a malinovka či oběd pro dítě

4,6 / 5 Tongo - zábavní park Hradec Králové  (mapa) 751 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Lenka Dostálková

Dobrý den, do kdy musím voucher uolatnit? Děkuji L.D.

Tongo - zábavní park

Dobrý den,
je to na něm uvedeno-do 15.10.2017

Sylva Kotyzová

Dobrý den, když dnes zaplatím dostanu Voucher do pátka 6.10.17 12 hodin.
Děkuji.

Tongo - zábavní park

Dobrý den,
záleží na vaší bance. Voucher na mail dostanete po připsání platby.

Lucie Dostálová

Dobrý den, zakoupila jsem 10+1 vstupenku, ale nepřišlo mi nic na e-mail? Kde je problém, nebo jak vstupenky dostanu? děkuji LD

Tongo - zábavní park

Dobrý den,
to netuším.Obraťte se přímo na Slevomat.nebo nejprve zjistěte,jestli byla vaše platba odeslána.

Havelková Ludmila

dobrý den. Když je psáno platí do 15,10. tak to znamená že do 15. 10. jde zakoupit voucher? Nebo kde vyčtu, do kdy je nabídka aktuální? Abych věděla, jak rychle zjišťovat u přátel. A nepropásla nákup. Nakupuji tu teprve podruhé. Děkuji Havelková

Tongo - zábavní park

Dobry den, do 5.10. je možné kupovat.

Gabriela Maissnerová

Dobrý den, chci se zeptat, zda je Tongo otevřeno i ve státní svátek 28.9. Děkuji Gábina

Tongo - zábavní park

Dobry den, je otevřeno. Ale vouchery ve svátek neplatí.

Pavel

dobrý den, vouchery se musí vytisknout nebo stačí kody, např z emailu?

Tongo - zábavní park

Dobrý den,
raději je vytiskněte.Ale pokud nemůžete, stačí na mobilu.

Martina Hermanová

Dobrý den, platí to pouze v Tongu nebo by byla i možnost do Bomga v Brně?

Tongo - zábavní park

Tyto vouchery platí jen v Tongu. Zkuste zjistit,zda pro Bongo neběží jiná slevová akce.

Lucie Herfurtová

Dobrý den, pochopila jsem správně, že k voucheru pro dítě je také malinovka a co dospělý?Děkuji.

Tongo - zábavní park

Dobrý den,
pro dospělého není.

Petra Kovačková

Dobry den. Lze voucher uplatnin 29.9., prazdniny nejsou? A mohu uplatnin voucher dospely+volna vstupenka pro prvnaka?
 Dekuji

Tongo - zábavní park

Ano,je to možné.

Simona

Dobrý den, když bych nakoupila vouchery a chtěla uspořádat u Vás narozeninovou oslavu s vlastním dortem ,je to možné? Připravíte mi stůl? Děkuji za odpověď

Tongo - zábavní park

Dobrý den, to bohužel není možné.pro narozeninové oslavy platí jiná pravidla.Šlo by to jedině tehdy, kdyby bylo 5 platících dětí (za plné vstupné). Pak by mohly další děti mít voucher.

Dana Klimešová

Dobrý den, mohu současně uplatnit Voucher na dospělého i dítě ? Děkuji za odpověď. D.K.

Tongo - zábavní park

Dobrý den,ano, můžete. Tongo

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru