Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Doplňky do pokojů všech princezen: povlečení, deky, polštáře i osušky Frozen

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

j.

Dobry den,ty polstarky jsou v cene 2?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, cena uvedena na slevomat.cz je vždy za jeden kus. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

M. Dvořáková

Dobrý den,minulý čtvrtek jsem si objednala povlečení frozen 02, 13.10. mi přišlo na email,že zásilkovna očekává dodání obchodem, od té doby je to tam pořád,nikdo se mi neozval kdy povlečení přijde. Navíc na stránkách Slevomatu, v sekci mé nákupy, je napsáno, že je zásilka připravena k vyzvednutí. Ale mně ze zásilkovny nepřišlo heslo. Kdy mi teda to povlečení přijde?
Děkuji, Dvořáková

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, zašlete prosím číslo Vaší objednávky e mailem : info@supersale.cz, stav zásilky obratem prověříme. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Ivana Čermáková

Dobrý den,
zajímalo by mne, jaký je rozdíl mezi povlečením za 369,– a za 549,–. Děkuji Vám.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den , rozdíl je v distributorovi licenčního zboží, který určuje ceny. Dražší povlečení je dodáváno německým dodavatelem (Herding). Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Alena Luchová

Dobrý den. Pro vyzvednutí objednaného zboží uvádíte " Osobní odběr Zásilkovna (916 poboček). Prosím, kde se nacházejí. Jsem z Opavy. Děkuji za odpověď.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, seznam poboček společnosti Zásilkovna naleznete zde: https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Bára

Dobrý den, mohu se zeptat na rozměry prostěradla? jedná se o standardní rozměr 90 × 200 cm nebo jde o prostěradlo do dětské postýlky? Děkuji za odpověď.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, specifikace prostěradla FROZEN : Napínací prostěradlo

Materiál: 100% bavlna
Rozměr: 90 × 200 cm
Opatřené všitou gumou
Vhodné na matrace o výšce 20 cm
Doporučené praní prostěradla: 40 °C
Nejedná se tedy o prostěradlo do postýlky. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Dana

Dobrý den, tento týden jsem si objednala polštářky a povlečení. Je možné i přiobjednat ještě povlečení z tého nabídky? Abych neplatila 2× poštovné.
Děkuji za odpověď.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den. Doporučujeme následující postup – další objednávku zadejte s osobním odběrem na naší provozovně (Praha 9). Poté zašlete e mail (objednavky@rodinnybalik.cz) s požadavkem na sloučení obou objednávek , uveďte prosím jejich čísla. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru