Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Luzern a návštěva nejvýše položených adventních trhů v Evropě na hoře Pilatus

4,4 / 5 CK Jukej Luzern - Švýcarsko (mapa) 38 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Oksana Gnatyuk

Dobrý den, cestovní pojištění dostaneme v autobuse za příplatek nebo můžeme udělat sami.CHF je třeba koupit v Česku???

CK Jukej

Dobrý den, cestovní pojištění nesjednáváme, je třeba se pojistit individuálně u jakékoliv pojišťovny, případně můžete využít naší slevu u pojišťovny AXA přes náš web. CHF doporučujeme vyměnit již v ČR, Děkujeme za zájem.

Dana Hájková

Dobrý den,zajímalo by mě , jestli jsou tam nějaké náročné výstupy . Děkuji

CK Jukej

Dobrý den, žádné náročné výstupy Vás na tomto zájezdu nečekají, na vrchol vyjedete pohodlně lanovkou. Děkujeme za zájem.

Karla Nemeckova

Dobrý den, zajímá mne cena lanovky nahoru a zubačky dolů, to je vše za 65 CHF ?
Děkuji Simona

CK Jukej

Dobrý den, ano – celková cena je 65 CHF. Děkujeme za zájem.

Jitka

Dobrý den,nabízíte zájezd na adventní trh,ale v tomto termínu (17–19.11) ještě není advent. Jak to tedy je? Trhy jsou i mimo advent? Děkuji za vysvětlení.

CK Jukej

Dobrý den, adventní trhy na hoře Pilatus se konají pouze v tomto „předadventním“ termínu. Děkujeme za zájem.

Aleš Kramer

Na nástupní místa je odjezd Praha 6.00, Beroun 6.30 atd. Program zájezdu odjezd z Prahy 20.00 atd. Rád bych zájezd jel, ale tyto informace mi připadají neprofesionální. A chybí info o ceně trolej na Pilatus a cena za zubačku. .

CK Jukej

Dobrý den, odjezd je ve 20 hodin, děkujeme za upozornění, necháme opravit. Speciální cena lanovky a zubačky na vánoční Pilatus včetně transferu z města Luzern veřejnou dopravou je 65 CHF, děti do 16 let platí 35 CHF. Děkujeme za zájem.

žáková

Dobrý den,
zajímalo by mě,jak je to s časy odjezdu do Luzernu…V programu je uvedené,že odjezd ve 20hod.a v nástup.místech v 6hod.z Prahy…
Děkuji.Pěkný den.Žáková

CK Jukej

Dobrý den, odjezd je ve 20 hodin, děkujeme za upozornění, necháme opravit.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru