Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Nerezové termohrnky s brčkem: cool design, skvělá izolace, dlouhé udržení tepla

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jiří Kožnar

Dobrý den, chci se zeptat jaký průměr mají „hrnky“. Chtěl bych je ukládat v autě do středového panelu. Tak jestli se tam vejdou. :-) Děkuji za odpověď

Jenifer.cz

Dobrý deň. Budú vám tam sedieť ako keby boli s vašim autom už vyrobené. Ďakujeme

Dana

dobrý den, objednala jsem u Vás kavovary s doručením PPL, je možné objednat si tento termohrnek , který by se přidal k objednávce kávovarů, abych nemusela platit 2× poštovné? jak to udělat? Kávovary jsem objednala dnes. děkuji

Jenifer.cz

Dobrý deň. z našej strany je to možné ak nebola objednávka ešte expedovaná. Kontaktujte infolinku slevomatu, aby Vám povedali ako to spraviť a nám prosím okamžite napíšte mailom vašu požiadavku, uveďte tam prosím číslo svojej objednávky, meno a kontakt. Ďakujeme

Jiří Pelcman

Před časem jsem koupil termohrnek s brčkem a ze začátku dobře držel teplý nápoj. Nyní je po hodině studený, přestala fungovat izolace. Je možné ho chtěl reklamovat?

Jenifer.cz

Dobrý deň, nepoškodil sa Vám hrnček silnejším nárazom? Môžeme ho poslať na vyjadrenie priamo k výrobcovi. Ďakujeme

Radka Veselá

Dobrý den, nepálí hrnek do rukou když je v něm horký nápoj?

Jenifer.cz

Pekný den, ne, hrnek nepáli.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru