2 noci v Paříži: doprava, ubytování v hotelu i návštěva Louvru a Versailles

4 390 Kč od 4 190 Vybrat variantu
4,6 / 5 CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. (kontakt) Paříž - Francie 74 prodejů

Hodnocení podniku CK WISNAR groupe mondiale s.r.o.

4,6/5 (749 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Pavel

Veliké znalosti průvodce, rady a vstřícnost…a samozřejmě profesionalita řidičů autobusu v ulicích Paříže

14. 12. 2021
Anonym

Nabitý program, znalý průvodce a fajn ubytování :)

3. 11. 2021
Anonym

Pohodlný autobus, pestrý program, znalý průvodce a super pivní fontána v místě ubytování :)

3. 11. 2021
EVA

Opravdu nabitý a dobře zorganizovaný program, cesta busem v pohodě.

Trochu neosobní průvodce i páni řidiči – obvykle se i řidiči představí a průvodce o sobě něco málo řekne (příp. i o své manželce, která nás celou dobu také provázela). Jinak ale výklad rozhodně na úrovni.

2. 11. 2021
Běžný

Zájezd jsme měly zaplacený ale kvůli náhlé nemoci jsme nemohly jet, a peníze nám nebyli vráceny ani nám nedali možnost jet náhradní termín. Navíc byli neochotní nepříjemní a neprofesionální. Velké zklamání.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 3 měsíci

Dobrý den,

je nám líto, že jste z důvodu nemoci nemohli absolvovat zájezd do Paříže.

Cestovní kancelář při jednání s klienty postupuje vždy profesionálně a to v souladu se všeobecnými podmínkami CK, které jste přijala podpisem "Smlouvy o zájezdu".

CK nenese a ani nemůže nést odpovědnost za nemoc klientů a neúčast na zájezdu, jelikož všechny služby za zájezd jsou hrazeny předem a z toho důvodu Vám CK nemůže vrátit peníze ani změnit termín. Proto doporučujeme klientům při koupi zájezdu zvážit pojištění storna zájezdu u některé z pojišťoven. Pokud dojde k situaci, že klient nemůže na zájezd nastoupit ze zdravotních, či jiných důvodů definovaných v konkrétním pojištění, vzniklou pojistnou událost řeší s pojišťovnou. Pojišťovna mu pak prostředky vynaložené za zájezd vrátí, obvykle kolem 80% z ceny zájezdu.

Bylo tedy na Vašem rozhodnutí, zdali jste si takové pojištění sjednali. Upozornili jsme Vás, že jediným řešením vzniklé situace, bylo změnit účastníka zájezdu, kterou u autobusových zájezdů lze provést bezplatně. Tuto možnost jste však nevyužili.

Team CK WISNAR

8. 10. 2021
David Rusnok - gastronomický specialista

Excelentní zájezd. Perfektní organizace, dokonalý průvodce s vyčerpávajícím a profesionálním výkladem. Skvělý autocar, Ubytování a snídaně bez problému. Osobně si dovoluji všem doporučit a za sebe, všechny poznávací zájezdy po atraktivních lokalitách Evropy pouze s CK WISNAR.

Chování našich spolucestujících z ČR a jejich nedisciplinovanost, která narušila dokonalý program CK a pana průvodce

27. 9. 2021
Typ

Nádherný zážitek určitě příští rok znova

23. 8. 2021
Josef

Personál CK Wisnar je na velmi dobré úrovni, domluva vždy proběhla velmi dobře k naší spokojenosti. Znalosti průvodkyně byla na dobré úrovni. Ubytování nebylo právě dobře vyřešené, ale dalo se zvládnout. (Palandy nejsou zrovna nejvhodnější pro ubytování starších lidí)

Skvrnou na celém poznávacím pobytu byla slabší organizační schopnost průvodkyně, pro případ bloudění při volném pohybu scházelo telefonické spojení na průvodce.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 7 měsíci

Děkujeme za vaše hodnocení zájezdu na Sardinii.

Těší nás, že znalosti průvodkyně hodnotíte kladně a její poskytované informace obohatily Vaše poznání. Telefonní číslo SOS bylo uvedeno v pokynech k odjezdu, které obdržel každý účastník zájezdu. Na tomto čísle jsme k dispozici našim klientům 24 hodin denně 😊 a je určeno právě pro případnou pomoc v nesnázích.
Informace ohledně ubytování jsou uvedeny na našich webových stránkách.

28. 6. 2021
Libor

Sedím doma

25. 5. 2021
Anonym

organizace a program průvodce

snídaně v hotelu

6. 12. 2020
Anonym

Pan průvodce je příjemný, měl perfektní znalosti a vědomosti, byl velmi ochotný. Program návštěvy byl dobře připraven. Oceňuji též výborně zorganizovanou dopravu.
A samozřejmě Paříž, je Paříž, jedním slovem nádhera.

Ubytování bylo dost skromné a stísněné. Snídaně za cenu, kterou jsme za ni zaplatili, byla tedy hodně chudá. Vzhledem k tomu, že se jednalo o Francii, určitě by turisté uvítali k snídani. mj., např. místní sýr. Také by snídaně nemusela být dva dny naprosto stejná… Ale jinak spokojenost.

11. 11. 2020
Veronika

Jeli jsme i přesto že všude řádí covid, i když jsme váhali, ale věřili jsme CK. Nakonec jsme byli naprosto nadšení a nelitujeme. Cestovní kancelář měla vše naprosto promyšlené, akorát ve Versailles bychom uvítali více času, ale chápeme že by jsme nestihli vše.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před rokem

Dobrý den,

děkujeme za slova chvály, jsme moc rádi, že jste si zájezd užili.

Hezký den přeje team CK Wisnar

10. 11. 2020
Zdeňka

Zájezd bohužel neproběhl kvůli koronaviru, odložen o rok

Nelze hodnotit, neproběhlo

13. 10. 2020
Zubáková

Vse ok

12. 10. 2020
Hana

roušky všude, zájezdu jsem se nezúčastnila a CK odmítla posunout termín a nevrtátila peníze, nespokojenost.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před rokem

Dobrý den,

na cesty do Francie v současné době neplatí žádná omezení a ani po návratu nejsou nařízeny restrikce v podobě testů či karantény, takže nebyl žádný důvod se zájezdu nezúčastnit. CK Vám peníze vrátit nemůže, jelikož se zájezd realizoval a CK za Vás zaplatila objednané služby.

Mrzí nás, že jste zájezd neabsolvovali, jelikož ostatní účastníci si zájezd užili :)

Zdraví team CK WISNAR

30. 9. 2020
Hana

vůbec se zájezd nekonal , přesunut na příští rok

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před rokem

Dobrý den,

Slovinsko zavedlo pro občany ČR povinnost testů, což by klientům zájezd hodně prodražilo a způsobilo zbytečný stres. Věříme, že příští rok si zájezd užijete se vším všudy :)

Zdraví team CK WISNAR

29. 9. 2020
Michal

nič

co sa nám na tom malo ľúbiť, že sme nikde neboli, kvôli kovidu, ale cestovke to samozrejme vyhovuje presunúť zajazd o rok… a čo ja viem či o rok môžeme, čo ak sa nám medzi časom narodí dieťa (snáď áno) … dik za veľké píp

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před rokem

Dobrý den,

věřte, že situace ohledně Covid 19 nás vůbec netěší. Rádi bychom uskutečnili všechny plánované zájezdy, ale není v našich možnostech toto ovlivnit.

Slovinsko zavedlo cca 3 dny před odjezdem pro občany ČR povinnost testů, což by klientům způsobilo stres a zájezd zbytečně prodražilo. Hodně klientů by tak na zaplacený zájezd nenastoupilo a tím by přišli o všechny peníze bez náhrady. Proto si myslíme, že řešení, které CK zvolila - tedy přesun zájezdu, bylo nejlepší volbou. Většina klientů přivítala toto řešení neabsolvovat test a zájezd přesunout.

Věříme, že příští rok si zájezd užijete se vším všudy :)

Zdraví team CK WISNAR

28. 9. 2020
Barča

Dobře zorganizovaný program, spousta volného času, výklad průvodce

Logistika (check-in trval zbytečně hodinu), starý autobus, rozchod byl někdy příliš krátký, jindy naopak

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před rokem

Dobrý den, děkujeme za hodnocení.

Ubytovat cca 60 osob chvíli trvá :), jelikož se vše musí pečlivě evidovat. Během check-in si účastníci zájezdu kupovali vstupy do památek, což logicky tento čas prodloužilo. Výhodou je, že klienti ušetřili za vstupné, jelikož získali slevy :):):)

Zdraví team CK WISNAR

27. 9. 2020
Havlikovaanicka

Moc krásný zájezd, nepopsatelně krásná příroda, velký dík řidičům i průvodci.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před rokem

Děkujeme :)

3. 9. 2020
Zdeňka

Zájezd se neuskutečnil kvůli COVID. CK si peníze stáhla od Slevomatu rok dopředu ještě před podpisem nové smlouvy. S čímž nesouhlasíme. Nezbývá než doufat, že zájezd v srpnu 2021 proběhne. Jsme nespokojení. Řešíme, ale Slevomat nic negarantuje. PROČ poslal peníze předčasně nechce řešit. Zklamání. Ďulíková Zdeňka

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před rokem

Dobrý den,

věřte, že situace ohledně Covid 19 nás vůbec netěší. Rádi bychom uskutečnili všechny plánované zájezdy, ale není v našich možnostech toto ovlivnit.

Slovinci zavedli pro občany ČR povinnost testů, což by klientům zájezd hodně prodražilo a způsobilo zbytečný stres. Hodně klientů by tak na zaplacený zájezd nenastoupilo a tím by přišli o všechny peníze bez náhrady. Proto si myslíme, že řešení, které CK zvolila - tedy přesun zájezdu, bylo nejlepší volbou. Většina klientů přivítala neabsolvovat test a zájezd přesunout.

Věříme, že příští rok si zájezd užijete se vším všudy :)

Zdraví team CK WISNAR

3. 9. 2020
4 390 Kč
od 4 190