Nabídku Permanentní make-up: pudrové obočí nebo rty mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Permanentní make-up: pudrové obočí nebo stínování rtů

4 999 Kč od 2 499 Vybrat variantu
4,9 / 5 Monika Šalplachta (kontakt) Praha - Palmovka (mapa) 12 prodejů 38 zbývá

Hodnocení podniku Monika Šalplachta

4,9/5 (44 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4 0
3 0
1 0
Naďa

Vše jen neej! Perfektní komunikace, dokonale odvedená práce-opravdu zasloužené peníze! A paní Monika: šikovná, milá, prostě úžasnej človíček! 👍👍👍

Není co vytknout.

23. 1. 2022
Kateřina

Paní Monice, s maminkou moc děkujeme za absolutně precizní a profesionálně odvedenou práci 💯👌 Nejen, že je milá a vstřícná k zákazníkům, je na ní taktéž vidět, že její práce je zároveň i koníčkem, což se pochopitelně promítá i do výsledku její činnosti 😊Přejeme Vám mnoho úspěchů, jak po soukromé, tak po pracovní stránce a všem vřele DOPORUČUJEME!! ❤️

P.S. Tímto nákupem určitě neprohloupíte, tak šup s ním do košíku 😉

Vyjádření partnera
Monika Šalplachta Před 16 dny

Slečno Matějková, děkuji!Největší odměnou je pro mě vaše spokojenost.Takhle krasna recenze je....❤ záležitost.
Moc rada jsem vas s maminkou poznala a i vam preji vše jen to dobré, jste uzasne🙂

11. 1. 2022
Blanka

Moni, děkuji za skvěle odvedenou, perfektní, práci. Jste nejen prima človíček, ale vynikající odborník. Absolvovala jsem tuto proceduru už několikrát, ale musím přiznat, že teprve u vás jsem naprosto spokojená. Všem mohu jen doporučit!!!! Moni, přeji Vám, ať se vše daří a jste všichni zdraví. Díky Blanka

Vyjádření partnera
Monika Šalplachta Před rokem

Krasná dobrý den Blani, vy jste úžasná :-) Potěšení je na mé straně! Jsem moc ráda, že jsem s Vámi mohla trávit čas a pečovat o vás. Mám pocit, že si to někdy úžívám více, jak klientky ;-)
Děkuji Vám za krásně přání na závěr.
Mějte se krásně Monča

27. 8. 2020
Hana

Nabídka služby vůbec neodpovídala skutečnosti. Vyhozen e peníze.

Vyjádření partnera
Monika Šalplachta Před rokem

Dobrý den, velmi mě mrzí že nejste spokojená. Bohužel nemohu reagovat konkrétně k dané práci. A to z důvodu, že mě po celou dobou mé práce, žádná klientka nekontaktovala, že není něco v pořádku. Při práci vždy vše kontroluji a každé klienty se ptám, zda je s výsledkem spokojená. Případné nedokonalosti se ladí při korekci a ani v případech, kdy provádím korekce se žádná klientka nevyjádřila, že by bylo něco v nepořádku.
Daní výsledek neodpovídá nabízenému pouze v případě, kdy má klientka již starším PMU. V těchto případech vždy upozorním na to, že není možné dosáhnout pudrového efektu, jelikož starší PMU nedovolí vyniknout detailům prováděné práce.
Prosím, pokud práce neodpovídá vašim požadavkům ozvěte se mi a ráda s vámi vše proberu. A napravím své pochybení, pokud tomu tak skutečně je.

20. 8. 2020
Horakovap

Paní Monika je jedním slovem úžasná. Jak profesně , tak lidsky. Moje obočí vypadá skvěle a procedura byla naprosto bezbolestná. Velmi příjemné prostředí s bonusem nabídky pití a luxusních čokoládových bonbonů. Rozhodně na 100% doporučuji a zároveň přeji hodně spokojených zákazníků jako jsem já. Uz teď se těším na příště 😉.

Nenašla jsem vůbec nic, co by se mi nelíbilo.

Vyjádření partnera
Monika Šalplachta Před rokem

Dobrý den, s pokorou vám velmi děkuji za nádherné vyjádření Vaši spokojenosti.Naše společné setkání bylo moc příjemné a jsem ráda že jsem Vám mohla udělat radost, tak jako vy mě :-)

6. 8. 2020
Petra

Děkuji za vstřícný přístup a perfektně odvedenou práci, ačkoliv to po microbladingu a dalšim PM neměla paní Monika s mým obočím lehké. Vřele doporučuji dalším uchazečkám. Ještě jednou díky.

Vyjádření partnera
Monika Šalplachta Před rokem

Dobrý den, jsem moc ráda, že se vám výsledek mé práce líbí. Jak píšete přepracování jakéhokoliv staršího permanentního makeupu je vždy náročné. Jsem moc ráda, že se nám to u vás povedlo k vaši spokojenosti.Děkuji Vám za krásné hodnocení. Vážím si jej.

29. 7. 2020
Kristýna

Pečlivá a výtečná paní kosmetička

Vyjádření partnera
Monika Šalplachta Před rokem

Dobrý den, mockrát vám děkuji za krásně hodnocení.

28. 7. 2020
Tereza

Na PMU jsem byla úplně poprvé a nemohla bych si přát lepší první zkušenost. Paní byla opravdu velmi milá, všechno mi vysvětlila ukázala a v průběhu popisovala co zrovna dělá a proč. Celou dobu jsem mela možnost se k tvaru i barvě obočí vyjádřit. Prostředí bylo útulné a atmosféra příjemná. Pro mě to byl příjemný relax. Moc děkuji a určitě už nepůjdu jinam. :)

absolutně nic

Vyjádření partnera
Monika Šalplachta Před 2 roky

Krásný dobrý den Terezko, mockrát Vám děkuji za zpětnou vazbu. Bylo mi radosti s Vámi trávit čas a moc ráda se s Vám ještě potkám. Vaše spokojenost je mou největší odměnou a radostí. DĚKUJI!

16. 7. 2020
Tereza

Moc milá , hodná a ochotná paní , všechno vysvětlila a výsledek opravdu stojí za to ❤️ určitě doporučuju

Vyjádření partnera
Monika Šalplachta Před 2 roky

Krásný dobrý den, děkuji Vám za laskavé doporučení. Velmi si Vážím Vaši spokojenosti i Krásného hodnocení.

9. 7. 2020
Kalikali777

Paní byla úžasná milá maximálně se mi věnovala a dělala vše proto abych byla maximálně spokojená a byla jsem překvapena vůbec to nebolí🥰

Vyjádření partnera
Monika Šalplachta Před 2 roky

Krásný dobrý den. Ze srdce děkuji. Společné setkání jsem si i já maximálně užila. Jsem ráda, že jsem se s Vámi mohla potkat a že jste se mi svěřila do péče. Děkuji Vám za Vaši návštěvu.

7. 7. 2020
Barbora

Paní kosmetička byla velmi příjemná, ochotná a profesionální.

Vyjádření partnera
Monika Šalplachta Před 2 roky

Dobrý den, vážím si Vašeho hodnocení a těší mě že Vám u mě bylo hezky. Děkuji.

2. 7. 2020
Johana

S výsledkem jsem maximálně spokojená. Vše probíhalo velmi profesionálně. Zákrok byl provedený pečlivě s důrazem na detail. Paní Monika je velmi milá, vše vysvětlila, do poslední detailu konzultovala každý krok. Obočí je perfektně upravené, vypadá přirozeně. Zákrok byl téměř bezbolestný, otoky žádné. Hojení bez potíží. Mohu jen doporučit, osobně se vracím ještě na stínování rtů a oční linky.

Vyjádření partnera
Monika Šalplachta Před 2 roky

Krásný dobrý den. Děkuji za přenádherné hodnocení. Velmi si jej Vážím. Vaše spokojenost a radost je mou největší odměnou. Děkuji Vám a těším se na další setkání.
Monika

11. 6. 2020
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.
4 999 Kč
od 2 499