Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Pálivé mandle a arašídy v dárkovém balení: s chilli, habanero i jalapeño

4,8 / 5 KPA - food 352 prodejů

Nenechte si ujít nové nabídky podniku KPA – food

Pohlídáme, aby vám už žádná nová nabídka neutekla.

Upozornit na nové nabídky

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lucie

Dobrý den, ráda bych zakoupila největší box 6 ks v dřevěné krabičce, jako dárek pro milovníka arašídů. Bylo by tedy možné, aby balíček obsahoval 2 sady arašídů, namísto mandlové sady? Předem děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, u nabídky Variace šesti příchutí chilli arašídů a mandlí v dřevěném boxu jsou v ceně příchutě arašídů: Chilli, 100 g, Jalapeño, 100 g, Habanero, 100 g a příchutě mandlí: Chilli, 100 g, Jalapeño, 100 g, Habanero, 100 g. V případě individuální poptávky, po sadách arašídů, můžete kontaktovat přímo prodejce na e-mailu: polach.kvetoslav@seznam.cz či tel.+420 732 60­8 357. Přeji Vám krásný den, Tomáš :)

Anička Doubková

Dobrý den V nabídce je psáno trvanlivost 6 měsíců od zabalení. Mám to tedy brát že každá zásilka je balená při odeslání. Takže šest měsíců od doručení či jaka je trvanlivost přesná u nabízeného zboží? Děkuji D.

Slevomat.cz

Dobrý den, Aničko, tuto informaci jsme ověřili přímo u provozovatele a zásilky se balí co 14dní a od doby zabalení je doba expirace 6 měsíců. Přeji Vám krásný den, Tomáš :)

Diskuze k této nabídce je již uzavřena. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.