Časopis 100+1 historie: kompletní ročník 2021 včetně speciálních vydání

4,7 / 5 Extra Publishing 1941 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
T

Dobrý den, jelikož se jedná čísla z tohoto téměř plynulého roku, znamená to, že vše přijde v jednom balíku na, adresu, nebo?

Extra Publishing

Dobrý den, přijde Vám několik obyčejných zásilek s časovým rozestupem – většinou zasíláme po 3 až 4 časopisech v balíčku. Sledovací číslo žádné není, objednávka by se navýšila o poštovné za balík navíc a to už se nevyplácí myslím žádné straně. A jak píšeme v podmínkách – zasílám 3 až 6 týdnů od aktivace voucheru.

Ondrej Pulda

Dobrý den, muzu se zeptat – ty casopisy chodi do schranky nebo pro ne musi clovek na poštu? Po kolika kusech. Chtel bych je objednat pribuzne, ale jedine ze to pujde do schránky.

Slevomat.cz

Dobrý den, Ondreji :) časopis bude doručován na zvolenou adresu až do schránky. Již vydaná čísla a bonusy obdržíte v několika zásilkách do 3 až 6 týdnů po aktivaci, nová čísla pak dorazí vždy k datu jejich vydání (č. 10/2021 vychází 30. 9. 2021). Pěkný den :)

Frantisek Vesely

kde zaplatit?

Slevomat.cz

Dobrý den Františku, zaplatit lze na dané nabídce vpravo nahoře, klikněte na zelené tlačítko koupit. S přáním hezkého dne, Karel

Nový dotaz

Uložením příspěvku v diskuzi souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš kontaktní formulář nebo volejte +420 222 745 354.

569 Kč
od 159