Zhubněte a očistěte tělo: 15denní proteinová dieta KETOAKTIV®

4,4 / 5 KETOAKTIV 71 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Kateřina Mašková

Dobrý den,prosím je možné toto zboží platit Benefity Edenred? Předem děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Kateřino, na tuto nabídku bohužel nelze využít Benefity Edenred. V odkazu se dozvíte, na jaké kategorie produktů můžete vaše benefity uplatnit: https://www.slevomat.cz/magazin/1374-vymente-vase-stravenky-za-skvele-zazitky. Přeji Vám krásný den, Tomáš

E.

Je možné poslat zboží jinym dopravcem? Např : zasilkovna nebo ceska posta? Diky za odpověď. E

Slevomat.cz

Dobrý den, zde je pouze doporučení od společnosti Geis za cenu 100 Kč (9 prac. dní). V případě individuální poptávky můžete kontaktovat přímo prodejce na e-mailu:posta@ke­toaktiv.cz či tel. +420 731 612 7­03. Krásný den, Tomáš :)

Jakub

9 dni je docela dlouhá doba dodani lze rychleji ?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jakube, rozumím, že 9 dní pro Vás může být dlouhá doba, ale bohužel je to tak stanovené. Každopádně s tímto dotazem můžete kontaktovat přímo provozovatele na e-mailu:posta@ke­toaktiv.cz či tel. +420 731 612 7­03. Krásný den, Tomáš :)

KETOAKTIV

Dobrý den. Děkujeme za dotaz. Momentálně stíháme expedovat balíčky do dvou pracovních dnů od přijaté objednávky. Pěkný den přejeme. S pozdravem Team Ketoaktiv

Jakub

Jaka jsou zdravotni rizika?

KETOAKTIV

Dobrý den. U zdravých, dospělých jedinců žádná rizika nejsou, pokud se bavíme o rozumné a přiměřené redukci a nikoliv drastickém hubnutí, které má za cíl řešit těžkou obezitu u polymorbidních pacientů. Ti by, pochopitelně, měli redukovat pod odborným dohledem, nejlépe lékařským.

Annamaria Janejkova

Dobry den chci jse zeptat posilate do Zahranici?dekuji Nemecku

Slevomat.cz

Dobrý den :) bohužel při nákupu na našem portále je možné zboží odeslat pouze v rámci ČR. Můžete se případně pokusit individuálně domluvit přímo s prodejcem, zdali společně nenajdete nějaké řešení. Kontakty jsou: posta@ketoaktiv.cz +420 731 612 7­03 Pěkný den :)

Marta Durcakova

Do kdy trvá tahle akce na Slevomatu, prosím termín. Predem dekuji za informaci!

Slevomat.cz

Dobrý den, Marto, doba vystavení nabídky není pevně stanovena a odvíjí se od více faktorů. Před koncem nabídky se u akce objeví časový odpočet. Čím dříve tedy nakoupíte, tím lépe. Krásný den, Tomáš :)

Filip

Dobrý den, už jednou jsem u vás slaný balíček zakoupil a lehce se lišil od nabízeného složení pokrmů. Můžete mi nyní potvrdit, že pokrmy, které jsou zde psány v popisu nabídky určitě dostanu? Nerad bych dostal něco, co jsem již jednou měl.

Děkuji, Filip.

KETOAKTIV

Dobrý den, Ano, produkty, které uvádíme v popisu, určitě dostanete :-) Pěkné dny přeji. S pozdravem Anna

Nový dotaz

Uložením příspěvku v diskuzi souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš kontaktní formulář nebo volejte +420 222 745 354.

2 535 Kč
1 849