Fotokalendáře: stolní týdenní a dvoutýdenní nebo nástěnný ve formátu A3

4,6 / 5 COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o. Modřice (mapa) 22840 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Příplatky
Storno podmínky
Daniela D

Dobrý den. Je cena kalendáře konečná (nepočítám poštovné)? U jiné nabídky na Slevomatu jsem se totiž napálila, koupila voucher na fotoplátno a při objednávce po mně chtěli ještě jednou tolik za natištění fotky plus poštovné, což nebylo v informacích při koupi voucheru, takže jsem objednávku reklamovala. Děkuji

COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o.

Dobrý den Danielo,

Po zakoupení voucheru je cena kalendáře konečná. 1 voucher = 1 ks. Po té již doplatíte jen dopravu.

S pozdravem Tomáš Tým fotoknihy MCL

Pavlína S.

Dobrý den,

vytvořila jsem 1 kalendář – nástěnný-výběr roku a jazyka. Začínám vytvářet druhý a po aktualizacích je u tohoto kalendáře napsáno: ZAMKNUTÉ (Nástěnné kalendáře – výběr roku a jazyka). Přesto mi ho jde ale vybrat a tvořit. Co tedy znamená: ZAMKNUTÉ? Hlavně jeden už mám vytvořený a budu ho objednávat. Nebude tam tedy, doufám, žádný problém s objednávkou? Mohu tvořit i druhý v tomto typu? Děkuji. Pavlína

COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o.

Dobrý den, paní Pavlíno,

slovo „zamknuté“ u kalendářů znamená, že nemůžete v editoru hýbat s kalendáriem a ani s políčkem pro vložení fotografií. Tedy je zde Vaše tvorba kalendáře omezená. Můžete tedy Váš druhý kalendář tvořit v tomto typu. :)

V případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit. Jsme k dispozici na e-mailu: info@mcl.cz, zákaznické lince +420 516 116 953, popřípadě na našem Facebooku.

Přeji krásný den,

Adéla, Tým Computer MCL

Nikola Tichá

Dorbý den, jsou prosím sdružovány automaticky i objednávky pokud je jedna vytvořena ve staženém programu a druhá v online aplikaci? Děkuji

COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o.

Dobrý den Nikčo,

objednávky jsou sdruženy z online i desktop program v případě, že objednáte ze stejného uživatelského účtu, se stejnou dopravou a platební metodou v rámci 24 hodin.

Přeji pěkný zbytek dne.

Tomáš Tým Fotoknihy MCL

Pavlína

Dobry den, lze u stolnich kalendaru menit velikost fotek, pripadne dat vice fotek na jednu stranku? Vetsinu fotek mam na vysku, tak zda by sly treba dve vedle sebe. Dekuji

COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o.

Dobrý den, Pavlíno,

Ano, je možné u stolního kalendáře fotografie zvětšit/zmenšit popřípadě přidat další obrázkové pole. V otevřeném projektu se nad kalendářem nachází možnost „ROZŠÍŘENÁ EDITACE“. Tuto možnost zakliknete a nyní se Vám objeví více možností pro Vaši tvorbu. Pokud budete chtít přidat obrázek stačí kliknout na možnost domečku, a poté na „přidat obrázek“. Tím se Vám přidá obrázkové pole, do kterého můžete vkládat fotografií. Kliknutím na obrázkové pole můžete pomocí bílých teček měnit velikost daného pole.

Pokud si nebudete vědět rady, popřípadě budete mít další dotaz, neváhejte se na nás obrátit popřípadě na naši zákaznickou linku (info@mcl.cz). Rádi Vám pomůžeme. :)

Přeji krásný den,

Adéla – Computer MCL

Zuzana

Dobrý den, je prosím možné u stolního kalendáře udělat i slevenskou verzi ?

Děkuji Vám…krásný den :-)

COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o.

Dobrý den Zuzko,

pokud si stránky přepnete nahoře do slovenštiny, budete mít všechny kalendáře ve slovenštině. :) mějte krásný den.

Tomáš Tým COMPUTER MCL

Nikola Zlamalova

Dobrý den, píšete, že na jedno poštovné můžete zaslat max 4 kalendáře a od 5 je poštovné za 149 korun. Zajímá mě jestli za těch 149 korun jsou všichni dopravci nebo jestli od 5 kusů posíláte jen jedním konkrétním dopravcem a jak je to v tomto případě prosím s platbou na dobírku. Děkuji

COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o.

Dobrý den, paní Nikolo, pokud budete mít objednávku na 5 a více kusů, tak doprava bude za 149 Kč při jakémkoliv způsobu dopravy i úhrady. Při platbě na dobírku budete tedy uhrazovat objednávku až při vyzvednutí/do­ručení. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat. S přáním hezkého dne, Adéla – Computer MCL

Martina Ř

dobrý den, jen se chci ujistit. Když budu chtít 10 kalendářů, tak musím koupit voucher 10× a budu platit 10 plateb? nemůžu to koupit jednou a zadat jednoduše jeden kod? Děkuji za odpověď,

COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o.

Dobrý den Martino,

máte pravdu, pokud chcete 10 kalendářů, potřebuejte 10 voucherů. Ovšem můžete koupit všech 10 voucherů naráz – vlevo od tlačítka koupit je počet ks – zde navolte 10.

S pozdravem

Tomáš Tým COMPUTER MCL

Petra Dostálová

Dobrý den, když koupím 2 kalendáře a 1 fotoknihu, lze to sloučit do 1 poštovného? Děkuji. Dostálová

COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o.

Dobrý den paní Dostálová,

Ano, pokud objednáte z jednoho účtu se stejnými platebními údaji a dopravou, tak vám sloucime do jedné objednávky a pošleme za jedno poštovné.

S pozdravem Tomáš Tým Computer MCL

Adéla

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jde u 14 denního kalendáře změnit barvu šablony (ne pozadí)? V programu je jako výchozí barva modrá, ale na fotkách zde na Slevomatu vidím i černou. Předem děkuji za odpověď.

COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o.

Dobrý den, paní Adélo,

je mi to velice líto, ale barva šablony u kalendárií (týdnů) nelze změnit. Bohužel jsou takto šablony kalendárií vytvořené a tudíž je nelze žádným způsobem měnit.

Věřím však, že i přes tuto situaci budete s fotoproduktem od naší společnosti spokojena. :)

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit, popřípadě na naši zákaznickou linku (info@mcl.cz).

S přáním krásného dne Adéla, Tým Computer MCL

Petra Bohuňovská

Dobrý den jak lze uplatnit voucher zakoupený na slevomatu?Děkuji za odpověď Bohuňovská Petra.

COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o.

Dobrý den Petro,

Díky za dotaz. V posledním kroku objednávky je pole pro voucher. Do tohoto pole vepište voucher a odešlete nám objednávku.

Voucher zkontrolujeme a cenu poté upravíme.

S pozdravem Tomáš Tým Computer MCL

Lucie

Dobrý den, je prosím možné u stolních kalendářů zadávat fotky na výšku? Byl by to super dárek pro babičky,ale mám spíše foto na výšku,tak koupi zvažuji. Děkuji za info.

COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o.

Dobrý den Lucie,

děkuji za dotaz. Ano lze zadávat fotky na výšku, doporučuji koupit kalendáře orientované na výšku (kde se počítá s fotkami na výšku). Tedy kalendáře S/N 12 (A4 na výšku) nebo S/N15 (A3 na výšku).

Věřím, že se podaří.

S pozdravem Tomáš Tým Fotoknihy MCL

Michaela Belobradová

Dobrý den,

chtela bych si zakoupit kalendar S19, ale nenasla jsem jej tady u Vas v nabidce. Muzete mi poradit, kde jej najdu? Dekuji

COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o.

Dobrý den Michaelo,

Tuto variantu můžete koupit v akci níže – třetí varianta.

https://www.slevomat.cz/akce/1837102-nastenne-i-stolni-kalendare-z-vlastnich-fotografii?matchingVariants=6333484-6333486-6333488&filtersHash=320359&position=6#6333488

Snad se podaří.

Tomáš Tým Computer MCL

Martin

Dobrý den, díval jsem se na nástěnné kalendáře na výšku pro začátečníky i pokročilé. Změnu barvy pozadí jsem našel (pouze v pokročilé verzi). Je někde možné měnit vzhled panelu s datem, aby se zobrazovalo jen číslo měsíce a dny tvořily jen jeden řádek? U pokročilé verze nemůžu najít šablonu pro víc fotek na stránce. Díky za pomoc.

COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o.

Dobrý den, Martine, děkuji za Váš dotaz. Je mi líto, ale vzhled kalendárií bohužel nejde měnit. Pokud se nacházíte v pokročilé verzi, tak kalendář můžete upravovat dle svého uvážení. Je však nutné kliknout nad projektem na „Rozšířená editace“ a poté si přidat obrázkové pole.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

S přáním hezkého dne, Adéla Tým COMPUTER MCL

Eva

Dobrý den, jsou prosím ve stolním kalendáři i fáze Měsíce? Loni jsem obdarovala celou rodinu a všichni byli nadšení. Jen prarodiče by tam uvítali ještě ty fáze. 🙃

COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o.

Dobrý den Evo,

u stolních kalendářů bohužel fáze měsíce nemáme. Ovšem je zde funkce vložit textové pole, kde si jej můžete sama přidat. :)

Věřím, že stolní kalendáře se jinak budou líbit.

Tomáš Tým COMPUTER MCL

Pavel

Jaky je gramaz papiru u stolnich tydennich kalendaru (150 nebo 135g)?

V popisu mate uvedene dve gramazi:

Stolní týdenní kalendář (S35) – 54 stran, rozměr: 30 × 14 cm, gramáž papíru 135 g/m², lesk

V CENĚ VARIANTY: Stolní týdenní kalendář (S35) počet stran: 54 rozměry: 30 × 14 cm gramáž papíru 150 g/m², lesk

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavle :) omlouváme se za nepřesnost v nabídce. Správný údaj je 150 gramů. V nabídce vše upravíme. Pěkný den :)

Nový dotaz

Uložením příspěvku v diskuzi souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš kontaktní formulář nebo volejte +420 222 745 354.

478 Kč
od 189