Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Čtyřchodové svatomartinské hody pro dva, třeba i s živou hudbou

4,1 / 5 Bonjour - Culinary Club ČR z.s. a Kafé Lávka Brno (mapa) 5 prodejů

Nenechte si ujít nové nabídky podniku Bonjour – Culinary Club ČR z.s. a Kafé Lávka

Pohlídáme, aby vám už žádná nová nabídka neutekla.

Upozornit na nové nabídky

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Hodnocení podniku Bonjour - Culinary Club ČR z.s. a Kafé Lávka

4,1/5 (359 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jana

Výborné jídlo i vína. Velmi příjemná atmosféra. Oceňuji šéfkuchaře, který osobně obsluhoval a vysvětloval koncept degustační ho menu i způsob přípravy jednotlivých chodů.

22. 11. 2021
Radka

Výborné jídlo s velmi milým kuchařem i personálem. Doporučuji dokoupit i vinné párování 🙂

7. 11. 2021
David

Výborné jídlo, klidná atmosféra, profesionální prezentace jídel na vysoké úrovni

1. 11. 2021
Veronika

Super pán majitel, spousta informací k voucherům…

30. 10. 2021
Soňa

Příjemné prostředí, velký výběr káv i derertů velmi chutných. Velmi mílá obsluha a nádherná hudba. Čisto.

Vyjádření partnera
Bonjour - Culinary Club ČR z.s. a Kafé Lávka Před měsícem

Děkujeme moc

24. 10. 2021
Milena

Podnik zcela dostupný ve středu města, příjemné prostředí, úžasná obsluha :-), měli jsme zážitkovou večeři i s výkladem, prostě skvělý zážitek:-). Doporučujeme

Vyjádření partnera
Bonjour - Culinary Club ČR z.s. a Kafé Lávka Před měsícem

Děkujeme moc

23. 10. 2021
Tomáš

Pomocí tohoto degustačního menu jsme se s přítelem rozhodli oslavit naše roční výročí. Již od začátku byla skvělá domluva s personálem, kdy původně pouze kvůli nám otevřeli i v neděli, kdy mívají zavřeno. Osmichodové menu bylo skvěle navrženo a v kombinaci s vinným párováním se jednalo o jeden z mých nejsilnějších kulinárních zážitků v životě. Kuchař nám navíc každý chod podrobně popsal a svým vřelým přístupem dokázal navodit příjemnou atmosféru. Večer jsme si velmi užili a určitě to není naposledy, co jsme do této restaurace zavítali.

Vyjádření partnera
Bonjour - Culinary Club ČR z.s. a Kafé Lávka Před měsícem

Přejeme spoustu společných krásných let děkujeme

22. 10. 2021
Milan

Milé jednani a vstřícnost .

Vyjádření partnera
Bonjour - Culinary Club ČR z.s. a Kafé Lávka Před měsícem

Děkujeme

8. 10. 2021
Dagmar

Velice nespolehlivý podnik

Vyjádření partnera
Bonjour - Culinary Club ČR z.s. a Kafé Lávka Před 2 měsíci

A duvod? Zvláštní je že jste si koupila dezert s kávou pak jste napsala urazejici recenzi a pí tě opět zakoupíte tatarak a opět píšete jak jsme špatní a nespolehlivý. Tak si říkám zda zakoupíte další jídlo aby jste v tomto psaní mohla pokračovat.

27. 9. 2021
Jaromir
17. 9. 2021
Michal

Nic, akce se nekonala

Pan majitel mel zavreno a neobtezoval se nas informovat, byt mel kontakt a zapsanou rezervaci.

Vyjádření partnera
Bonjour - Culinary Club ČR z.s. a Kafé Lávka Před 3 měsíci

Ano bylo zavřeno z vážných důvodu. Ovšem stačilo by si přečíst email a vzít hovor když jsme volali. Problém je že toto rezervoval ten co obdarovaval a měli jsme jen tento kontakt. Pokud by jste to dali obdarovaný vědět nestalo by se to

4. 9. 2021
František

Velmi příjemná obsluha, ochota vstřícnost, profesionální jednání. Moc dobrá káva, desert také. dobrá polévka. Všechno super.

Vyjádření partnera
Bonjour - Culinary Club ČR z.s. a Kafé Lávka Před 3 měsíci

Dekujeme

2. 9. 2021
Laďa

Jídlo bylo velice zajímavé. Jednotlivé kombinace chutí příjemně vyvážené. Bylo znát, že za každým soustem je spoustu práce.
Biftek byl exkluzivní.

Odcházeli jsme spokojení, ale čekali jsme něco jiného.

V bodech:
– nejedná se o individuální večeři, ale o vstupenku na večer s kuchařem
– výběr termínů ve formuláři neodpovídá realitě. Pán je sice velmi komunikativní, ale popis na voucheru prostě neodpovídá realitě. (Mimo jídla, to bylo v pořádku).
– absence ceníku nápojů, žádné strašné ceny, ale člověk si připadá jako v turistické pasti
– mokrý skep, je bohužel mokrý sklep. Chápu, je to ve staré zástavbě, ale když prodávám vodu z vodovodu v lahvích od Romel Quelle, tak bych měl aspoň umýt záchody savem
– čtyři stejně velké vidličky (ze dvou sad) naskládané vedle talíře nejsou servírovací sada pro jednotlivé chody
– pokud chci servírovat něco jiného než kolobás a langoš, neměl bych mít na sobě maskáčové kraťasy

Foto nemám, bylo tam mizerné fialové světlo.

Ale zajďete si tam. Stojí to za to.

Vyjádření partnera
Bonjour - Culinary Club ČR z.s. a Kafé Lávka Před 3 měsíci

Dovolte mi se ohradit voda je originál a nechápu ani to co píšete o maskacich všichni jsou oblečení v tomu odpovídajícím oblečení

31. 8. 2021
ZF

Nadšený kuchař

Nepohodlné sezení u malého stolečku na ulici, neznalá obsluha, na hlavní chod čekání přes 45min, neseznámení se změnami – místo dýňového pyré bylo cuketové, maso tuhé, chyběl sorbet… jeden schopný člověk nestačí

Vyjádření partnera
Bonjour - Culinary Club ČR z.s. a Kafé Lávka Před 3 měsíci

Cuketové pyré nebylo bylo by zelené a vy jste měli dýňové proto nebylo potřeba nic říkat žádne změny nebyli. Ano seděli jste na zahrádce a to na vlastní žádost bylo horko a chtěli jste tam sedět běžně tam večeře vůbec nepodáváme a stůl maá rozměr 1x1m co považuji za normální:) Obsluha byla v pořádku vždy vám říkala co přinesla za aktuální chod. Sorbet byl na talíři s dezertem a čekali jsme na hlavní chod 50 minut protože jste měli párování s vínem a jak uznáte nejde nést další chod když nemáte dojezeno a dopito my hosty nepopoháníme . I tak děkujeme za komentář

26. 8. 2021
Dagmar

Podnik považuji za naprosto neseriozní. Protože vloni byli na jiné adrese, nyní jsem telefonovala, zda je platná pouze současná adresa. Hned chtěli nahlásit kód voucheru, který si okamžitě uplatnili. Když jsem tam však v objednaný termín přišla, nikdo o mně nevěděl. Že mám zavolat cca za měsíc. Dne 9.8. jsem učinila druhý pokus – měli něco a nyní teprve naváží zboží, ať se ozvu zítra. Již dříve jsem bohužel zakoupila i voucher na tatarák, volala jsem tedy 10.8. s rezervací na tatarák na 19.8. – nelze, naváží zboží na velkou svatbu. Dne 11.8. jsem volala kvůli novému termínu na tatarák, ten již byl akceptován, doposud však nerealizován. A na kávu prý můžu přijít naprosto kdykoliv do 15,30. Další pokus dnes ve 13,30. Cedule zavřeno, příprava soukromé akce. A to o 2 dny dříve nevěděli? Souhrn: 3 telefonáty, 3 osobní návštěvy a i přes uplatněný voucher žádné čerpání. Kvůli obyčejné kávě. Co teprve hodnotnější vouchery? Na internetu o uzavření samozřejmě žádná zmínka.

Vyjádření partnera
Bonjour - Culinary Club ČR z.s. a Kafé Lávka Před 3 měsíci

Přesně tak, stěhovali jsme se a takovou informací považuji za důležitou. Termíny slevomatu je potřeba zkloubit s našimi akcemi. Pokud píšete o uzavření restaurace z důvodu konání akce nevím kam jste koukala ale stránky jak píšete že nic nebylo napsáno nemáme. Máme jen fb a tam to uvedeno je. Podle tohoto si troufám tvrdit že jste volala asi do jiné restaurace která má webové stránky jak píšete a ne k nám

13. 8. 2021
Renata

Dokonalé Latté a výborný zákusek. Děkuji.

😇

13. 8. 2021
Vladimír

kuchyň nestíhala

15. 7. 2021
Lucie
7. 7. 2021
Michal

organizace
pristup
obsluha
jidlo
ceny

Vyjádření partnera
Bonjour - Culinary Club ČR z.s. a Kafé Lávka Před 5 měsíci

Možná bych uvítal více rozepsat.
Přístup? Umožnit lidem si vybrat poukaz po jeho plat osti a vyhovět lidem aby si před dovolenou vybrali večeři na kterou rok čekali? Ano to je asi špatně.
Organizace věnovat se. Lidem kteří sedí venku na zahrádce a vzhledem k dešti je přestěhovat do vnitřních prostor asi špatně.
Obsluha?
Jídlo, k tomu není možné nic napsat bohužel jste přišli na degustační menu na na řízek se salátem moz a příště lépe volit dárek.
Cena? Ceny jsou takové jaké mají být i. My musíme. Platit lidi a nájmy. Bohužel vše je teď drahé. Mrzí nás že jste nebyli spokojeni a ještě více že to neumíte říct při placení.

30. 6. 2021
Jaroslav

Jídlo bylo chuťově dobré.

Všechno podávané jídlo bylo studené, čekání na jednotlivé chody neúnosně dlouhé, nádobí bylo umýváno ve výčepu, což rušilo všechny hosty. Příště si tento kulinární zážitek raději nechám ujít. Nedoporučuji.

Vyjádření partnera
Bonjour - Culinary Club ČR z.s. a Kafé Lávka Před 5 měsíci

Dobrý večer, jídlo bylo dobré a při tom studené? Nějaká hloupost ne? Ano z baru bylo slyšet mytí skla protože hosté si přáli vypnout hudbu. Jídlo bylo teplé. Pokud se jedná o zmrzlinu tak ano ta byla studená. Prodlevy? Trvalo dlouho? V poukaz je jasné uvedeno trvání večeře pokud se jedná o 8 chodu neumím si představit že by jste to stihli za hodinu. Nemyslím si ovšem že bych v takovém případě nedoporucil restauraci. Mám spíše pocit že tuto večeři dostal někdo kdo opravdu gurmán není a byl to nevhodný dárek, bohužel.

24. 6. 2021