Začněte den výživnou snídaní: proteinové rýžové kaše RageFitness Breakfast

4,8 / 5 RageFitness 190 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Katka

Ještě prosím o informaci, která kaše je „nejdietnější“, mám to jako dárek a úplně se v těch kalorických údajích neorientuji a kamarádka je na dietě, respektive jí velmi lehce a zdravě. Děkuji moc.

RageFitness

Dobrý den, ideální jsou: Original, Tropical, Chocolate Heaven a Cini Apples :) Snažili jsme se, aby byly vyvážené úplně všechny, ale zmíněné jsou nutričně nej.

Kateřina Simonová

Dobrý den, u kaší original a salted caramel mi to ukazuje úplně stejné nutriční hodnoty, je to tak správně? Děkuji.

RageFitness

Dobrý den, nejspíše se jedná o chybu v popisu u Slevomatu. Reálné nutriční hodnoty naleznete zde https://ragefitness.cz/produkt/ragefitness-breakfast-salted-caramel/ a https://ragefitness.cz/produkt/breakfast-original/ .. a také na obalech. Podáme podmět na Slevomat s žádostí o opravu. Děkuji vám za upozornění.

Nový dotaz

Uložením příspěvku v diskuzi souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš kontaktní formulář nebo volejte +420 222 745 354.

75 Kč
od 59