Wellness pobyt v resortu přímo u Lipna: polopenze, sauna a bazén i další bonusy

od 3 390 Vybrat variantu
4,1 / 5 Resort Orsino (kontakt) Jižní Čechy, Šumava, Lipno (mapa) 399 prodejů

Hodnocení podniku Resort Orsino

4,1/5 (1 801 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Eva

Moc jsme si to užili opravdu špičkové ubytování a krásne prostředí

Včera
Naďa

Pokoje čisté, prostorné, obsluha skvělá, paní provozní milá, přátelská, jídlo vynikající, okolí resortu krásné.

Jediné mínus jsou koleje blízko budov D a E, ale i toto přebije rodinná atmosféra v resortu a nádherná lokalita.

Včera
Michaela

Velmi ochotný, milý a usměvavý personál, nic pro ně nebyl problém. Výborné jídlo, pěkný pokoj i hotel celkově.

18. 7. 2021
Žaneta

Nevím čím bych začala. Resort krásný, služby super, jídlo vynikající.
Nejvíc hvězdiček si zaslouží personál a recepční Terka. Tak super lidi jsem dlouho nezažila. Moc se nám zde líbilo a určitě se opět vrátíme a ne jednou.

Tak tuto kolonku bych já zrušila :-)

18. 7. 2021
Martin

dalo by se říct že prostředí hotelu a hotel jako takový je na velmi zajímavém místě působí na první dojem velmi dobře myslím že pobyt u lipna je taktéž vynikající, snídaně včetně večeře supr, dale hodnotím kladně bazén ale má to své ale

Po Příjezdu do hotelu Orsim jsme vešli do recepce za ní seděla slečna která nás odkázala do restaurace vyplnit CHECK IN problém je že nám neřekla kde ta restaurace je, dále na dotaz zda by nám mohla ukázat služby které si můžeme zakoupit odvětila, že ne… a tak jsme si nemohli zakoupit hodinu vířivky na kterou jsme se velmi těšili a neřekla nám vlastně nic o možnostech využití hotelu – o přilehlé pláži o možnosti využiti ohniště a vlastně všeho co ten hotel nabízel, večer se daná slečna přesunula na bar obsluhovat a totálně nás přehlížela, ostatně i její kolegové raději 6× prošli a až poté odnesli prázdnou sklenici popřípadě nabídli něco nového, druhý den nás slečna nepozdravila při vstupu do recepce, za nejkrásnější zážitek považuji odjezd z tohoto hotelu, kde jsme SILNĚ překáželi místnímu personálu

16. 7. 2021
Miluše

Absolutní spokojenost. Personál velmi příjemný a velmi široké služby k zabavení dětí – půjčení koloběžek, kánoe, …

Vyjádření partnera
Resort Orsino Před 9 dny

Dobrý den, děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste využili námi nabízené služby a že jste si pobyt u nás užili. Mějte se moc hezky a těšíme se na Vaši příští návštěvu. S pozdravem, Monika a tým resortu Orsino.

14. 7. 2021
Ivana Klein Tarantová

Ochota personálu, úroveň stravování.

Voucher byl zakoupen -jako ubytování s výhledem, ovšem skutečnost byla jiná. Výhled byl na strom, nebyl směrem na jezero. Výmluva, že došlo ke změně, jak jsem porozuměla v kategorizaci pokojů mne neuspokojila.

Vyjádření partnera
Resort Orsino Před 9 dny

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení personálu a stravování. Kuchařům pochvalu vyřídím stejně jako ostatním kolegům. Omlouváme se pokud nebyl naplněn Váš požadavek na kategorii pokoje a doufáme, že i přes tento nedostatek jste si pobyt užili. Mějte se moc hezky a budeme se těšit, že k nám opět zavítáte. S pozdravem, Monika a tým resortu Orsino.

13. 7. 2021
Kaya

Skvělý personál a nádherné prostředí.

Na Slevomatu bylo v nabídce uvedeno, že pobyt zahrnuje dva dny a jednu noc. Pobyt byl pro nás vyhrazen pouze na 19 hodin. (Chack in 15h, check out 10h)

Vyjádření partnera
Resort Orsino Před 9 dny

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Mrzí nás nedorozumění ohledně délky pobytu, snad jste si i přesto měli možnost krátký pobyt u nás užít. Pokud jste byli s našimi službami spokojeni, určitě k nám přijeďte na více nocí, abyste mohli poznat krásy nejen našeho resortu, ale i blízkého okolí. Mějte se moc hezky a těšíme se na Vaši příští návštěvu. S pozdravem, Monika a tým resortu Orsino.

7. 7. 2021
Kristýna

Krásné a příjemné prostředí 😊 Nádherné ubytování, písečná pláž, příjemný personál.
Doufám, že se brzy vrátíme 😊

Menší zklamání z jídla.

Vyjádření partnera
Resort Orsino Před 9 dny

Dobrý den, děkujeme za krásné hodnocení ubytování, prostředí a personálu. Mrzí nás Vaše zklamání ze stravování, pokud přijedete příště, budu ráda, pokud se za mnou zastavíte a svěříte se mi co Vás konkrétně zklamalo, abychom věděli, v čem se máme polepšit. Mějte se moc hezky a těšíme se na Vaši příští návštěvu. S pozdravem, Monika a tým resortu Orsino.

30. 6. 2021
Dagmar

Vzhledem ke dvěma malým dětem bych očekávala apartmán v přízemí, ne v 1. patře.

Vyjádření partnera
Resort Orsino Před 9 dny

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Omlouváme se, pokud jsme v tomto směru nenaplnili Vaše očekávání. Pokud nám zachováte přízeň, poznamenejte, prosím, Váš požadavek na ubytování v přízemí při rezervaci. Pokud je to jen trochu možné, snažíme se klientům v požadavcích vycházet maximálně vstříc. Mějte krásné léto a těšíme se na Vaši příští návštěvu. S pozdravem, Monika a tým resortu Orsino.

28. 6. 2021
Anonym

Velmi ochotný personál, čisté pokoje, nebyla nutnost ověření závaznosti rezervace, nádherné prostředí, prázdný bazén i sauna. Můžeme doporučit.

Pokoj byl zatím nejmenší ze všech hotelů, které jsme navštívili, bufet byl lehce omezený, jídlo bylo ovšem moc dobré. Byla také možnost si zakoupit vířivku, na kterou nebyl čas, ale kdyby byl, zvažovali bychom (hodina – 840,– Kč již se 30 % slevou), nicméně jsou to maličkosti, ani jedna z „výtek“ není důvodem, proč bychom se zde znovu již neubytovali.

Vyjádření partnera
Resort Orsino Před 9 dny

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení a doporučení. V resortu máme pokoje různých velikostí a kategorií. Přiznám se, že na velikost pokoje registruji první takovou poznámku, ale děkuji za ni. Privátní využití vířivky považujeme za nadstandardní službu, kterou klientům nabízíme. Je samozřejmě na každém, zda si za daných cenových podmínek chce tuto službu dopřát. Užijte si krásné léto a přijeďte se na nás opět podívat, rádi Vás v našem resortu uvítáme. S pozdravem, Monika a tým resortu Orsino.

26. 6. 2021
Jiřina

Velmi vstřícný personál. I přes počáteční potíže s ubytováním, vše vyřešeno k naší absolutní spokojenosti. Výborné jídlo, útulný, čistý a moderně zařízený pokoj s terasou a výhledem na Lipno. Koupání na malé písčité pláži u hotelu nemělo chybu!

Vyjádření partnera
Resort Orsino Před 9 dny

Dobrý den, děkujeme za úžasné hodnocení. Kolegům velmi ráda pochvalu vyřídím. Je to balzám na duši číst řádky od Vás. Mějte se moc hezky a těšíme se na Vaši příští návštěvu. S pozdravem, Monika a tým resortu Orsino.

26. 6. 2021
Renáta Glencnerová

Krásné prostředí, klid na odpočinek ochota personálu v restauraci, dostatečný výběr jídla.

Chybí plánek areálu při vstupu, usnadnilo by to orientaci mezi budovama, větší ochotu slečny na recepci. Ale co vidím jako katastrofu jsou střešní okna přímo nad postelí přímo nad hlavou a žádné žaluzie.

Vyjádření partnera
Resort Orsino Před měsícem

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, kterého si velmi vážíme. Vaši spokojenost s kuchyní budu s radostí tlumočit kolegům. Žaluzie na všechna střešní okna jsme instalovali dnes, bylo to od začátku přestavby v plánu, jen se opozdila realizace. Omlouváme se a pokud nám zachováte přízeň, budeme se těšit na Vaši příští návštěvu. S pozdravem, Monika a tým resortu Orsino.

22. 6. 2021
Jirka

Moc se nám líbil hotel a jeho vybavení. Ochotný personál, který má od nás pět hvězdiček, jídlo bylo také moc dobré a dostatečně často doplňované. Lokalita na břehu Lipna je skvělá, i když má hotel prakticky „v předzahrádce“ vlakový přejezd, což hodnotím jako drobné minus. Wellness bylo čisté a příjemné, i když odpočinková zóna vedle sauny trochu zapáchala. Chválíme pana maséra, nejlepší masáž, co jsme za dlouhou dobu zažili!

Chyběla nám klimatizace na pokoji nebo alespoň síťka proti komárův do dveří na terasu, večer nám bylo šílené teplo, ale nemohli jsme otevřít dveře kvůli komárům. Hotel má asi papírové stěny, protože bylo slyšet úplně všechno snad ze všech pokojů okolo nás. V pokoji nám chyběly župany, přezůvky a voda v minibaru nebo vlastně cokoliv v minibaru. Ručníky do wellness jsou nedořešené, máte si vzít svůj z pokoje, ale to mi nepřijde dostačující, vzhledem k tomu, že ho máte mokrý od plavek a pak se s chcete ještě vysprchovat a musíte se utřít do toho stejného ručníku. Je možnost si je samozřejmě nechat vyměnit, ale i když jsme dali na dveře kartičku, že chceme úklid, tak k nám do pokoje nikdo nepřišel.

Vyjádření partnera
Resort Orsino Před měsícem

Dobrý den, velmi děkujeme za zpětnou vazbu . Personálu Vaši pochvalu ráda předám a panu masérovi zvlášť. Vážíme si každého hodnocení a náměty na zlepšení a kritika nám ukazuje, že se stále můžeme zlepšovat. Některé ze zmíněných bodů určitě s kolegy projednám a navrhnu řešení. Ještě jednou děkuji a doufám, že se v našem resortu opět setkáme. S pozdravem, Monika a tým resortu Orsino.

16. 6. 2021
Kozlová

hezké ubytování, velmi příjemný personál, výborné jídlo, …

Vyjádření partnera
Resort Orsino Před 2 měsíci

Dobrý den, děkujeme za milou zpětnou vazbu a budeme velmi rádi, pokud se rozhodnete znovu nás navštívit. S pozdravem, Monika a tým resortu Orsino.

31. 5. 2021
Miroslav

Bylo to tam moc hezké, líbilo se vše.

Vyjádření partnera
Resort Orsino Před 6 měsíci

Dobrý den, moc děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu . Jsme rádi, že se Vám v našem resortu líbilo. Přejeme hodně zdraví v novém roce a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu. S pozdravem, Monika a tým resortu Orsino.

14. 1. 2021
Martin

ubytovanie, strava a prijemna obsluha. Urcite sa este na toto miesto vratime, boli sme velmi spokojni.

Vyjádření partnera
Resort Orsino Před 7 měsíci

Dobrý den, děkujeme za příjemnou zpětnou vazbu . Přejeme hodně zdraví v novém roce a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu. S pozdravem, Monika a tým resortu Orsino.

31. 12. 2020
Sergiy

Všechno bylo perfektní. Krásná příroda, útulný a velmi teplý hotel. Příjemný a přátelský personál, vynikající kuchyně. Po večerech jsme rádi plavali v bazénu.

Vyjádření partnera
Resort Orsino Před 7 měsíci

Dobrý den, děkujeme za milou zpětnou vazbu . Pochvalu jsem s radostí předala všem kolegům. Přejeme hodně zdraví v novém roce a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu. S pozdravem, Monika a tým resortu Orsino.

16. 12. 2020
Václava

Ochota personálu ze zdravotních důvodů jsem musela 2× mĕnit termín a s ochotou jsem se setkala

Vyjádření partnera
Resort Orsino Před 7 měsíci

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu . Těší mě, že jsme Vám mohli vyjít vstříc s výměnou termínu. Přejeme hodně zdraví v novém roce a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu. S pozdravem, Monika a tým resortu Orsino.

12. 12. 2020
Kamila

Velmi děkujeme za milý a ochotný přístup k hostům. Resort je moc pěkný, určitě bychom někdy rádi dorazili zas :-).

Při našem pobytu bohužel nebylo možné využít bazén z důvodu nařízení vlády (covid-19), resort se však snažil vymyslet alespoň nějakou alternativu pro hosty ve formě tomboly. Ještě jednou děkujeme! Kamila a Mirek a Kristinka Svobodovi

Vyjádření partnera
Resort Orsino Před 7 měsíci

Dobrý den, děkujeme za milou zpětnou vazbu a za pochopení. Věřím, že při příští návštěvě budete mít možnost využít i naše wellness služby. Pochvalu jsem kolegům předala a velmi nás potěší, pokud se rozhodnete opětovně nás navštívit. S pozdravem, Monika a tým resortu Orsino.

22. 11. 2020
od 3 390