Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

60minutová masáž dle výběru a úprava obočí, lifting nebo IPL epilace

4,5 / 5 Diamond Spa Praha   (mapa) 229 prodejů

Hodnocení podniku Diamond Spa

4,5/5 (588 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Irena
15. 6. 2022
1/5

Bohužel nevstřícnost jak ze strany podniku tak slevomatu při snaze vyjednat náhradní termín z důvodu náhlé vážné zdravotní komplikace ..služba nečerpána, bohužel po této zkušenosti si u tohoto poskytovatele službu nevyberu.

-
7. 6. 2022
4/5

Celý zážitek ve mě zanechal příjemné pocity, za který mohl příjemný personál a prostředí. Navzdory hrůzným recenzím na google byl zážitek kladný, ale už bych znovu nešla.

Dovolat se na recepci je nemožné, slečna můj vybraný termín přes portál neměla v systému, na úpravu obočí se nikdo neptal, začali jsme o chvilku později, ale skončili na čas a celkově jsem si z masáže moc neodpočinula.

Micahel
1. 6. 2022
1/5

Nic

Celé to bylo jako z levného p… Místnosti, „masáže“ a chování masarek

BN
29. 5. 2022
3/5

Masáž byla příjemná, průměrná.

Měli jsme zakoupenou parovou masáž. Z jiného podniku jsme zvyklí, že s manželem ležíme vedle sebe. Zde jsme měli každý jedno lehátko nohama k sobě. Takže je to jak, když jste na masáži sami…
Co mi ale nejvíce vadilo?
1)welcome drink – prý to byla voda na stole dostupná všem návštěvníkům…
2)10 min masáže navíc? No… Vzhledem k tomu, že jsme začínali o 10 min později, svlékání atd, tak z toho bylo opravdu pouze čistých 60 minut…
3)20 min spa spočívalo v 5 minutovem peelingu nohou (namočit, natřít – pouze klenbu chodidla a zase umýt)
4) samotná masáž byla průměrná, ale co mi opravdu vadilo, že moje masérka asi 3× odešla na 5 minut. Na chodbě jak kdyby někdo uklizel, takže pořád rachot…a ještě je tam zima…masérka musela vidět jakou mam husinu a stejně s tím nic neudělala…
No, po masáži na nás čekal čaj a sekt s ovocem, to bylo fajn.
O růži jsme si museli říct, tak nám ji milostivě paní recepční šla někam ven ustrihnout.....
Na to, jak se voucher tvářil jako nobl podnik s velkou romantikou, tak mě to velice zklamalo. Opět jsem se přesvědčila o tom, že si mám dopředu přečíst recenze.
Prostředí se mi také nelíbilo. Čaj si vychutnáváte na chodbě.....
Podnik nedoporučuji, zajděte radši k levnější a kvalitnější konkurenci.

Vyjádření partnera
Diamond Spa Před 2 měsíci

Dobrý den,
je nám velice líto, že jste s procedurami nebyli spokojení. Opravdu doporučujeme obrátit se s jakýmkoliv problémem ohledně masáže na recepční, která může problém na místě okamžitě řešit. Jinak k vašim poznatkům.
Welcome drink je opravdu dostupný všem zákazníkům. Pokud Vám tento nápoj nevyhovoval, můžete požádat např. o čaj nebo sladký nápoj, nicméně v letním období nabízíme primárně vodu s citrusy.
Ohledně délky masáže, čas pro masáž je předem vyhrazený a je to čas začátku rezervace. Proto prosíme, aby klienti chodili vždy s dostatečnou časovou rezervou.
Pokud je součástí vaší masáže např nahřívání, peeling, maska na obličej apod. masérka musí během masáže odejít, aby např. nahřála polštáře, kameny, měšce, nebo vzala teplou vodu pro omývaní peelingu či masky apod.
Za to, že jste si museli o růži říct se zamozřejmě omlouváme, předpokládáme, že tušíte, že růže nebyla ustřižená venku a že se z Vaší strany jedná o nadsázku, nicméně růže byla zakoupena v květinářství.
Děkujeme za zpětnou vazbu

Kalisek1977
25. 5. 2022
5/5

Příjemné prostředí.

Radek
15. 5. 2022
4/5

Drink na uvítání. Velice příjemná a sympatická paní na recepci. Luxusní masáž, která opravdu uvolní svalstvo.
Na konec zelený čaj a jedna láhev 0,2 l sektu pro dva s miskou ovoce. Můžeme jen doporučit. Velice spokojeni

Časté krkání jedné z masérek.

Lucie
9. 5. 2022
3/5

Nedostala jsem kytku

Sofie
27. 4. 2022
5/5

Vše výborné;)

Terezie
21. 4. 2022
2/5

Nemělo to nic moc společného s tehotenskou masáži

Adrián
19. 4. 2022
5/5

Objednával jsem jako dárek pro přítelkyni a společný relax. Původně byli recenze Diamond SPA celkem fajn a tak jsem si vybral 90 min. luxusního hýčkání pro dva s občerstvením po masáži a růží pro dámu. Pak samozřejmě zas nějaké dokolečka se opakující zimní otravné covid omezení, takže k uplatnění došlo těsně před konce až v březnu.
Když jsem tedy pro nás chtěl rezervovat termín, nějak jsem narazil opět na recenze, které byli vesměs negativní a hlavně ve spojitosti s voucherem od slevomatu atd…
Začal jsem se obávat, často takto nechodíme, prakticky skoro vůbec a byl to navíc dárek a kdyby to stálo za nic, tak bych byl moc sklamaný…
Díky bohu, moje obavy byli zbytečné a vše proběhlo naprosto skvěle. Jak objednání, tak uvítání, milá recepční, masérky, všechno. Sice jsme si dali nejjemnější masáž a i ta nám dala zabrat, ale vše bylo v pořádku. Drink, kytka, občerstvení… a co je nejdůležitější, přítelkyně byla nadšená a dojatá a to je to na čem mi záleželo, aby byla spokojená a to se povedlo :)

Není co

Vendula
14. 4. 2022
1/5

V den rezervace jsem bohužel ráno dostala pozitivní výsledek covid testu. Rezervaci nicméně nebylo možné zrušit či změnit (i když mě slečna upozornila, že pokud bychom měli kupón koupený přes jejich web a ne přes Slevomat, možné by to bylo), takže nám masáž propadla. Mrzí mě, že ani po dvou letech covidu nebyl podnik schopen reagovat lépe a flexibilněji.

Anonym
13. 4. 2022
3/5

Masáí

Problém v koordinaci objednávky přes internet.

Vlasta
4. 4. 2022
5/5

Profesionalita, maximální spokojenost, rádi půjdem znova

Hana
2. 4. 2022
5/5

Nejlepší masáž, co jsem zažila.

Vojtech
26. 3. 2022
3/5

Masáž byla velmi příjemná.

Dostat termín na masáž byl nadlidský úkol, rezervační systém je ničemu, neupozorní vás na zrušení rezervace, takže jsme jeli do Prahy zbytečně. Dovolat se jim nedá a na email nereagují, až po zavolání na a Slevomat začal salon komunikovat a dostala jsem termín.

Tomáš
25. 3. 2022
5/5
Radim
25. 3. 2022
5/5

Dárek pro ženu, byla velmi spokojena s prostředím i službami .

Pavlína
24. 3. 2022
5/5

Voucher byl dárek pro maminku. Byla velmi spokojená s masáží i liftingem. I úprava i barvení obočí proběhlo.

Walter
23. 3. 2022
3/5

Masáž splnila očekávání.

Interiér není kvalitní. Poškozený nábytek. Atmosféra mezi recepcí a obsluhou nebyla zrovna vřelá. Společná masáž nohama k sobě zrovna moc romantiky nevytvořila. Soft drink v podobě slazeného čaje mne také příliš nepotěšil.

Jakub
23. 3. 2022
4/5