Dovolená na Madeiře vč. letenky: 3* hotel ve Funchalu u promenády, s bazény a snídaní

od 14 490 Nezávazně poptat
CK Zanzo od Slevomatu (kontakt) Madeira - Portugalsko (mapa)

Vše o CK Zanzo

CK Zanzo z rodiny Slevomat

Cestovní kancelář Zanzo je vaše nejpohodlnější cesta do Středomoří i exotiky. Dovolenou ve vaší vysněné destinaci vám ušijeme doslova na míru: sami si zvolte, kdy vyrazíte a kdy se vrátíte, s jakou společností chcete letět a co chcete na svých cestách zažít. Postaráme se o to, abyste vy nemuseli vůbec nic řešit a abyste prožili prázdniny přesně podle svých představ - bez kompromisů.

Připravíme vám flexibilní balíček s letenkami, ubytováním, stravou i pojištěním, v destinaci vás čeká vyzvednutí na letišti, privátní transfer do hotelu a pak už jen nekonečná dávka zážitků. Díky zkušenostem ze Slevomatu, který je jedničkou v prodeji tuzemských pobytů, známe trh cestování a zjistili jsme, že ceny individuálních zájezdů do exotiky jsou v Česku nesmyslně vysoké. I když si vybíráte dovolenou na míru, nemusí to stát statisíce. Proto před rokem vzniklo pod záštitou Slevomatu Zanzo - a vezme vás do exotiky!

Spolupracujeme s německými cestovkami, které mají ve světě skvělé jméno a jejich hosté si vždy užívají ty nejlepší pokoje. Hotely ručně vybírá ředitel Zanza Stanislav Bartoška, který má 10 let zkušeností v cestovním ruchu - jeho okem projdou jen špičkové 3-5hvězdičkové resorty v nádherných lokalitách a s výborným hodnocením. Na vaši dovolenou vás vezmeme s renomovanými leteckými dopravci, nikoliv žádným charterovým letem, a postaráme se taky o to, aby jen a jen na vás čekal na letišti řidič s cedulí s vaším jménem.

5 pádných důvodů, proč cestovat do exotiky s námi

100% servis, nula starostí

100% servis, nula starostí

Vytvoříme vám dovolenou na míru a za nejlepší možnou cenu na trhu. Řekněte nám své představy a my se o vše postaráme. Stoprocentně.
Žádné skryté doplatky

Žádné skryté doplatky

Naše ceny vždy obsahují letenky, ubytování, stravu a privátní transfery v dané destinaci. Navíc vám zajistíme pojištění UNIQA s bezkonkurenčními limity zdarma.
Podpora 24/7 a malý tým

Podpora 24/7 a malý tým

Na telefonu jsme pro vás během vaší dovolené nonstop. Poradíme a pomůžeme vám se vším, co se na cestách může přihodit. Jednat budete s lidmi, kteří vás znají jménem, v týmu je nás totiž jen 5, nejsme anonymní call centrum.
Máme zázemí Secret Escapes a Slevomatu

Máme zázemí Secret Escapes a Slevomatu

Patříme do britské skupiny, která působí v 25 zemích a jejíž nabídky cestování oslovují 50 milionů lidí. Technologicky za námi stojí Slevomat, TOP 10 e‑commerce portál v ČR, a to i se všemi garancemi, které ze Slevomatu znáte.
Kvalita na prvním místě

Kvalita na prvním místě

Ručně vybíráme ty nejhezčí hotely, které jsme mnohdy osobně navštívili. Nabízíme špičkový servis německých cestovních kanceláří a připravíme vám dovolenou, na kterou bychom sami chtěli jet.
Často kladené otázky
CK Zanzo
Zanzo

CK Zanzo od Slevomatu

Jsem pro vás na telefonu po–pá od 8:30 do 17:00

Chcete přijít osobně?
Máme otevřeno po–pá od 8:30 do 17:00.
Kde nás najdete?

od 14 490