Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Okolí domu jako ze žurnálu: vizualizace zahrady od zkušených architektů

4,5 / 5 Zahrady 7x 23 prodejů

Hodnocení podniku Zahrady 7x

4,5/5 (89 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jana

Bereme to jako odrazový můstek a uvidíme co dál…

10. 10. 2020
Ľubica

Skvělá komunikace, za přiměřenou cenu pěkný návrh, detailný popis.

Lepší graficky zpracováni

Vyjádření partnera
Zahrady 7x Před 8 měsíci

Dobrý den, chtěl bych poděkovat všem zákazníkům za přízeň a zároveň se omluvit těm nespokojeným. Vše je o spolupráci a my vycházíme z podkladů, které nám vy sami pošlete. Pan Mara a Veronika poslali letecké náhledy z mapy Google, kde vidíme jen střechy domů opravdu nevíme kde jsou dveře a okna , výřez z katastru nemovitostí bez měřítka se také nedá použít, výsledek tak nebude dobrý. Ohledně grafického zpracování jsme na trhu pátým rokem a naše cena pro veřejnost je 5999,- tady v akci je snížena o 50% na 2999,- , je to skvělá cena ale pokud bude někdo chtít složitější grafické zpracování návrhu, musí navštívit nějaké specializované studio ale za daleko vyšší cenu..... Moc rád bych Vás poprosil napište nám vaše sny a představy, zahrada pak bude nádherná a vy sami budete mít skvělý pocit až se po ní projdete s přáteli a řeknete si dokázali jsme to. Návod jak na to máme na našich stránkách v kolonce postup https://zahrady.7x.cz/ A tak pokud chcete se svojí zahradou něco dělat vezměte do ruky metr a foťák a jdeme na to!

5. 10. 2020
Rygerovaj

Výborná komunikace. Návrh odpovídal mým představám.

21. 5. 2020
Veronika

Splněno v termínu

Návrh nesplnoval nic ze zadání. Byly to opravdu jen vyhozené peníze. Např. Jak mam realizovat stavbu zahrady dlr navrhu, ve kterém je hlavní vchod na cestě. My mame hlavní vchod pres metr vysoko po schodech, takže opravdu nelze z tohoto vycházet. Jelikož zahrada uzce souvisí i z výhledem, tak nechápu ani okna na baráku, ktera rozhodně neodpovídají. A cely plán neodpovidal zadání, a to ani rozměrově. Přitom jsme byli nuceni vše přeměrit, plan vytvořit a rozhodně jsme tomu věnovali více času než pán, který nám plán údajně tak dlouho vyhotovoval. Ani ho nedokázal správně přenést a pak do něj naházel nějaké věci, které jsme zapsali. A to jsme mu přitom poslali odkazy na konkrétní věci, které na zahradě budou. Byla to totálně odflaknuta práce, a kdyz jsem návrh reklamovala, pán se ani neobtezoval odpovědět. Po vsech stranách pro vás bude lepší si návrh udělat sami.

14. 5. 2020
Mara

Bohužel musím konstatovat, že nic.

Kvalita provedení, návrhu je velmi na nízké úrovni. Měli jsme nějakou představu, tu jsme poskytli, následně pět emailů o rozměrech, které si za minutu lze architekt vytáhnout z cuzk a výsledek? Grafické zpracování z devadesátých let (kvalita malování), nic nového, než co jsme poskytli my, žádné nápady, nic zajímavého. Nástřel rostlin, které po předložení zahradnici nedávají moc význam. Bohužel vyhozené peníze. Rozhodně nedoporučuji.

11. 5. 2020
Jitka

Dostali jsme krásný návrh. Originální, nápaditý. S dodavatelem je skvělá komunikace. Všem moc doporučuji.

9. 5. 2020
Marcela

Preciznost při zpracování, vše opravdu do detailu, komunikace v průběhu práce na návrhu. Jsem mile překvapena, za velmi slušnou cenu super výsledek.

26. 4. 2020
Vlasta

osobní a zodpovědný přístup, profesionalita, vstřícnost

10. 1. 2020
J

Perfektní komunikace a smysluplný návrh, který odrážel to, co jsme chtěli. Vřele doporučuji.

7. 6. 2019
Vendula

Hezké vyřešení oddělení užitkové a okrasné zahrady, rychlé odpovědi i na doplňující dotazy. Super je seznam rostlin včetně počtu ks.

U některých rostlin postrádám barvu květu, ale to už lze doladit podle svého.

9. 4. 2019
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.