Pohoda na vodě: pronájem jachty na Orlíku na 1–5 dní až pro 4 osoby

3 200 Kč od 2 149 Vybrat variantu
4,7 / 5 Lodě Orlík (kontakt) Lodě Orlík, kemp Podskalí (mapa) 133 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
Irina Grinkevich

Dobry den, dalo by se zaplatit projnaem jachty z kreditu sodexo? Velice dekuji za odpoved. Irina

Lodě Orlík

Dobrý den, tuším, že u Slevomatu to možné je, ale poprosím o ověření přímo na Slevomatu.

Děkuji za zájem a přeji hezký den. Petr – LODĚ ORLÍK

Aneta

Dobrý den, na jachtu by nás bylo 5, je to problém, opravdu by to nešlo? O pohodlí nám tolik nejde, chtěli bychom oslavit narozeniny ☺️ Děkuji za odpověď.

Lodě Orlík

Dobrý den, v případě kontroly ze strany Policie, nebo SPS se vystavujete ryziku poměrně vysoké pokuty, takže případné porušení je na vás :-) , loď vás samozřejmě uveze.

Hezký den – Petr – Lodě Orlík

Lenka

Dobrý den, když je v kalendáři uvedeno „v procesu“, je možné se na ten termín ještě nahlásit, nebo ne? Děkuji za odpověď. Lenka

Lodě Orlík

Dobrý den, termíny v procesu čekají pouze na manuální potvrzení a opravdu zřídka je rezervace zamítnutá (je to jen naše kontrola plateb a voucherů). Dá se říci, že na 99,9% zčervená a nebude možné v tomto termínu loď obsadit.

Děkuji za dotaz a přeji hezký den

Petr – LODĚ ORLÍK

Lenka

Dobrý večer, měla bych zájem o loďku na 48 hodin. Je to bráno od pátku do neděle, nebo ve všední dny? A jak je to s WC? Kam se chodí? A při půjčení chemického – kde ho lze vyčistit? Děkuji za odpověď. Lenka

Lodě Orlík

Dobrý den,

Je to 48 hodin kdykoliv, tedy v týdnu i o víkendu. WC se řeší v kempech a v případě použití chemického je výlevka kousek od našeho kotviště v kempu Podskalí.

Hezký den

Petr – LODĚ ORLÍK

Lucie Svobodova

Dobrý večer, měla bych zájem o tuto nabídku 1 den (bez průkazu VMP): jachta Štír, RA Cruiser nebo Jeanneau Flirt Platnost 3. 7. – 31. 10. 2021. Znamená to že loď může řídit kdokoliv, bez nějakého průkazu? A časově by to bylo třeba od 18 hodin do 18 hodin následujícího dne? A vejdou se na loď 2 dospělí a 2 děti? Moc děkuji za odpověď

Lodě Orlík

Dobrý den, je to jak píšete, uvedené lodě lze řídit bez průkazu. Předání je vždy v 18:00 a vracení lodě v 17:00 následujícího dne, nebo v den návratu. Sestava 2 + 2 je ideální, vejdou se i 4 dospělé osoby, ale je to méně komfortní.

Děkuji za zájem a přeji hezký den

Petr – LODĚ ORLÍK

Klára

Dobrý den, manžel je držitel průkazu VMP, ale nemá S20 nebo S. Bude to problém? Nebo stačí jen VMP? Děkuji za odpověď.

Lodě Orlík

Dobrý den, v tomto případě může využít loď pouze jako plavidlo se strojním pohonem, tedy plout pouze na motor a nevytahovat plachty. Petr – LODĚ ORLÍK

Blanka

Dobrý den, může i pes?

Lodě Orlík

Dobrý den, z hygienických důvodů není povolen zvířátkům vstup na palubu.

Petr – LODĚ ORLÍK

Nový dotaz

Uložením příspěvku v diskuzi souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš kontaktní formulář nebo volejte +420 222 745 354.

3 200 Kč
od 2 149