Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Nožky jako ze škatulky: mokrá pedikúra v centru Brna

4,4 / 5 Salon Galapa Brno - Střed (mapa) 20 prodejů

Nenechte si ujít nové nabídky podniku Salon Galapa

Pohlídáme, aby vám už žádná nová nabídka neutekla.

Upozornit na nové nabídky

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Z důvodu aktuální mimořádné situace je podnik od 27. 12. 2020 do 22. 3. 2021 uzavřen. Vouchery můžete využít po opětovném otevření podniku. 
Voucher do 30. 4. 2021 Pro ženy

Přehled nabídky Online rezervace Voucher bez termínu
Voucher do 30. 4. 2021 Pro ženy

precizní práce, paní pedikérka velice příjemná, prostředí hezké, čisté. Už jsem byla vícekrát…

Eva
Varianty (1)

Termín

Platnost do 30. 4. 2021. Termín si rezervujete sami telefonicky nebo online.

V ceně

 • Koupel nohou
 • Odstranění otlaků a zrohovatělé kůže
 • Úprava nehtů a ošetření okolí
 • Vmasírování krému

Doba ošetření: cca 60–90 minut (dle stavu nohou). 

Omezení

Z důvodu aktuální mimořádné situace je podnik od 27. 12. 2020 do 22. 3. 2021 uzavřen. Vouchery můžete využít po opětovném otevření podniku. 

Pedikúra se provádí pouze na zdravých chodidlech bez onemocnění kůže, otevřených ran, bradavic, plísní a zánětlivých procesů.
 • Online termíny: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, studio již není třeba dále kontaktovat.
 • Rezervace otevřených voucherů: předem na tel. 720 532 740, nahlaste zároveň kód voucheru a ten mějte i s sebou při návštěvě salonu. 
 • V salonu vám rádi provedou i lakování nehtů nebo další služby za příplatek na místě (viz ceník). Objednejte si je při rezervaci.
 • Odstranění kuřího oka: 50 Kč.

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 24 hodin předem v pracovní dny. Při pozdější změně nebo nedostavení se na službu voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na adrese www.slevomat.cz/kontakt či telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

 • Otevřené rány
 • Bradavice
 • Plíseň
 • Zánětlivé procesy
 • Pedikúra se provádí pouze na zdravých chodidlech (v salonu nebude brán zřetel na onemocnění a nohy s nemocí kůže nebudou ošetřeny, bez nároky na nový termín)

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

550 Kč 349 Kč
550 Kč 349 Kč
Ukončeno

Piští vaše papuče strachy, když si je chcete obout? Možná to znamená, že jste trochu zapomněli na pravidelnou pedikúru.

Chodidlům často nevěnujeme velkou pozornost, i když jsou denní chůzí, často navíc v nevhodné obuvi, velmi namáhaná. Mokrá pedikúra v salonu Galapa, který najdete v centru Brna naproti klubu Caribic, vašim nohám prospěje tak, že jim hned bude zase do skoku.

Pedikérka vám nožky naloží do vodní lázně, ošetří vám nehty a nehtové kůžičky a odstraní ztvrdlou kůži z pat i chodidel. To bude pohoda!