Kompletní kadeřnické balíčky: střih i s barvením nebo brazilský keratin

700 Kč od 449 Vybrat variantu
4,3 / 5 Salon Haircut & Style (kontakt) Praha - Žižkov (mapa) 9 prodejů

Hodnocení podniku Salon Haircut & Style

4,3/5 (324 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Karolína

Paní kadeřnice byla velice milá, pečlivá, dávala si záležet na své práci.
S výsledkem jsem naprosto spokojená, slova chvály slyším také od jiných.
Toto kadeřnictví určitě ráda znovu navštívím

Dlouhé prostoje během procedury

16. 8. 2020
Monika

Velmi šikovné kadeřnice. Nikdy jsem neměla vlasy krásnější. Opravdu talentované kadeřnice.

Hodně hlučné prostředí, až to bylo místy nepříjemné.

25. 6. 2020
Janča

Kadeřnice nerozuměla česky, když jsem p. kadeřnici poprosila o sjednocení odrostů s mou přírodní hnědou barvou, odcházela jsem s černými vlasy.

23. 6. 2020
Anonym

Kadeřnice neuměla balayage a odešla jsem s kompletně odbarvenou hlavou a vypadalo to jen jako kdybych měla odrosty, …o olaplex jsem si musela víckrát říkat, protože na něj zapomněla a navíc to nebyl olaplex, ale jen jeho levnější náhražka, …

20. 6. 2020
Petra

Barva balayage.

4. 6. 2020
Anonym

Kadeřnice je šikovná, střih se jí povedl, barva o trošku méně.

Prostředí salónu není pěkné, salón je pod zemí, bez denního světla, celou dobu tam řvalo rádio a hlasitě si hráli děti kadeřnice. Kadeřnice skoro nemluví česky, rozumněla jen základy.

3. 6. 2020
Klára

Na začátku jsem ukázala fotku, jak bych si představovala, aby výsledek vypadal. Bohužel, zdaleka se tomu nepriblizil. Po 14 dnech se mi dokonce minimálně čtvrtina vlasů vylamala. Byla jsem zklamaná.

28. 5. 2020
Veronika

Jsem velmi spokojená, chodím do kadeřnictví již pravidelně. Skvělý přístup k zákazníkovi, péče na jedničku.

25. 5. 2020
Nikola

Jednoducha rezervace. Dobra lokalita dve zastavky autobusem od metra A Flora. I přes pocatecni obavy jsem se v podniku normalne domluvila cesky. Pani kadeřnice byla mila, po celou dobu semnou komunikovala. Byla pecliva. S vysledkem jsem spokojena.

Nemam zadne pripominky..

24. 5. 2020
Míša

Velmi sikovna zkusena kadernice. Balayage mi rozmluvila kvuli spatne kvalite vlasu(hrozilo jejich zniceni na koncich, vlasy jsem nechtela vyrazne kratit) a sama doporucila melir nedotazeny uplne ke koneckum a natonovat. Velmi pecliva prace s melirem a barvenim si opravdu vyhrala, cele trvalo pres 3 hodiny. Barva vypada velmi prirozene, celkovy vysledek super. Strih a vyfoukani prumer jako vsude jinde:)

Cekani 35 min po smluvene hodine, ocenila bych telefonat, abych prisla pozdeji, celou dobu cekani si me v podstate nikdo nevsiml. Personal jsou cizinky, ale domluva naprosto v pohode.

23. 5. 2020
Hana

Chtěla jsem poradit, kadeřnice nemluvila česky. Vše odkývala, bohužel to nestačilo. Informace o jazykové bariéře je potřeba uvést předem!

10. 5. 2020
Vladimira

Farba nechytila…

10. 4. 2020
Lenka

Vrátila jsem se po roce, protože před rokem jsem byla opravdu moc spokojená. Tehdy mi v tomhle kadeřnictví zachránili vlasy po velmi špatném odbarvení. Tehdy jsem byla na balayage s olaplexem. Po téhle proceduře mi moje vlasy zůstaly na hlavě. Doslova.

Šla jsem znovu, po roce, na stejnou návštěvu, tedy balayage s olaplexem. Vlasy jsem již měla v dobré kondici, i přesto vím, že odbarvování bez olaplexu by mé vlasy nepřežily. Proto jsem znovu chtěla olaplex. Po odbarvení jsem ale viděla, že kadeřnici doslova odlétavají moje vlasy od hřebenu. Aktuálně mám vlasy skoro ve stejné kondici, jako před návštěvou před rokem. Tedy že mi odpadávají při česání. Nejsem si tedy jistá, že olaplex byl použit. Už se nevrátím, bohužel.
Co se ale týče stylu a výsledku, který mi na hlavě byl vytvořen, je to pecka. Kdybž pominu kvalitu vlasů, která je nyní opravdu hrozná, balayage je vykreslená krásně.

18. 3. 2020
aneta

prostředí podniku velice příjemné, kadeřnice byla ochotná, ale musela se radit s druhou kadernici jakou barvu tam má dát. Ale i přesto jsem s výsledkem spokojená.

méně zkušená kadeřnice, ale vše dopadlo na výbornou. každý musí nějak začínat.

16. 3. 2020
Markéta

Obě kadeřnice byly milé a příjemné. S účesem jsem celkově velmi spokojena :D

13. 3. 2020
Anonym

Přišla jsem na čas objednání a čekala 30 min., protože spolu se mnou tam bylo celkem 6 lidí na dvě kadeřnice. Paní co mě stříhala neuměla česky a neustále si povídala s druhou v cizím jazyce (asi srbsky), což mi přišlo neprofesionální.

11. 3. 2020
Markéta

Chování a ochota personálu na jedničku!! Vše naprosto úžasné, výborně poradily ohledně barvy a střihu. Spokojenost největší.

8. 3. 2020
Týnka

Byl to dárek pro maminku a byla nadšená.

26. 2. 2020
David
24. 2. 2020
Taťána

Obě paní moc příjemné a šikovné. Snad poprvé, co žiji v Praze, jsem se střihem skutečně spokojená. Děkuji

24. 2. 2020
700 Kč
od 449