3hodinový workshop u koní pro děti od 5 do 12 let: péče o koně, jízda i teorie

1 650 Kč 799 Koupit
4,4 / 5 Carrick Stables: Jezdecký skokový klub (kontakt) Jesenice - Osnice (mapa) 7 prodejů

Hodnocení podniku Carrick Stables: Jezdecký skokový klub

4,4/5 (121 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Markéta

Sestra si to moc užila 😊

30. 11. 2019
Marek
22. 10. 2019
Jan

fajn přístup a jednání, hezká projížďka, určitě zopakuji děkuji

6. 10. 2019
Anonym

Areál, vybraní koně byli naprosto ideální, přístup paní trenérky… určitě doporučuju

Možná menší výběr helem na půjčení – v půlce začala nesnesitelně tlačit… ale jinak bylo všechno naprosto boží! :-)

21. 8. 2019
Eliška

krásný zážitek

6. 6. 2019
Hana

vnučka byla nadšená

6. 4. 2019
Anonym

Nedostatečná péče o dítě i doprovod a vše ve spěchu.

Vyjádření partnera
Carrick Stables: Jezdecký skokový klub Před 2 roky

Dobrý den, děkujeme za reakci, vouchery prodáváme pouze na volnější měsíce - červenec a srpen, leden a unor - a to proto, že jindy máme plno. Váš voucher byl z dobré vůle prodloužený do podzimu, ačkoliv čerpání mělo proběhnout v létě, kdy je u nás pohoda :-) Letošní léto nebudeme prodlužovat. Krásný den.

21. 11. 2018
Soňa

Zvirata jsou v čistém prostředí
Většina personálu velmi ochotná, usměvavá.
Výcvik v hale byl velmi zajímavý a slečna, která se nám věnovala byla příjemná a trpeliva

Na vyjížďku venku nas vedly dvě velmi mladé dívky (cca 12. lete), které se nas hned zkraje zeptaly, jestli nám nebude vadit, když vycházku zkrátíme, že jsou už unaveny z předešlých procházek… Nabídly nám místo toho prohlídku stáji. Když jsme dorazili zpět do stájí, hned bylo dívkám oznámeno, že tam jsou další lidé, kteří čekají na projížďku. Pak už se o nás nikdo nestaral. Nás nevyužitý voucher nikoho nezajímal. Takto si profesionální chování určitě nepředstavuji.

7. 10. 2018
Hana

Skvělý den a super kolektiv

Bezpečnostní vesty zapáchaly a byly špinavé.

20. 9. 2018
Jaroslava
19. 9. 2018
Marie

Přístup slečny, umí jednat i s malými dětmi.

16. 9. 2018
Stáňa

Přístup instruktorky k dětem byl velmi trpělivý , vše jim vysvětlila a tak jsme si projížďku všichni užili.

15. 9. 2018
Zuzana

Vyborna komunikace a rychle dohodnuti termínu
Koně nádherní

Dva lide ve skupine byli na lektorku možná příliš.
Az do pulky kurzu nevěděla, co mame vlastne zaplaceno a co ma kurz obsahovat

Vyjádření partnera
Carrick Stables: Jezdecký skokový klub Před 2 roky

Dobrý den, rádi vyhovíme požadavku na individuální trénink, u Vás jsme jej nezaznamenali. Obsahem kurzu je krokový trénink 45min a vycházka 45min. Seznámení s koněm děláme před nasedáním a při úpravě třmenů, není to samostatná část o konkrétním časovém intervalu. Krásný den. Adéla

3. 9. 2018
Jana

Prostředí, poníci. Dcerka byla nadšená, užila si projížďku i kontakt s poníkem a zkoušku údržby. 😊

Organizace – nepočítali, že máme přijít a že není instruktorka. Pak jsme dostali informaci, že se máme nejdřív projet a pak na druhou půlku instruktorka přijde.  Nakonec nás dostala na starost asi
patnáctiletá holčina, která dcerku svezla a ukázala jí základy údržby.

Nicméně většinu akce jsem na dcerku musela reagovat já a zodpovídat otázky ke koníkovi, což jsem nečekala.

O slevových akcích se traduje, že člověk nemůže čekat bůh ví co, zde to bohužel platilo na 100 % a vadil mi především pocit, že tam tak nějak překážíme a prostě to s námi někdo z děcek zpytlíkuje, ať je od nás pokoj, dcerka toto naštěstí vzhledem ke svému věku nevnímala a užila si to.

Vyjádření partnera
Carrick Stables: Jezdecký skokový klub Před 2 roky

Dobrý den, ano, skutečně došlo v rezervacích k chybě, a udělali jsme maximum pro její pokrytí. Omluvila jsem se Vám přímo, omlouvám se i teď. Jsem ráda, že jste si koníky přesto užili a ráda Vám nabídnu jeden standardní trénink zdarma jako kompenzaci pocitu, že u nás nejste vítaní - ačkoliv základem je u nás standardně právě ona přátelská atmosféra. Mějte krásný den. Adéla

30. 8. 2018
Gabriella

Dcera velmi nadsena

Vyjádření partnera
Carrick Stables: Jezdecký skokový klub Před 2 roky

Děkujeme, moc nás to těší!

19. 7. 2018
Sasa

Velmi příjemný přístup a komunikace provozovatele.

Lépe označit vstup do areálu. Když přijedete před areál tak je tam více reklamních cedulí k firmám. Ke koním není úplně viditelná. I jiní návštěvníci odjeli z místa, s tím že se nejedná o správný areál.

Vyjádření partnera
Carrick Stables: Jezdecký skokový klub Před 2 roky

Díky za kladnou recenzi i za cenný podnět. Ceduli máme u odbočky z hlavní, na vjezdu - na bráně, a tři po areálu. Spíše asi tedy je problém s její barevností, že splývá s ostatními. Doplním je nálepkou jiné barvy s obrysem koně. Krásný den.

17. 7. 2018
Kroza

Lektorka byla velmi příjemná a ochotná.

Před zakoupením voucheru jsem byla ujištěna, že jízdárna je schopná zajistit klidné koně pro začátečníky a nízkého koně pro dceru protože se po pádu z koně bojí na velkém koni jezdit (na poníka je prý již velká). Dcery kůň musel být po celou dobu veden, protože se plaší, byl normálně velký. Syn měl snadněji ovladatelného koně, ale na vyjížďce jsme zjistili, že ho lekají cyklisté – vyjížďka je realizována na cyklostezce! Pochopitelně došlo ke splašení koní a i k pádu.
Pokud jízdárna opravdu má koně pro začátečníky, měla nám je přidělit, jak bylo slíbeno.
Během první části, ve které jsme se měli seznámit s koňmi a naučit se základy, lektorka neměla naprosto možnost se věnovat 3 začátečníkům tak, aby jsme zvládli samostatně vyjížďku na koních, které jsme měli přidělené.
Většina helem, ze kterých jsme si měli vybrat, byla nepoužitelná – chybělo nebo bylo rozbité zapínání apod. Po vyjížďce bych čekala také nějaké hygienické ošetření helem, při takovém provozu.
Čekali jsme nejméně 20 minut po objednaném termínu, než se nám vůbec mohla lektorka začít věnovat po předešlé projížďce. Před lekcí si ještě musela koně připravit a teprve pak se nám mohla začít věnovat. Celkově jsme s koňmi a všemi inzerovanými aktivitami (včetně seznámení se k koňmi) strávili ani ne hodinu (voucher je na 2× 45 minut).
Tato akce podle mne není naprosto vhodná pro začátečníky a děti. Nebyla jsem celkově spokojená ani s komunikací s jízdárnou a organizací celé akce.

Vyjádření partnera
Carrick Stables: Jezdecký skokový klub Před 2 roky

Dobrý den, můžu poprosit o termín, kdy jste u nás byli? Bohužel jste recenzi nepodepsala, nemohu tedy zjistit termín podle jména. Prověřím s instruktorkou, zda někde byla chyba, zejména časování se mi nezdá. Za připomínku k helmám děkuji, zaměřím se na to. Koně jsou určení a trénovaní pro začátečníky, jsou ale živí, s určitou mírou reaktivity je třeba vždy počítat. Pěkný den.

- tak jsem Vás nakonec dohledala, paní Rathouská. Zapomněla jste zmínit, že jste si dala požadavek na koně, který uveze 100kg pro Vás, a nízkého koně, který uveze 60kg pro dceru. Ani jedno není bohužel snadné zařídit a je to k hranici toho, co jsme schopni zvládnout, přesto jsme se Vám rozhodli vyjít vstříc a zážitek zprostředkovat. Pro jezdce o váze 100kg potřebuji robustního koně, takový kůň je zároveň silný a proto rozhodnutí vodit Vás považuji za správné a rozumné. Situaci si pamatuji, instruktorka měla na můj pokyn připravené koně Bobo, Luna a Buc. Pro chlapečka o normální váze byl kůň Bobo, pro Vás měl být velký černý Buc a pro holčičku o váze 60kg Luna - ta má výšku v kohoutku 150cm, což je o 2cm více, než je horní hranice pro pony. Po vašem příchodu za mnou instruktorka ale zaběhla s tím, že si myslí, že Vás lépe zvládne uvézt široká nízká stabilní Luna, která je křížená s chladnokrevníkem, a že by koně Vám a slečně raději prohodila, že by bylo asi i složité Vám na vyššího koně pomoct vysednout - sama víte, že to pak bylo náročné i na nízkou Lunu. Jelikož je tu 25 koní a adekvátně k tomu počet klientů, neuvědomila jsem si v tu chvíli, že plán koní byl tak daný, protože holčička měla mít nižšího koně. Odsouhlasila jsem tedy změnu koní. V reálu je mezi Lunou, kterou měla mít holčička původně a je výškou téměř pony a Bucem, kterého skutečně měla, pouze cca 8cm rozdíl. Změnu koní i vodění Vás považuji za správné.
K cyklostezce dodávám, že chodíme podél ní, ano, přístup k parku jinudy není, cca 3 roky zpět nám zde klasickou polňačku, po které se roky chodilo s koňmi v cyklostezku bohužel proměnili, jsme téměř Praha, tak to je.
K individuálnímu tréninku musím dodat, že jste o něj nepožádala, naopak jste žádala jeden termín pro všechny tři vouchery. Samozřejmě bychom vyhověli, pokud by tomu bylo jinak.
Podle plánu instruktorka končila předchozí trénink v 18.00, tam chyběla rezerva. Co tedy určitě nebylo dobře bylo zkrácení vyjížďky, to mne mrzí, ráda Vám chybějících pár minut v sedle nahradím kteroukoliv sobotu do konce prázdnin. Je třeba ale přijít o chvilku dřív a zapojit se do sedlání a péče o koně - i to patří k seznámení s koněm.
Věřím, že vás jako rodinu přesto koníci potěšili, jsou to krásná chytrá zvířata a být v jejich blízkosti je obohacující. Krásný den.

25. 6. 2018
Ilona

Super zážitek, dcera byla nadšena, určitě koupíme znova, tentokrat pro obe děti

Vyjádření partnera
Carrick Stables: Jezdecký skokový klub Před 2 roky

Děkujeme:-)

9. 6. 2018
Ivana

Pristup, prostredi

Vyjádření partnera
Carrick Stables: Jezdecký skokový klub Před 2 roky

Děkujeme! :-)

2. 4. 2018
Lucie

Vše bylo v pořádku dle nabídky. Příjemné prostředí, milý a ochotný personál. Koníci krásní. Je vidět, že jsou to profesionálové. Dcera byla nadšená. Mluvila o koníkovi i ze spaní…:-) Děkujeme.

Vyjádření partnera
Carrick Stables: Jezdecký skokový klub Před 3 roky

Děkujeme máme velkou radost:-)

25. 3. 2018
1 650 Kč
799