Luxusní chatička pod Lysou horou až pro 6 osob: plná výbava, sauna a vířivka neomezeně

27 800 Kč 22 240 Koupit
4,5 / 5 Chatička.eu (kontakt) Beskydy, Severní Morava, Moravskoslezský kraj (mapa) 10 zbývá

Hodnocení podniku Chatička.eu

4,5/5 (120 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
olga

Domluva rezervace

Předání letem světem hlavně rychle, vyžití jako fotbálek, kulečník, šípky všechno na peníze automaty. Vířivka samostatná mimo budovu bez záchodu a sprchy musí se chodit venkem do budovy, záchod a sprcha pouze jedna. Sauna nedrží zavřené dveře proto jsme nevyužili. Kulečník málo místa hrozí rozbití velké televize nebo sklo ve vitríně.nad šipkama nesvítilo světlo které je součástí hry takže hra potmě. Satelitní programy nefunkční, x box odpojený hry nenalezeny. Nebylo nám nic vysvětleno. Venkovní gril propálený rošt, dřevo pár polínek za peníze, venkovní kuchyňka pouze dřez se studenou vodou, sekery tupé. Odpadky si musíte odévst sami někde do kontejnéru. Takovou chatu si určitě nepředstavujeme jako luksusní.

Vyjádření partnera
Chatička.eu Před 5 měsíci

Děkujeme za Vaši recenzi, bohužel,kdyby jste si přečetl pozorně celou nabídku a naše webové stránky kde jste prováděl rezervaci, tak by jste tyto informace všechny věděl, vše je popsané tj.fotbálek, kulečník, šípky na mince, satelit v popisu vůbec není uvedený, navíc ke sledování televize Vám nic nebránilo, jelikož máme i digitální příjem. X box, jste bohužel neuměli použít, v chatě je cca 50 her, v zásobníku, podotýkám že taktéž nikde neuvádíme že jsou součásti chaty, dřevo si může každý klient přivést své, taktéž uvedené na webových stránkách, a pak je již pouze na klientech zdali Vám nabídka vyhovuje a pobyt si zakoupíte. Co se týče odpadků, je logické že si každý klient po sobě odpad uklidí a vzhledem k vysokým hygienickým pravidlům i nezbytné.

29. 6. 2020
Fiser14

Vybavenost chaty .

2. 2. 2020
Romana

Všechno 👍

Vyjádření partnera
Chatička.eu Před 10 měsíci

Moc děkujeme! Tyralikovi

25. 1. 2020
Stefan

Chata se nachází v krásné vesničce Malinovice. V okolí je spousta turistických tras, lyžařské střediska a možnosti na strávení volného času i v případě, že nepřeje počasí. Chata je situovaná v kopci, slušně vybavena kuchyňským náčiním. V každé místnosti je TV, vybavena saunou a vířivkou. Pro děti je tady kulečník, šipky a fodbálek. V chatě je rovněž krb, ve kterém se dá příjemně prohřát společenská místnost. Rovněž tady najdete nekonečnou sbírku CD a DVD(filmy).

Cena chaty neodpovídá standardu ubytování. Cena za ubytování + cena za energie, úklid, dřevo a samozřejmě(POZOR) všechny atrakce v objektu jsou zpoplatněny(celkem za pobyt 5 dnů 14 000.-+) Pokud nemáte dostatečnou zásobu mincí nezahrajete si fodbálek, šipky ani kulečník. Sauna hřeje pouze na 60°C!!!. Vybavení chaty je v zoufalém stavu. Šuplíky v lednice se rozpadají, tvoření ledu v lednici nefungovalo, topinkovač nefungoval vůbec a topení v jednom pokoji hřálo, ale byl poškozen časovač a nesnesitelně vydával tikající zvuky(nejhorší v noci). Úklid (POZOR 700.-) který byl taky hrazen jako další povinná služba neodpovídal "extra"placené službě. Nádobí bylo znečištěné, všude pavučiny, atd. Závěrem, pokud nejste silní fandové TV, tak NEDOPORUČUJI.

Vyjádření partnera
Chatička.eu Před 10 měsíci

Děkuji za Vaši recenzi, je velmi smutné ,že jste mi tyto informace nesdělil ať v průběhu pobytu, ani technikovi, který byl za Vámi na chatě, nebo při odjezdu, kdy jsem se Vás i Vaší ženy ptala zdali pobyt proběh v pořádku.
V případě přimrznutí ledu, je třeba jen led vysypat a ledovač bude opět fungovat.
V sauně pokud si teplotu nastavíte pouze na 60 stupňů, opravdu více nevytopí, v tomto případě je třeba navýšit na požadovanou teplotu.
U topinkovače jsme závadu neshledali, funguje i toustovač,kávovar a fritéza.
Na vámi reklamované tikání , které jste nemohl specifikovat odkud vychází, jsem Vám vyslala technika, a ten zjistil že jste si zapli časovač na přímotopu a ten samozřejmě tiká, neboť se jedná o hodiny umístěné v přímotopu.
Navíc vám byl poslán technik na odstranění údajné závady, vámi reklamované nevypadlé kulečníkové koule, načež nebyl pouze dotlačený mincovník!
Co se týče zábavních automatů, veškeré informace jsou uvedeny na webových stránkách, na chatě máte zdarma k dispozici Xbox, ping-pong, deskové hry a stiga hokej.
Dřevo si klient může dovést své a nebo využít nabídky , dřevo si zakoupit přímo v pohodlí chaty, taktéž uvedené na webu. S klientem jsem byla v kontaktu, tudíž mě tato recenze zaráží.

19. 1. 2020
Robert
11. 1. 2020
Monika

příjemné prostředí chaty, vybaveni, kde Vám nic nechybi.

2. 11. 2019
Anonym

Velice kladně hodnotím vybavení chaty, příjemný odpočinek, klid a velice příjemné a ochotné majitele. A dětské hřiště.

Dost nás zklamalo, že jsme zaplatili 20tis za pronájem kde ve vouchru bylo napsáno, že se na chate nachází i ice hockey, šipky, masážní křeslo bohužel všechno to bylo na peníze takže to není součástí vouchru, tedy v ceně. To nám přišlo úplně absurdní. Chata je maličká a strašně přeplácaná, ale to je na každém dle vkusu. Za elektřinu jsme za 5 dní zaplatili skoro 3 tisíce takže pěkná pálka.
Celkově bych to zhodnotila kladně, co se týká odpočinku, záporně co se týká cen všeho na chatě ať už za hockey šipky, dřeva do krbu, nebo uhlí to jsou opravdu přehnané ceny které by měli být automaticky zahrnuty v pronájmu chaty.

22. 10. 2019
Anonym

Top!

30. 3. 2019
Eva

Na chatě jsme byli s rodinou, užili jsme si to. Je tam úžasný klid. Majitelé velice příjemní. Doporučuji

Vyjádření partnera
Chatička.eu Před 2 roky

Moc děkujeme za vaše hodnocení, jsme moc rádi že jste si pobyt u nás užili 😊. Tyralikovi

4. 11. 2018
Rusnak

Velice příjemná paní majitelka, vše proběhlo bez problému a my si užili bezstarostou dovolenou.

Vyjádření partnera
Chatička.eu Před rokem

Děkujeme, za krásné hodnocení. Tyralikovi

25. 6. 2018
Sagitariusova

skvělé vybavení , vše dostupné , nadstandardní služby

skryté poplatky.ktere se platí navíc za věci v chatě

Vyjádření partnera
Chatička.eu Před 3 roky

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení. Soustředíme se na náročnou klientelu. Nabízíme spoustu nadstandardních služeb, masáže, catering, vinné degustace. Přímo v chatě, dřevo,víno, dřevěné uhlí, ručníkovy servis, kávu. Je samozřejmostí, že tyto nadstandartni služby jsou zpoplatněny. Záleží na klientech zde je využije, či nikoliv. S pozdravem chaticka.eu

26. 1. 2018
Bunny

Super luxusni chata!!! Super prostředí a velmi milí majitelé! Naprostá spokojenost!!!

Vyjádření partnera
Chatička.eu Před 3 roky

Děkujeme za vaše hodnocení, jsme moc rádi že jste byli spokojeni.

24. 11. 2016
Klára

Nádherný interiér i okolí chaty, moc milí majitelé

Vyjádření partnera
Chatička.eu Před rokem

Děkujeme, za milá slova. Tyralikovi

5. 11. 2016
Jan

Vynikající! Všichni jsme si to užili…

Vyjádření partnera
Chatička.eu Před rokem

Dekujeme 😊

25. 9. 2015
Anna

Chata je nádherně vybavená, wellness luxusní.

Po příjezdu nás zaskočila smlouva o užívání, ve které byla rozhodčí doložka, smluvní pokuty, cena elektřiny byla asi o 100% dražší než je běžná cena energií, ve smlouvě je, že objekt se má předat v původním stavu pod pokutou 1500, přičemž ale k pobytu je potřeba zaplatit úklid za 700. Spotřeba energií vás vyjde asi na 2000 za 4 dny, jelikož celá chata je zvenčí celou noc osvětlená, nonstop běží zbytečná druhá lednice a spotřeba sauny a vířivky také není nejmenší. Celkově jsme byli spokojeni, ale tyto detaily mohly být zaslány dopředu, nebo uvedeny u nabídky.

25. 4. 2015
Memerka

Skvělé ubytování a velice příjemní majitelé!!

12. 4. 2015
Petynka

úžasná dovolená, nádherné místo, rozhodně se rádi vrátíme

18. 3. 2015
Alena

Krásné klidné prostředí, pěkná a snad vším vybavená chata, parádní sauna i vířivka :) Prostě spokojenost ;)

28. 2. 2015
Václav

Chata velice luxusní a majitelé velmi vstřícní a milí. Můžeme jen doporučit.

10. 2. 2015
Martina

Byli jsme velice spokojeni, chata nádherná, plně vybavená.....nic nám nechybělo :) Skvělý relax, všem vřele doporučuji :)

16. 6. 2014
27 800 Kč
22 240