Pobyt v hotelu na Seči: polopenze, bazén, relaxace v Akvafit i Wellness & Spa centru a sport

od 4 999 Vybrat variantu
4,7 / 5 Kongres Hotel Jezerka - depandance (kontakt) Vysočina, Východní Čechy (mapa) 103 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
Ivana Bozděchová

Dobrý den, chci se zeptat na vstup do wellness, při zakoupení pobytu na 4 dny/3noci s wellness, zda je v ceně 3× celodenní vstup nebo jen 1 celodenní vstup Děkuji Ivana

Kongres Hotel Jezerka - depandance

Dobrý den, u této nabídky je v ceně pouze jeden celodenní vstup do wellness&spa centra. Pokud si navýšíte počet nocí, máte za každý den navíc vstup pouze do Akvafitu – vnitřní bazén se slanou vodou, pára, infra a vířivka. Hezký den Mirek.

Iva Václavíková

Dobrý den, měli byste prosím dva volné pokoje pro 2 dospělé a 2 děti v termínu 27.-30.10.? Děkuji za odpověď.

Kongres Hotel Jezerka - depandance

Dobrý den, volno je pouze do 29.10. Volné termíny jsou v online kalendáři zobrazeny modrou barvou. Pokud datum není podbarveno je termín již obsazený. Hezký den Mirek.

Petra Jurásková

Prosím o vysvětlení zadávání online rezervace. Světle barevná políčka jsou volná nebo již obsazená? Mám kliknout na den příjezdu nebo na všechny dny rezervace? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro :) tmavší modrá políčka jsou možné dny příjezdu. Na ty stačí kliknout a poté si navolit délku pobytu přes modře podbarvená políčka. Pěkný den :)

František Forejt

Dobrý den, kolik minimálně stupňů ( Celsia ) má voda v bazénu a ve vířivce? Děkuji za odpověď. F. Forejt

Slevomat.cz

Dobrý den, Františku :) pokud se budeme bavit o Aquafit centru, tak zde je teplota vody v bazénu kolem 27°C a ve vířivce kolem 37°C. Podobné je to i ve větším wellness centru. Pěkný den :)

Aneta

Dobrý den,

neplánujete zařadit do nabídky pouze vstup do wellness?

Děkuji

Kongres Hotel Jezerka

Dobrý dne, tuto nabídku určitě neplánujeme. Pokud chcete využívat zvýhodněný vstup do našeho wellness&spa centra, doporučuji Vám zakoupit klubovou kartu se kterou můžete potom využívat 20% slevu na vstup. Podmínky pro zakoupení naleznete přímo na webu hotelu Jezerka. Hezký den Mirek.

Vladimír Velan

Dobrý večer, chceme se zeptat, co když se stane, že bychom nemohli ve vybraný termín nastoupit kvůli koronaviru? Dá se změnit potom termín? Děkuji Velan

Kongres Hotel Jezerka

Dobrý den, termín je možné změnit 7 dnů před příjezdem. Hezký den Mirek.

Nový dotaz

Uložením příspěvku v diskuzi souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš kontaktní formulář nebo volejte +420 222 745 354.

od 4 999