Kozí kolostrum: podpora imunitního systému, posílení a regenerace organismu

V ceně:

Capra Colostrum

  • Balení: 120 kapslí
  • Složení: práškové kozí kolostrum (čisté, sušené mlezivo z prvního kozího mléka) s obsahem min. 27 % imunoglobulinu IgG, stabilizátor: hydroxypropylmetylcelulóza (kapsle).
  • Doporučené denní dávkování: dospělí 2 kapsle 2× denně, doporučená denní dávka (4 kapsle) obsahuje 2 g kozího kolostra (540 mg imunoglobulinu).
  • Expirace: 01/2022
  • Země původu: Nizozemí
  • Skladování: skladujte v suchu a chraňte před přímým slunečním zářením.
  • Upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Potravinový doplněk není náhradou pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Užíváte-li jakékoliv léky nebo doplňky stravy, poraďte se o vhodnosti užívání tohoto přípravku se svým lékařem. 

Doručení:

Osobní odběr na provozovně
Zdarma (6 prac. dní)

Osobní odběr Balíkovna (752 poboček)
55 Kč (7 prac. dní)

Zásilkovna – doručení na adresu
60 Kč (10 prac. dní)

Česká pošta
99 Kč (7 prac. dní)

Místo osobního odběru:

Vitarama.cz

Nivnická 326/21, Ostrava - Mariánské Hory a Hulváky

Osobní odběr je možný v kanceláři firmy na základě předchozí domluvy o termínu vyzvednutí.
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky

Doručuje obchod:

Melišová Hana
www.vitarama.cz
hanka@vitarama.cz
+420 558 840 399
Eva

Únava vám hrozí? Zkuste kolostrum. Kozí.

Kolostrum by se dalo popsat jako potrava s geniálně vyváženým složením pro normální činnost imunitního systému, která dokáže účinně „nastartovat“ dosud nevyvinutou imunitu novorozeného mláděte. Užívání tohoto doplňku stravy podpoří vaši imunitu, pomáhá rychlejší regeneraci organismu (např. při intenzivním tréninku) a posiluje při únavě.

Capra Colostrum je unikátní kolostrum pocházející z koz, jejichž mléko se více podobá lidskému mléku než kravské mléko. Kolostrum pochází z koz krmených trávou, v období jara, léta a podzimu jsou kozy ve volném výběhu. Závod sbírající kolostrum podléhá přísné kontrole a každá šarže se testuje na přítomnost antibiotik a pesticidů

Kolostrum je hustá tekutina, která se v organismu matky produkuje jako prekurzor mateřského mléka. Lze se s ním setkat u člověka, koz a dalších savců. V těle matky se tvoří přibližně po dobu dvou dnů po porodu. Přípravek Capra Colostrum je jedinečný tím, že pochází z kozího mléka, tedy ze zdroje, který má k mateřskému mléku člověka blíže než masově vyráběné kolostrum kravské. 

Adresa pro případné vrácení zboží:

Vitarama.cz, Nivnická 326/21, 709 00  Ostrava - Mariánské Hory.

Další informace

Upozornění

Není vhodné pro děti do 3 let.

629 Kč
489