Vyvolání fotografií v šesti rozměrech v úpravě lesk nebo mat

4,5 / 5 Foto Morava Kopřivnice (mapa) 1460 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Příplatky
Storno podmínky
Veronika

Dobrý den, v popisku je napsáno, že lze vyzvednout v partnerské sběrně v Olomouci – jaká je prosím adresa? Na webu Olomouc uvedena není. Děkuji.

Foto Morava

Dobrý den, omlouvám se, prodejna v Olomouci byla zrušena. Bohužel to zůstalo v popisu akce. Doporučuji využít provozovny Zásilkovny.cz

Vodičková

Dobrý den.¨ Lze si koupit voucher na slevomatu (tisk 100ks fotogragii)+sou­časně v jedné objednávce přikoupit několik fotografii jiných rozměrů? Děkuji za odpověď. Vodičková

Foto Morava

Dobrý den, v tomto případě doporučuji rozdělit objednávku do dvou zakázek. Do poznámky napište, že je chcete sloučit do jedné zásilky za jedno poštovné.

Pavla Tomková

Dobrý den,

lze u Vás také objednat vyvolání fotek z barevného filmu?

Děkuji, Tomková

Foto Morava

Ano zpracováváme i analogové fotografie, tudíž fotografie z barevného filmu. Akce na Slevomatu, se ale vztahují pouze na fotografie z digitálních dat.

Nový dotaz

Uložením příspěvku v diskuzi souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš kontaktní formulář nebo volejte +420 222 745 354.

264 Kč
od 139