Dovolená v Jeseníkách pod Ramzovou: polopenze, krytý i vyhřívaný bazén s mořskou vodou

od 3 290 Vybrat variantu
4,6 / 5 Hotel Park*** Ostružná (kontakt) Jeseníky, Severní Morava, Olomoucký kraj, Střední Morava (mapa) 42 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Nákup pobytu v Česku je u nás bezpečný. Pokud by se hotely v rámci preventivních opatření ve vašem termínu znovu uzavřely, voucher vám prodloužíme.

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
Hanka Faltusová

Dobry den, lze se u Vas v hotelu ubytovat rodina 2 dospeli a 2 deti 8 a 12 let? Kdyz jsem chtela zadat do objednavky deti, slo mi zadat jen jedno. Pokud to lze, prosim o info, jak to udelat a jaka by byla cena pa-ne na podzim s polopenzi pro nas 4.Dekuji.

Hotel Park*** Ostružná

Dobrý den, můžete zakoupit voucher s jedním dítětem, druhé doplatíte na místě při nástupu. Je však nutné si ověřit obsazenost rodinných apartmánů a víkendů. Doplatek za druhé dítě činí 650 Kč/1 noc, poplatek obci 5 Kč/1 noc. Děkujeme mockrát za dotaz! Hezký den!

Nový dotaz

Uložením příspěvku v diskuzi souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš kontaktní formulář nebo volejte +420 222 745 354.

od 3 290