Fantastický wellness pobyt ve 4* Spa Resortu Sanssouci v Karlových Varech

2 990 Kč od 1 490 Vybrat variantu
4,5 / 5 Spa Resort Sanssouci (kontakt) Karlovy Vary, Západní Čechy, Karlovarský kraj (mapa) 156 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Nákup dovolené v Česku je u nás bezpečný. Pokud by se hotely v rámci preventivních opatření ve vašem termínu znovu uzavřely, voucher vám prodloužíme.

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
Zuzana

Dobrý den, pokud chci požádat zaměstnavatele o proplacení pobytu z fondu FKSP, vystavíte mi fakturu s údaju zaměstnavatele po zaplacení? Ďekuji za odpověď.

Spa Resort Sanssouci

Dobrý den, v případě, že chcete využít FKSP, je nutné vybrat platbu převodem a poté se obrátit na hotel, abychom Vám mohli vystavit fakturu (podmínkou je, že nám dodáte veškeré potřebné poklady). Při zakoupení termínovaného voucheru možnost FKSP bohužel není možná. Také pokud je voucher již zaplacený, čerpání FKSP již není možné. Pěkný den. Spa Resort Sanssouci

Vendula

Dobrý den, prosím dotaz k balíčku: Pobyt pro 2–4 osoby Strava: Polopenze + dle balíčku …to znamená co+ dle balíčku? Volný vstup do hotelového Spa & Wellness centra Mercedes (v provozních hodinách a mimo uzavřené lekce v bazénu) pro všechny…je tedy možno v jakých hodinách když ubytování je možno od 14.00. Je možno k voucheru přiobjednat nějakou proceduru?

Děkuji za info

Spa Resort Sanssouci

Dobrý den, paní Vendulo, předem by jsem Vám chtěla poděkovat za Váš zájem o ubytování ve Spa Resortu Sanssouci v Karlových Varech. Fantastický wellness pobyt obsahuje následující složení: 1× ubytování v moderně zařízeném pokoji (TV, telefon, minibar, vana nebo sprcha, WC, fén a kosmetické zrcátko, župan, hotelové ručníky a osušky, min. 17–19 m²) pro zvolený počet osob Pro 2 osoby dvoulůžkový, pro 3 osoby třílůžkový, pro 4 osoby čtyřlůžkový pokoj 1× polopenze formou bohatých švédských stolů pro všechny 1× káva/čaj + zákusek z denní nabídky v hotelové kavárně pro osoby od 15 let 1× zmrzlina pro děti do 14,9 let Volný vstup do hotelového Spa & Wellness centra Mercedes (v provozních hodinách a mimo uzavřené lekce v bazénu, které jsou v dopoledních hodinách, po Vašem příjezdu tedy po 14 hod. je pro všechny dostupný.) Extra proceduru nad rámec tohoto balíčku si samozřejmě zakoupit můžete. Rádi Vám zašleme např. na Váš email nabídku, v případě zájmu se neváhejte obrátit na naše rezervační oddělení : reservation@spa-resort-sanssouci.cz . Jen bych Vám doporučila si proceduru sjednat ještě před Vaším příjezdem, z důvodu vysoké obsazenosti. Těšíme se na Vaší návštěvu! s pozdravem a přáním hezkého dne Linda

Jana

Dobrý den, je nutné si parkovací místo předem zarezervovat? A když nebude volné místo, dá se zaparkovat někde v blízkosti? Popřípadě zastavit u hotelu na vyložení zavazadel?

Spa Resort Sanssouci

Dobrý den Jano, předem by jsem Vám chtěla poděkovat za Váš zájem o ubytování ve Spa Resortu Sanssouci v Karlových Varech. Pokud si přejete předem rezervovat parkovací místo, neváhejte se obrátit na naše rezervační oddělení emailem: reservation@spa-resort-sanssouci.cz , nebo telefonicky : +420 353 207 1­13. Pokud by jste přijela bez zajištění parkovacího místa, tak není problém, na chvilku, zastavit před vchodem k vyložení zavazadel. Těšíme se na Váš pobyt!

s pozdravem a přáním hezkého dne.

Michal Kunc

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda v ceně polopenze je i pití k jídlu a případně jaké.

Spa Resort Sanssouci

Dobrý den pane Kunc, předem Vám děkujeme za Váš zájem o ubytování o Spa Resort Sanssouci. V rámci polopenze jsou samozřejmě nabízené nealkoholické nápoje z postmixu jako je např. džus, voda a čaj. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit! Těšíme se na Váš pobyt! s pozdravem a přáním hezkého dne

Anonym

Dobrý den, pokud zakoupím voucher pro 1 osobu je v ceně i jedno dítě nebo je třeba k 1490 Kč doplatit dalších 900kč a nebo pouze 250 Kč za dvoulůžkový pokoj.

Spa Resort Sanssouci

Dobrý den, předem bychom Vám chtěli poděkovat za Váš zájem o ubytování ve Spa Resortu Sanssouci v Karlových Varech. Voucher v hodnotě 1.490,–Kč je pouze pro jednu osobu na jednolůžkovém pokoji. Pokud plánujete přijet s dítětem, tak Vám doporučuji zakoupit voucher za 2590,–Kč , ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí , ( pokud cestuje 1 rodič s 1 dítětem ) Pokud cestují 2 a více dospělých a 1 či více dětí, pak platí cenu 900,–Kč/noc dítě za tento příplatek. s pozdravem a přáním hezkého dne

Jana

Dobrý den chtěla bych se zeptat na cenu 2lůžkového pokoje pokud možno s balkonem v termínu 29.8.-5.9. 2020 a jak je to s parkováním.Dě­kuji J.M.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano :) Parkování je možné za příplatek 150–200 Kč/den (Hotelové parkoviště: 150 Kč/den, garáž: 200 Kč/den – parkovací místa nejsou garantovaná, závisí na dostupné kapacitě). Ohledně Vašeho termínu. Vidím, že chcete delší pobyt, než prodáváme proto bude lepší se obrátit přímo na hotel. Kontakt přikládám zde: reservation@spa-resort-sanssouci.cz nebo tel.+420 353 20­7 113. Pěkný den :)

Alena

Dobrý den,lze u vás poté na místě doplatit například ještě jednu az dvě noci pokud by byla volná kapacita? V kolik hodin je možné se ubytovat a jak je to s využitím fitness? Na internetu jsem četla,že lze využít,na slevomatu vsak nic takového nepisou…Děkuji

Spa Resort Sanssouci

Dobrý den, paní Aleno, předem bychom Vám chtěli poděkovat za Váš zájem o ubytování ve Spa Resortu Sanssouci v Karlových Varech. V případě prodloužení pobytu Vám rádi vyjdeme vstříc, jen nás prosím dopředu informujte at´už emailem: reservation@spa-resort-sanssouci.cz nebo tel. 353 207 113. Ob­sazenost hotelu se každý den mění , narůstá a proto je lepší si rezervaci vytvořit s předstihem. Ubytování je pro Vás připravené od 14 hodin. Hotelový hosté mají do 31.08.2020 volný vstup do špičkově vybaveného moderního Sportcentra Imperial ( fitness studio, boulderingova stěna vysoká 2,95m, čtyřmi tenisovými kurty s umělým povrchem, a populárním ricochet kurtem ), který se zhruba 5 min. chůzí od Sanssouci. Těšíme se na Váš pobyt! S pozdravem a přáním hezkého dne!

Kamila

Dobrý den,chci se zeptat jestli máte volný pokoj pro dvě osoby od 10.8 – 13.8 2020. Musím si zarezervovat dané procedury a parkovné. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Kamilo :) Vámi vybraný termín vidím v tuto chvíli jako dostupný. Poradím Vám, že dostupné kapacity si můžete ověřit přímo u nabídky v online rezervačním kalendáři :) Pěkný den

Spa Resort Sanssouci

Dobrý den, Kamilo, předem by jsem Vám chtěla poděkovat za Váš zájem o ubytování ve Spa Resortu Sanssouci v Karlových Varech. Ve Vašem požadovaném termínu máme ještě volnou kapacitu, radím ovšem provést rezervaci co nejdříve.

Těšíme se na Váš pobyt!

Nový dotaz

Uložením příspěvku v diskuzi souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš kontaktní formulář nebo volejte +420 222 745 354.

2 990 Kč
od 1 490